Xbox Live z ograniczoną funkcjonalnością

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl


Czy
13-letni "hakerzy" z Lizard Squad znów uderzyli? Tego jeszcze nie wiadomo. Pewne jest natomiast, że Microsoft zgłasza aktualnie małe problemy z działaniem Xbox Live.

Gigant z Redmond napisał na oficjalnej stronie Xbox Live Status, że dostęp do Sieci poprzez Xbox 360 jest aktualnie "ograniczony". Microsoft zgłasza, że bez problemów połączymy się z głównymi funkcjami Xbox Live, pozwalającymi np. na rozgrywkę multiplayer. Inaczej jest z wybranymi aplikacjami (np. IGN i Maxim), które nie działają poprawnie. Jeszcze kilka godzin wcześniej sytuacja wyglądała gorzej - nie działały główne funkcje Xbox Live w przypadku XONE i X360.

Czy hakerzy odpuszczą sobie ataki DDoS na infrastrukturę Sony i Microsoftu? To raczej mało prawdopodobne. Ostatnio okazało się jednak, że brytyjska policja aresztowała jedną z osób związanych z Lizard Squad. Być może da to trochę odetchnąć obu korporacjom, które przez święta zmagały się z paraliżem swoich serwerów.


 

andijaw

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
"Microsoft zgłasza aktualnie małe problemy z działaniem Xbox Live." Microsoft to może ogłaszać, a użytkownicy zgłaszać. :) Zgłasza nam MS, że nie działa usługa. To teraz mamy się zebrać i ją naprawić? :)
 

NikoBellic91

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Jeszcze raz gdzieś przeczytam, że Xbox Live jest stabilniejszy od PSN, to ustrzelę.
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Xbox Live jest stabilniejsze od PSN, prosze przyjedz i strzelaj...

uzytkowalem PS3 i PSN przez rok czasu i jak dla mnie to PSN nie ma startu nawet, gry sie sciagaly latami, ciagle mnie wywalalo itp, a to ze teraz sa problemy? przeciez to tylko system informatyczny, moj w pracy tez ma gorsze dni
 

o M a c z 0 S

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
a u mnie xbl działa normalnie wczoraj dało sie grać rozmawiać i oglądać klipy znajomych więc jest w miarę ok
 

warone

Banned
Użytkownik
Xbox live jest stabilniejszy od PSN :)
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Xbl jest lepsze i stabilne. Strzelaj pewnie wystrzeli i urwie ci ręce
 

NikoBellic91

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Często sprawdzam sieć w Xbox One i minimum raz w tygodniu pisało jakieś "Problemy ze sklepem Xbox Live" albo inne takie. Nie raz już też było tak, że XO mi znajomych nie pokazywał (Lub w ogóle nie było tej zakładki). W kolejnym przykładzie nie wiem czy to wina routera, czy XO, ale na X360 nie miałem nigdy takiego problemu, żeby mi się NAT sam zmieniał. Tutaj na XO zmienia się co jakiś czas i dlatego jestem uczulony, żeby przed zagraniem na multi sprawdzić zakładkę "Sieć". Oczywiście pisząc o stabilności Xbox Live miałem na myśli, że jak zaglądałem do zakładki "Sieć", to co jakiś czas była jakaś uwaga jak i/lub podobna jak napisałem w pierwszym zdaniu. Grać się dało i da, oczywiście jak się ma otwarty NAT.
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
Xbox live jest dużo stabilniejsze.
nawet jak w swięta była awaria to i tak dało się grać - po świętach problem minął zupełnie.
Psn wstało z jakieś 3-4 dni temu i jeszcze kiepsko chodzi więc......
 

Do góry Bottom