XBOX LIVE

FanXbox2

Użytkownik
Użytkownik
Mam wolnego neta!! Jak to poprawic np jak bym kupił nowy router z wifi czy to by cos poprawiło??Chcem podłączyc neto do xboxa ale mój upload to 50 kb. :'(

WReki

Użytkownik
Użytkownik
Odp: XBOX LIVE

FanXbox2 napisał:
Mam wolnego neta!! Jak to poprawic np jak bym kupił nowy router z wifi czy to by cos poprawiło??Chcem podłączyc neto do xboxa ale mój upload to 50 kb. :'(
hahaha i ty niby masz wolnego neta?? ja mam radiówke 1MB z uploadem maks 25kb i stawiam serva w GTAIV, gramy z 3-8 kumplami i nienarzekamy bo lagi żadko kiedy mamy... więc niewiem czemu sądzisz że masz wolnego neta... może poprostu ci często laguje...

FanXbox2

Użytkownik
Użytkownik

ja jeszcze niepodłaczałem do neta moze raz ale niegralem.Ale na serio maz takiego neta i ci spoko śmiga?? Podaj mi twoje,

WReki

Użytkownik
Użytkownik

FanXbox2 napisał:
ja jeszcze niepodłaczałem do neta moze raz ale niegralem.Ale na serio maz takiego neta i ci spoko śmiga?? Podaj mi twoje,
Nom serio mam takiego neta i serio mi spoko śmiga... wiadomo od czasu do czasu zalaguje lekko na 1 sek albo mniej ale normalne w każdym internecie. I co mam ci podać mojego??

septem

Użytkownik
Użytkownik

Ludzie, przepustowość nie ma nic do predkosci i pingow, ba w adsl przewaznie im wyzsza przepustowosc, tym wieksze pingi. Jesli masz neostrade lub inne lacze adsl to sprawdz sobe jakiej jakosci masz polaczenie (margines sygnalu i szum) i czy tryb lacza fast czy interleaved. Jesli masz slabej jakosci sygnal lub lacze o duzej przepustowosci (na laczu 6mbit w wielu przypadkach mozecie zapomniec o dobrych pingach) to wprowadza sie tryb interleaved, aby nie rozlaczalo czesto i nie bylo duzo bledow crc, ale niestety wtedy pingi wzrastaja nieraz i dwa razy- ludzie, ktorzy maja interleaved mowia, ze na ogol ponizej 100ms im ping nie schodzi. Jesli masz adsl to sprawdz ten margines i szum i popytaj ludzi na forum.neostrada.info- tam ci powiedza co i jak.

cux

Użytkownik
Użytkownik

Najprosciej to niech sobie sprawdzi pingi na speedtest.net do roznych serwerow,albo z poziomu wierszu polecen: star>uruchom>cmd>ping www.serwer.pl (zamiast adresu http moze byc samo IP).

septem

Użytkownik
Użytkownik

Ze speedtest.net jesli o tyle nieciekawa sprawa, ze cala aplikacja jest we flashu i mowi sie, ze to co pokazuje zalezy tez w duzej mierze od predkosci samego komputera, wiec speedtest jest malo dokladny :p

cux

Użytkownik
Użytkownik

Drugi sposob jest najlepszy. ;)

kosciany

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak

Przepraszam za ten post tutaj, ale mam nastepujace pytanie, zreszta odnosnie tematu. Otoz, czy windows LIVE jest dostepny w Polsce? Na stronie Microsoftu widzialem liste krajow z dostepnym LIVE ale nie bylo w nim Polski. Czy LIVE to tylko mozliwosc sciagania muzyki czy filmow z Microsoftu? Czy tez mozliwosc grania? Bo planuje zakupic Xboxa, a fakt z posiadam internet 6mb/s, obliguje mnie do rozdzielenia sygnalu rowniez na konsole. Prosze o odpowiedz

septem

Użytkownik
Użytkownik

Nie ma, nie było i prawdopodobniej w najbliższym czasie nie będzie. Musisz się rejestrować na inne kraje.

cux

Użytkownik
Użytkownik

kosciany napisał:
Przepraszam za ten post tutaj, ale mam nastepujace pytanie, zreszta odnosnie tematu. Otoz, czy windows LIVE jest dostepny w Polsce? Na stronie Microsoftu widzialem liste krajow z dostepnym LIVE ale nie bylo w nim Polski. Czy LIVE to tylko mozliwosc sciagania muzyki czy filmow z Microsoftu? Czy tez mozliwosc grania? Bo planuje zakupic Xboxa, a fakt z posiadam internet 6mb/s, obliguje mnie do rozdzielenia sygnalu rowniez na konsole. Prosze o odpowiedz
Live to wszystko-granie online, demka,gry arcade,filmy,seriale,zwiastuny,trailery, obrazki gracza,themy.. no wszystko. :) Niestety oficjalnie w PL go nie ma,ale rejestrujesz sie USA i wszystko Ci bedzie smigac. A zeby wykupic abonament wchodzisz na allegro i jst tam pelno zdrapek/kodow na konta US.

Do góry Bottom