Xbox nie chce się połączyć z JQE360

SZYMONZ25

Użytkownik
Użytkownik
Cześć.

Od kilku dni nieudolnie próbuję podłączyć moją konsolę do SystemLink'a. Odblokowałem porty w routerze, założyłem konto na realmodscene.com i na tym wszystko stanęło. :/ Mimo, że porty odblokowałem w routerze to podczas sprawdzania w xboxie wyskakuje że są zablokowane.











Najdziwniejsze jest też to, że nie mogę zalogować się do JQE360.com z poziomu ustawień :



Dodam że mam dynamiczne ip czytałem, że może być to przyczyną.

Co radzicie zrobić, sprawdzić aby SystemLink w końcu u mnie ruszył ;) ?

Czy prawidłowo odblokowałem porty?

UPnP też nic nie daje :/
 

mik611

Użytkownik
Użytkownik
W konsoli masz ustawione stałe IP czy przypisuje je DHCP? rozumiem ze w konsoli masz ustawione IP 192.168.0.100 tylko ze mi to wyglada na przypisanie dynamiczne a nie stale... pomoge ci tylko daj wiecej informacji
 

SZYMONZ25

Użytkownik
Użytkownik
Dziś w konsoli ustawiłem ip na ręczne. Wszystko tak samo tylko podczas sprawdzania JQE360 Authentication zatrzymuje się na processing...
 

Polluks

Użytkownik
Użytkownik
Mam ten sam problem. Stałe IP, porty odblokowane, testy przechodzi poprawnie, ale zalogowanie się do JQE360: Fail.
Kiedy odpalam gry, to system Link mam nieaktywny.
Stoję w miejscu i się wnerwiam.
 

wook

Użytkownik
Użytkownik
masz konto na złej stronie :)
XboxUnity interface | Access to title updates, covers and link rooms - tutaj załóż konto i spróbuj jeszcze raz
 

pnioku1988

Świeżak
Świeżak
Witam. Dzisiaj się z tym męczyłem (razem z dostawcą internetu) i wyszło że niby trzeba mieć zewnętrzny adres IP. Jeden konkretny przypisany dla użytkownika. I przypisany do konsoli. Mnie to pomogło i mam nadzieję że ta informacja okaże się przydatna. Przy okazji polecam aplikację na smartfona "MediaPlayerForXbox" do pobrania z Play. Spisuje się świetnie... Pozdrawiam
 

Johncenastf2016

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Hej u mnie ten sam komunikat wyskakuje i wszędzie fail ;( dodam, że wcześniej założyłem konto na xboxunity.com i dalej to samo. Net wysyłam za pomocą tabletu jako routera ( raczej nic nie poustawiam tam w routerze ) internet Lte od plusa, gdzieś tam na forach doczytałem że zamiast fsd trzeba jakąś tam aurorę wgrać i pójdzie niby ale niewiem ile jest w tym prawdy.help ;{
 

Do góry Bottom