Xbox Live w Polsce - oficjalna zapowiedź Microsoftu

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Litwin95

Banned
Jeeeeee....!! <jupi>
I na to czkekałem! :)
M$ zaczyna mi się coraz bardziej podobać. :D
 

maroko freestyle

Użytkownik
Użytkownik
Mylisz się, bo Jakub Mirski, odpowiedzialny za XBL w Polsce, wszystko potwierdził. W tym samym czasie Live będzie wprowadzony do Polski, jak i do innych krajów.
odpowiedzialny za jakie XBL w Polsce? on co roku obiecywał polską wersje tej usługi i jakoś dopiero po interwecji samych gracz MS coś w tym kierunku zrobił
 

PremiumPRO

Użytkownik
Użytkownik
odpowiedzialny za jakie XBL w Polsce? on co roku obiecywał polską wersje tej usługi i jakoś dopiero po interwecji samych gracz MS coś w tym kierunku zrobił
Dokładnie! Ale SUPER, że już będzie. :yeye::yeye::yeye::yeye::yeye::yeye:
 

trayman

Użytkownik
Użytkownik
Ale już zdzierać chcą, masakra..
Skoro kosztuje 299$ to cena _nie ma prawa_ przekroczyć 1000zł. I niech nie zwalają na jakieś koszty transportu i że to dopiero premiera, bla bla bla.
 

chudas94

Banned
Użytkownik
Jak dla mnie to o około rok za późno ponieważ znając M$ nie będzie można zmienić kraju...
 

promi

Użytkownik
Użytkownik
Ale już zdzierać chcą, masakra..
Skoro kosztuje 299$ to cena _nie ma prawa_ przekroczyć 1000zł. I niech nie zwalają na jakieś koszty transportu i że to dopiero premiera, bla bla bla.
Myślisz, że to M$ zdziera ?
To Polscy sprzedawcy są odpowiedzialni za te ceny które mamy
 

trayman

Użytkownik
Użytkownik
A czy ja napisałem, że to MS zdziera? Właśnie o to mi chodzi, że już Polacy kombinują, mimo, że podano oficjalną cenę 299$. Więc jakim cudem gościu wystawia konsole po 1200zł? Zaczyna się, jak zwykle ;)
 

maciek360

Użytkownik
Użytkownik
Polacy kombinują? 299$ + 22% VAT + ~10% cła.
To jest już prawie 400$ czyli przy obecnym kursie ponad 1330 zł ...
Więc nie pieprzcie głupot.
EDIT:
Chcecie tańsze XBOXY? Głosujcie na Korwin-Mikkego w najbliższą niedzielę. :D
 

D4Ru73K

Banned
Użytkownik
Jak to jakim cudem?! Cena X360 jest podana w dollarach i to na rynek amerykański. Na rynku europejskim jest przelicznik dollar = euro, więc nie zdziw się, jak konsola będzie ~300 euro czyli sugerowana polska cena 1199zł. Wczoraj się urodziłeś?

Nowy X360 będzie kosztował po marketach około 1100zł.
 

maciejet

Użytkownik
Użytkownik
Dzwoniłem dzisiaj , aby zgłosić usterkę swojego kloca i przy okazji zapytałem o slimkę.Według infolini cena w Europie ma być na poziomie 249 Euro.
 

promi

Użytkownik
Użytkownik
Polacy kombinują? 299$ + 22% VAT + ~10% cła.
To jest już prawie 400$ czyli przy obecnym kursie ponad 1330 zł ...
Więc nie pieprzcie głupot.
EDIT:
Chcecie tańsze XBOXY? Głosujcie na Korwin-Mikkego w najbliższą niedzielę. :D
Takie firmy jak MS maja system dystrybucji który pozwala nie płacić cła i innych pierdół :)
 

sheriffxPL

Użytkownik
Użytkownik
W wywiadzie z Panem Kubą padło trafne określenie z jego ust: aby XBL w Polsce mogło odnieść sukces MS musi umożliwić migracje kont. <- to daje cień szansy...
 

Toczygroszek

Użytkownik
Użytkownik
odpowiedzialny za jakie XBL w Polsce? on co roku obiecywał polską wersje tej usługi i jakoś dopiero po interwecji samych gracz MS coś w tym kierunku zrobił
Pisząc prawdę to interwencja graczy nie wpłynęła na decyzję Microsoftu, nawet w najmniejszym stopniu. "Była to decyzja biznesowa".

Wystarczy posłuchac rozmowy z Kubkiem.
 

haszisz

Użytkownik
Użytkownik
No pewnie bo on jeszcze ani razu nas nie okłamał, zawsze mówił prawdę i tylko prawdę. Złoty i szlachetny Jakub Mirski powiedział więc zapewne tak będzie. Też obstawiam, że to rozwinięta wersja corocznej ściemy. Musieli powiedzieć więcej z racji buntu graczy. Jak widać 97% graczy to kupiło.
 

promi

Użytkownik
Użytkownik
Zgodziłbym się z opinią iż to gracze wpłynęli na decyzję MS gdyby nie fakt, że oprócz nas, liva dostają np. Czechy, Węgry, Chile, itp.
 

wordbatata

Użytkownik
Użytkownik
Zgodziłbym się z opinią iż to gracze wpłynęli na decyzję MS gdyby nie fakt, że oprócz nas, liva dostają np. Czechy, Węgry, Chile, itp.
Chile? Hmmm

Co do naszych sąsiadów Czechy mysle w takim samym stopniu lub nawet wiekszym zasługują na Live w swoim kraju
 

Milu

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
 

ZigUS

Użytkownik
Użytkownik
propo migracji - - teraz niema takiej opcji wiec na 99% niebędzie takiej możliwości.
A tak poza tym skoro będzie polski xbl-pl (miodzio) to przesiadam się z kopi na oryginały i z ziomkami będziemy wymiatać :):):):):)):) normalnie szok jak dla mnie !!!!!
 

promi

Użytkownik
Użytkownik
Ponieważ tym temacie się bardzo nie znam, więc zapytam, czy jak będze xbl-pl to podczas gry będziemy "parowani" z Polakami. Czy może lokalizacja nie ma wpływu na parowanie ?
 

TomalasPL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
To paruje cie do takich co wybrali taki sam kraj jak ty. więc raczej nic z tego
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom