xbox nie wyswietla obrazu lub obraz jest znieksztalcony

krzychu

Świeżak
Świeżak
witam
moja konsola to arcade falcon i posiada naped benq
ostatnio stalo sie cos dziwnego z moja konsola
zawsze dzialala poprawnie, ostatnio wgralem ixtreme 1.61 troszke na niej pogralem i wszystko dzialalo
pozniej w rece wpaly mi gry Bayonetta i COD MW2 i aby w nie pograc musialem zaktualizowac dashboard
aktualizacja przebiegla poprawnie, konsola w takim stanie troche dzialala normalnie a teraz grajac w COD'a obraz nagle stal sie zielony, po restarcie konsoli wszystko wrocilo do normy jednak po chwili bylo znow to samo
aktualnie gdy wlaczam konsole odrazu obraz jest bardzo mocno znieksztalcony lub nie wyswietla sie wcale
co moze byc przyczyna? flash napedu? zly dashboard? uszkodzenie hardware? a moze jeszcze cos innego?

prosze moze ktos ma jakis pomysl jak probowac ratowac konsolehttp://www.blackcats-games.net/details.php?id=39476&hit=1
 

kamien77

Użytkownik
Użytkownik
Spróbuj wgrać inny flash albo dobrze włóż kable
 

krazykilla

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam!

Objawy które przedstawiasz są charakterystyczne dla uszkodzenia chipu HANA w konsoli i/lub układu graficznego. Raczej nie ma to związku z flashem. Oczywiście zanim pójdziesz do serwisu wyczerp wszystkie możliwości zachowań które możesz zrobić sam. Czyli to co napisał kolega powyżej.

Pozdrawiam!
 

Do góry Bottom