Xbox Live.

kacper2kt

Świeżak
Świeżak
Mam kilka pytań odnośnie Xlive. Przeglądałem kilka wątków, jednak nie znalazłem informacji takich jak chciałem. Zazwyczaj wątki były pisane długi czas temu i podejrzewam, że mogło się trochę zmienić.

1. Chciałbym z kuzynem pograć przez Xlive, gdyż idą święta :) dużooo wolnego :D. Tylko chciałbym się dowiedzieć jak to jest z banami. Ja mam LT 2.0. Gierki z xgd3 przerabiam na xgd2. Nagrywam zwykłą nagrywarką. Kuzyn ma LT 3.0 i nagrywam mu gry też zwykłą nagrywarką z tym, że gry xgd3.
Orientuje się może ktoś jak to jest teraz z banami ? Dostaniemy na wejściu czy ryzyko jest takie że może dostaniemy za tydzień, miesiąc, rok albo w ogóle (że tak powiem w zależności od szczęścia .).

2. Konto xlive można stworzyć 3 razy z jednej konsoli ?

3. Jedno konto gold gratis na miesiąc, mam rację ?

Z góry dzięki za odpowiedź no i proszę nie hejtujcie jeśli coś zrobiłem źle -,-
 

trebol91

Użytkownik
Użytkownik
Banow nie było od pary lat wiec można połączyć się Xbox live bo mala szansa jest na bana. Ja gram w gry online xgd3 nagranych na zwyklej nagrywarce i bana do tej pory nie dostałem. Kuzyn może grać bo ma lt 3.0 a Ty jeśli się podłączysz z 2.0 to zapewne dostaniesz cicha aktualizacje i przestana Ci działać gry bodajże z xgd3


Wysłane z telefonu L710
 

kacper2kt

Świeżak
Świeżak
Jedną grę sprawdziłem z xgd3 i nie działała, ale z tego co mi się wydaje to one nie działają pod LT 2.0. Ta cicha aktualizacja ona może coś zrobić z flashem? Mam na myśli czy przywróci do fabrycznego flasha czy zostanie dalej ten sam (lt2.0)
Ostatnią nową grą, która mi aktualizowała konsolę było Gta 5.
 

Krzychu1987

Banned
Przywróci eprom napędu do fabrycznego.
 

Pixel

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Gry XGD3 można odpalić na LT 2.0 tylko musisz zmienić topologię.
Więcej info tu:
http://xboxforum.pl/artykuly-31/nagrywanie-gier-pod-ixtreme-lite-touch-2-0-a-125826/

Co do pytań:

2. Kont możesz robić ile chcesz.
3. Tak, ale musisz dodać opcję płatności (karta kredytowa / paypal), chyba, że zrobisz konto z regionem na Indie to wtedy darmowy Gold na miesiąc.
 

Do góry Bottom