XBOX nie czyta nagranej gry

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

dawid320

Użytkownik
Użytkownik
Nagrałem 2 gry na płyty z firmy: Think Xtra (kupiłem je, bo kiedyś raz jedną kupiłem na spróboawnie i gra mi działa do dziś) I gdy wkładam do xbox-a, i nic nie wczytuje. Jest tylko dostęna opcja, zeby wcisnac (A) aby wysunac naped czy jakos tak...

TAki nie fart, czy może coś jest nie tak.? Koniecznie coś od płyt?Dziwne, ze akurat 2 pod rząd, a 1 moja dzialala - to po prostu taka loteria, czy cos ja nie tak zrobilem?
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Wina płyty, tak to jest jak kupuje się najtańsze płyty :)
 

PLAYSTATION3fan

Użytkownik
Użytkownik
kup plyty VERBATIM
 

Alienlol

Użytkownik
Użytkownik
Możesz jeszcze spróbować zainstalować grę na dysk twardy jeśli masz miejsce.Jeśli to nie pomoże to niestety płyta do wyrzucenia.
 

supermegazord

Użytkownik
Użytkownik
już bez przesady z tymi verbatimami można nagrywać na tańszych płytach np Omegach i tak je robią w jednej fabryce. No ale mniejsza o to sprawdzałeś poprawność obrazu przed nagraniem ? Patrzyłeś czy wave jaki ma obraz będzie działał z Twoim flashem ?
 

dawid320

Użytkownik
Użytkownik
Dokładnie, można na tańszych - raz wyhaczylem MINT DUAL LAYER, kazde dzialaly - niestety juz ich nie moge wylapac... a koszt 3zl jedna.

Cos mi sie wydaje, ze to obraz zly. Przepuszczam przez abx-a obie gry i wyswietla, ze zly wawe - bo jest 3 a nie 4.. moze to dlatego. Tym bardziej, ze teraz patrze i jeszcze jedna gre na te plyty THINK XTRA nagralem i tez dziala bez zarzutow..

Tak przy okazji: na abgx360 - Verified pisze, ze gra Red Dead Redemption ma vave6, a jak sprawdzam, to moja ma wawe4(jednak zmienilem przed nagraniem na wawe3, zeby wiekszosci kumplom chodzilo). Mam Ixtreme LT jak cos. Te wawe 4 moze pozostac.?
 

PLAYSTATION3fan

Użytkownik
Użytkownik
To wina plyty, to, ze jedna plyta zaskoczyla nie znaczy, ze pozostale zaskocza. Wave nie ma nic do rzeczy, bo LT odpala wszystko.
 

dawid320

Użytkownik
Użytkownik
Zaskoczyły wszystkie 3, bo patrze, ze jeszcze 3 gra jest na nich.. No ale zmienilem wawe 6 na wawe 4 - to na pewno nie ma nic do tego tak.?
 

PLAYSTATION3fan

Użytkownik
Użytkownik
Napewno, nagraj najwolniejsza predkoscia.
 

dawid320

Użytkownik
Użytkownik
To po prostu mega pech, sprobuje ponownie - 3 pod rzad zadzialaly i 2 nie, dlatego dla mnie to dziwne, ze od plyt - ale mozliwe, ze masz racje niestety:)
 

m_boro

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Niekonieczne muszą to być płyty (chociaż w tym przypadku bardzo prawdopodobne). U mnie po upgrade nowego dasha "stare" kopie gier przestały działać. Działają mi tylko te, które miałem zainstalowane wcześniej na dysku konsoli. Mam wgrany firmware iXtreme LT.Więc do nowego dasha musieli dodać jakieś zabezpieczenia :/
 

raflooldz

Banned
Co do nagrywania najwolniejszą prędkością to się nie zgodzę, to mit i stereotyp błędnie powtarzany przez ludzi od paru lat, przecież wtedy nawet nie wyobrażasz sobie jak ogromna liczba błędów jest na płycie, o wiele większa niż dopuszczalna przez producenta, nagrywanie za szybko znowu również jest złe, najlepiej nagrywać średnią prędkością, polecam nagrywać średnią prędkością. (8x-12x)
 

dawid320

Użytkownik
Użytkownik
Sciaglem 1 raz w zyciu nowe firmware do mojej nagrywarki. Dzięki temu moglem nagrywac predkoscia 2,4x(wczesniej najmniejsza byla tylko 4). I dzieki temu jest ok. Dodatkowo niektore plyty jak wlozylem, to tak jakby skrzypialo co sekunde i nie czytalo ich - teraz normalnie czyta.
 
No to świetnie . Kolejna bajka o tym że niby tylko Verbatimy są idealne do gier na ixa obalona . Swoją drogą jak masz dość starą nagrywarkę to na Twoim miejscu pomyślałbym o kupnie nowej w najbliższym czasie . Lub jak zacznie wypalać płyty z błędami lub nie do odczytania .
 

speeder114

Banned
Nie ma różnicy czy vebratim czy nie. Mi działa na wszystkich płytach na jakie nagrywam!!!!!!
 

MaryGave

Banned
Użytkownik
Verbatimy to ogólnie najlepsze nośniki nie ważne czy na Xbox czy na DVD ja u siebie na Xbox 360 i Xbox mam same Verbatimy tak samo jak reszta płyt od zawsze nagrywam na tych płytach
 

speeder114

Banned
Moglibyście przestać z tymi vebratimami ?!!
 

dawid320

Użytkownik
Użytkownik
Dokładnie, wszsycy promują tak te Verbatimy, a możę to po prostu najczęściej problem z nagrywarką. Fakt, faktem możę są jedne z najlepszych, ale nie znaczy, ze są złe.

Osobiścię BARDZOO polecam płyty z MINT, takie zielone - kupilem 5 za 15zł i dzialaja do dzis. No moze fifa czasami wyskoczy blad, zeby przetrzec plyte - ale to b. rzadko, a z innymi grami wgl tak nie mam. A wiadomo, ze o DL sie dba.
 
może i Verbatim jest dobrą firmą ale po co przepłacać? Ja jadę na Emtec-ach i jest wszystko ok .
 

MaryGave

Banned
Użytkownik
Bo za jakość się płaci
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom