Xbox live trial

JuNy

Użytkownik
Użytkownik
Siema, dzisiaj jakos przypadkiem wbilem sie na jakis temat i przeczytalem ze ktos tam kupowal triale 48h na allegro i komentarze ze tylko losie :D kupuja te triale i sa tylko dla tych ludzi co nie chce sie szukac w google . No coz ja czasami tez kupuje triale i szukalem sposobow na google/youtube jak zdobyc te triale ale cos nie znalazlem :F wiec pomyslalem ze wy pomozecie :D
 

onix212

Użytkownik
Użytkownik
na allegro jest ich pełno .jeśli ci chodzi o te na 48h czy gold trial 30dni
 

JuNy

Użytkownik
Użytkownik
gold trial na 30 dni o ile pamietam mozna uzyc tylko 3 x zakladajac nowe konta na nowej konsoli ;p wiec chyba chodzi mi o te 48h . I wiem ze na allegro tego pelno ale po co mam kupowac skoro "istnieje" jakis sposob na zdobycie tego chyba za darmo . Dlugo xbox'a nie mam i nie znam sie zbytnio na tych sposobach na triale itd
 

milioner

Użytkownik
Użytkownik
są takie posrane konkursy, w których klikasz w reklamy, a oni dają ci punkty, a za odpowiedni ilość punktów otrzymujesz MSP. Jeśli masz czas i cierpliwość tzn. to nie zajmie Ci 5 minut. "Łosiom" bardziej się opłaca wg. mnie.
 

JuNy

Użytkownik
Użytkownik
A gdzie moge znalesc te konkursy ?
 

JuNy

Użytkownik
Użytkownik
Refresh ? :D
 

kmg.al

Użytkownik
Użytkownik
Nie ma już takiego czegoś, najczęściej klucze 48h były dawane przy betach, ostatnio Blura. A kolesie z allegro nabijali sobie te kody na mailach ktorych narobili sporo i teraz sprzedają. Wszystkie z nich nie działają na plxbl bo wszystkie są sprzed 10 listopada 2010 roku :) Aha, i nie ma czegoś takiegoś jak odświeżanie tematu. Tak można tylko w giełdzie, więc modzi powinni potraktować to jako double post
 

onix212

Użytkownik
Użytkownik
na live niby są na 48h za 1zl:)
 

JuNy

Użytkownik
Użytkownik
Ok dzieki ;)
 

Do góry Bottom