Xbox Next

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
Ja wolę nazwe XBOX 720,te next jakoś mi nie leży.
 

Arons Xbox

Świeżak
Świeżak
Mi prawdę mówiąc nie podoba się to, że Xbox znowu będzie zapewne ciągnąć kasę za grę przez neta. Jestem wiernym fanem Xboxa i bardzo często nie dostrzegam różnych jego wad, jednak ta jedna jest bardzo poważna. Zdecydowanie wolę wybulić z 200-300 zł więcej na start, ale mieć tą głupią grę na multi za free, niż później co roku dawać po 120 zł na goldy.
Plotki są obiecujące, ale wiadomo, że większość to jedynie "strefa marzeń" i nie przejdą, ale liczę, że może chociaż jedna trzecia przejdzie :D
Co do ceny, wydaje mi się, że na początek 2000 przynajmniej :p
 

Lewis

Użytkownik
Użytkownik
a mia sie snilo ze wypuscili 3 konsole na calym swiecie:D i kto je odnajdzie w danym panstwie :D to są jego :D ale SEN ehh
 

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
Mi prawdę mówiąc nie podoba się to, że Xbox znowu będzie zapewne ciągnąć kasę za grę przez neta. Jestem wiernym fanem Xboxa i bardzo często nie dostrzegam różnych jego wad, jednak ta jedna jest bardzo poważna. Zdecydowanie wolę wybulić z 200-300 zł więcej na start, ale mieć tą głupią grę na multi za free, niż później co roku dawać po 120 zł na goldy.
Plotki są obiecujące, ale wiadomo, że większość to jedynie "strefa marzeń" i nie przejdą, ale liczę, że może chociaż jedna trzecia przejdzie :D
Co do ceny, wydaje mi się, że na początek 2000 przynajmniej :p
Wiesz lepiej płacić i nie martwić się ,że ktoś obędzluje Twoje dane tak jak było to w przypadku PS3,ale z drugiej strony z tego co napisałeś jest w tym ziarenko prawdy,płacimy a nie mamy praktycznie żadnych aplikacji,często xbox live nie działa,a pozatym płacisz 160-200 zł za gre,a jeszcze do tego masz płacić im,to jest akurat kpina.
 

Lewis

Użytkownik
Użytkownik
a mnie ciekawi czy na nowej konsoli beda chodzily wszystkie poprzednie gry z xbox 360 bo mam dosc sporą kolekcje gier i szkoda mi bedzie to sprzedac :(
 

darvd29

Użytkownik
Użytkownik
Podobno ma być wsteczna kompatybilność, byłby to wielki plus, ale to tylko plotki... po 2, wiesz, pienionszki.
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Wiesz lepiej płacić i nie martwić się ,że ktoś obędzluje Twoje dane tak jak było to w przypadku PS3
Taaaaaa, bo w Sony nie dostają za zabezpieczenia pieniędzy i Ci źli japończycy wystawili twoje dane na niebezpieczeństwo -.- Na pewno. Myślisz że jak masz SEN za darmo to jest gorszy? Gorzej zabezpieczony?
 

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
Odp: Xbox Next

Widzisz dostają pieniądze za zabezpieczenia kont a dane i tak giną. Magia. Mi tam wisi szczerze czy płace czy nie,wydać te 29 zł co miesiąc to nie tragedia

Wysyłane z mojego WC za pomocą gołębia pocztowego.
 

darvd29

Użytkownik
Użytkownik
Całe info na temat nowego XKloca tutaj:
Xbox 720: The 14 game-changing features of the next Xbox - ComputerAndVideoGames.com
Niestety, po angielsku. Cóż, uczcie się :D Może potem przetłumaczę.
 

ps3user

Użytkownik
Użytkownik
@2up Tobie moze i wisi ale wiekszosci raczej nie gdyż kazdy wolałby kupic sobie nowa gra niz golda aby pograc po necie. PS3 ma darmowy net ale ja np kupuje sobie PS Plus. Cenowo podobnie jak Wasz Xbox Live a daje mi wiele gier i mozliwosci na ps3 oraz ps vita :)

Wracajac do tematu...oby tylko na nextgenach bylo wiecej nowych exclusivow, a nie tylko remakow i kontynuacji starych dobrych tytułów. :)
 

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
Nie no pewnie masz racje,też bym wolał darmowy dostęp do internetu,ale jeżeli już muszę płacić to te 29 zł nie jest dla mnie tragedią,prawdą jest,że cena jest trochę wygórowana w stosunku co do jakości tego internetu w konsoli,czyli np brak dobej przeglądarki.
No ale coż,może tak jak piszesz,na NEXT GEN-ach może coś zmienią.
 

xWojtas

Użytkownik
Użytkownik

http://www.computerandvideogames.com/viewer.php?mode=article&id=293664

Co to właściwie jest? Wygląda jak biedna imitacja Xboxa z chińskiego marketu ;/

Obecna slimka jest bardziej elegancka ;///
 

lancca12

Użytkownik
Użytkownik
Pewnie fota robiona w PS jakiegos fanboya.
 

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
Odp: Xbox Next

A mi się bardzo podoba taka forma nowego xboxa

Wysyłane z mojego WC za pomocą gołębia pocztowego.
 

Leszczyk96

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Xbox Next

Co do nazwy, to nie dziwię się, ze M$ zdecydowal sie na "Next" a nie 720. 720 moglo by sie kojazyc z rozdzielczoscia HD, ktora jest juz stosunkowo "przestarzala"

Druga sprawa: Kinect 2 zintegrowany z konsola... Wg mnie jest to zle rozwiazanie. Co, jesli ktos ma X'a postawionego nisko na meblach, a na drodze stoi dodatkowo np. stolik??? IMO Kinect 2 jako osobny kontroler jest najlepszym wyjsciem.

Wysłane z mojego GT-S5570

Edit. Ten projekt przypomina mi Wii.
 

Lewis

Użytkownik
Użytkownik
to fake jets jakis :D konsola bedzie podobno pewnie do slima tylko troche zmodyfikowana :D pod lepsze chlodzenie nowych bebechów ;p
 

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
Odp: Xbox Next

to fake jets jakis :D konsola bedzie podobno pewnie do slima tylko troche zmodyfikowana :D pod lepsze chlodzenie nowych bebechów ;p
Jak będzie podobną do slima to chyba się potne,specjalnie kupiłem FAT-A bo skum jest dla mnie paskudny,jakby nowy X był w takiej formie jak wyżej to byłoby dla mnie idealnie

Wysyłane z mojego WC za pomocą gołębia pocztowego.
 

PIKOxPL

Użytkownik
Użytkownik
co wy mowicie moze to jest fake ale taka postac xbox jest zarabista :p gdyby nie patrzec na te podtrzymania wyglada jak prawdziwe pudełko :p tylko czekac do wydania i brac
 

xWojtas

Użytkownik
Użytkownik
pewnie że brać!!

najwyżej się jakąś okleinę skombinuje ;p
 

Do góry Bottom