Xbox One Xbox nie zapamiętuje sieci bezprzewodowej

pagor

Świeżak
Świeżak
Witam,
niedawno kupiłem konsolę Xbox One S. Pierwsze 2-3 dni użytkowania bez zarzutów. Od jakiegoś czasu konsola nie zapamiętuje w ogóle sieci bezprzewodowej, router jest włączony cały czas. Za każdym razem każe wpisywać hasło, a co najgorsze przechodzę wszystkie kroki pomocy po pare razy i dalej się nie chce połączyć. Dopiero jak wepne kabel, sprawdzę wszystkie kroki pomocy po kolei, wypnę go, potem z powrotem parę razy spróbuje się połączyć z WiFi to się połączy. Operacje sprawdzałem na dwóch różnych routerach. Czy jest to podstawa do tego, żeby wysłać konsolę na gwarancję, czy może jest jakiś sposób ustawienia na stałe jednej tej samej sieci ?
dzięki za pomoc
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
reset fabryczny albo czyszczenie cache...
 

pagor

Świeżak
Świeżak
Ok spróbuję dziś, dziękuję za pomoc.
 

Floyd

Użytkownik
Użytkownik
A nawiązując do tematu, jeśli zmieniam miejsce to czy Xbox nie umie zapamiętać sobie haseł do sieci WiFi w różnych miejscach?
bo za każdym razem jak zmienię miejsce konsoli i WiFi to muszę za każdym razem wprowadzać hasło. PS4 nie mam tego problemu.
 

Adam91

Świeżak
Świeżak
A nawiązując do tematu, jeśli zmieniam miejsce to czy Xbox nie umie zapamiętać sobie haseł do sieci WiFi w różnych miejscach?
bo za każdym razem jak zmienię miejsce konsoli i WiFi to muszę za każdym razem wprowadzać hasło. PS4 nie mam tego problemu.
Podpinam się do pytania. Zapamiętywanie haseł do WiFi uważałem za oczywistość, a tu niespodzianka.
 

Do góry Bottom