Xbox nie czyta Assassin's Creed'a! Pomocy!

teglo

Użytkownik
Użytkownik
Witam wszystkich, problem mój polega na tym, że po włożeniu Assassina do stacji dysków wyskakuje BIAŁE LOGO Xboxa i NIC. Nagrywane na płyty Verbatim DVD + R DL x2,4 tak samo jak inne gry, które działają i są w wave3.

Wszystko jest na filmie: YouTube - ‪[Xboxforum.pl] Problem z moim Xboxem, pomocy!‬‏
Proszę o szybką odpowiedź, z góry dzięki ;)
 

Ciesiel91

V.I.P
V.I.P
Jeśli patchowałeś AC:B do niższego wave i nie masz lt+ 1.1 lub 1.9 to się nie dziw, że nie działa.
 

teglo

Użytkownik
Użytkownik
AC:B? Nie rozumiem...
Był Assassin w wave2, spatchowałem do wave3.
jest na to jakaś rada? coś moge z tym zrobić?
 

Ciesiel91

V.I.P
V.I.P
AC:B --> Assasinss Creed Brotherhood
 

teglo

Użytkownik
Użytkownik
Aaaa nie nie. Chodzi mi o pierwszą część Assassina.
Tego nie rozumiem, że ta gra nie chodzi. Jest ona stara, tak jak GTA IV. A GTA i Colin DIRT2 śmiga pięknie. Patchowane i wypalane wszystkie tak samo.
 

Ciesiel91

V.I.P
V.I.P
hmm, to nie mam pojęcia dlaczego ci nie działa, jakie masz ixtreme? może niepotrzebnie zmieniasz wave? Najlepiej przeleć obraz abgx.
 

neo937

Użytkownik
Użytkownik
Po jakiego grzyba patchowałeś pierwszego AC do Wave 3? Przecież gra jak jest w Wave 2 to Ci będzie śmigać jeśli amsz iXtreme wyższe lub równe 1.5.
 

teglo

Użytkownik
Użytkownik
Myślisz żęby jeszcze raz spróbować? iXtreme mam... kurde albo 1.4 albo 1.5...
Mam jeszcze jedną prośbę. Podalibyście mi ustawienia które trzeba włączyć w tym ABGXie? bo tam troszku tego jest, a jak szukałem to różnie podają... Jakie są najlepsze i sprawdzone?
 

mitek96

Użytkownik
Użytkownik
Może się mylę, ale z niższego wave'a chyba nie można patchować na wyższy, zostaw na wave 2 i powinno pójść.
 

teglo

Użytkownik
Użytkownik
Dzięki wam za rade, ale co z tym ABGXem? Przepuszczać ISO przez to jeszcze? I co myślicie o oklejeniu mojego Xa? Nie szpeci?
 

bloodwars29

Użytkownik
Użytkownik
co do oklejania to czym, dokladnie chcesz to zrobic
 

Touch!

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Jezeli masz iXtreme 1.4-1.5 to gra musi miec miec max. 2 wave. Jezeli ma 2 to nic nie robisz. Jezeli wyzszy to patch.ujesz na nizszy.
 

Ciesiel91

V.I.P
V.I.P

Do góry Bottom