1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox nowej generacji z datą premiery. Grube przecieki o konsoli Microsoftu

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Czerwiec 12, 2018.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    4743
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Od konferencji Microsoftu nie milkną plotki dotyczące nowej konsoli Amerykanów. Firma ma wielkie plany na rozwój marki Xbox i właśnie poznaliśmy kolejne informacje, które zainteresują graczy sympatyzujących z tą marką.

Wczoraj miałem okazję wspomnieć, że kodowa nazwa nowego Xboxa to „Scarlet”. W zasadzie plotki dotyczące sprzętu pojawiają się od kilku miesięcy i wszystkie przygotowują graczy na nową generację.

Brad Sams z Thurrott.com postanowił drążyć temat nowego sprzętu i redakcja otrzymała szczegółowe konkrety. Nie są to aktualnie potwierdzona informacje, jednak nowa generacja Xboksa ma zadebiutować na rynku w 2020 roku, ale co ciekawsze – „Scarlet” to tak naprawdę rodzina urządzeń, więc możemy oczekiwać, że za 2 lata na rynku zadebiutuje seria sprzętów.

Pomyśleliście „nie ma szans, to zdecydowanie za szybko!”? Niby tak, ale Microsoft ma podobno wielkie plany dotyczące kolejnej generacji i chce „wstrząsnąć branżą”. Sams podkreśla, że w tym wypadku Amerykanie mogą zdecydować się na „potężniejszego Xboksa One”, który ponownie zaoferuje w pełni wsteczną kompatybilność, a jednocześnie otrzyma bardziej zaawansowane funkcje i będzie dostosowany do nowej usługi-chmury, nad którą pracują inżynierowie z Redmond od kilku lat.

Pomysł „ulepszania Xboksa One” pojawia się ponownie – nie możemy zapomnieć, że nawet Phil Spencer kilkanaście miesięcy temu wspominał o podobnym rozwiązaniu… A nawet w ostatniej wypowiedzi szef marki Xbox informował o tym, że „gry ewoluują ponad generację” i chciały on rozwijać sprzęt także jako „wielogeneracyjny”.

Warto wspomnieć, że Brad Sams od wielu lat dzieli się ze swoimi czytelnikami bardzo konkretnymi przeciekami z obozu Microsoftu i dziennikarz zapowiedział publikację kolejnych konkretów dotyczących nowego Xboksa. Najwidoczniej mężczyzna dotarł do konkretnego „źródła”, które chętnie dzieli się z nim szczegółami.

Aventador7 lubi to.
  2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. Gruberek

Gruberek Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    387
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Piotrków Trybunalski
    Będzie pretekst żeby kupić nową konsolę do domu, a XOX wrzucę do ciężarówki, żeby się na pauzach nie nudzić :D

4. Kyron

Kyron Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    319
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Razem z tv 4K wrzuć.

5. suki

suki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    163
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Katowice
    To już nie dla mnie. Xbox one będzie moją ostatnią. Tak coś czuję...

6. Gruberek

Gruberek Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    387
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Piotrków Trybunalski
    24 cale FullHD w zupełności wystarczy. Wolę mieć mniejszy zamontowany na stałe niż za każdym razem męczyć się z rozstawianiem sprzętu.

7. luki093

luki093 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Ja zabieram od roku ze sobą zawsze w trasę XO S z tv 27" z zakrzywionym ekranem jezdzi na łóżku a na pauzie na polce stoi i nie widzę problemu, XO S idealny do ciężarówki, wchodzi w torbe od laptopa ma wbudowany zasilacz i pobiera nie dużo prądu polecam

B0ni3k i Kyron lubią to.
  8. ariel111c

ariel111c Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Zaczynają trochę przesadzać z tymi "rodzinami urządzeń"....

9. Kyron

Kyron Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    319
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    A jak Ci chodzi Battlefield 1 po multi w ciężarówce. Może się przebranżowię, autopilota dam i samo będzie jechać.

10. luki093

luki093 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Czasami sa lagi ale gram często jak mam wifi gdzieś w świecie w COD IW na multi i powiem szczerze da radę w 8/10 przypadków pograć płynnie bez opóźnień

11. Thunderer

Thunderer Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A co jeśli powstanie urządzenie mobilne które będzie właśnie w stanie stremować grę z chmury? Szybkie łączę lte nadaje się do tego a to właśnie jedno z tych rozwiązań które będą mogli wykorzystać jako możliwy element systemu zostawiając stacjonarne granie w domu.

Wysłane z mojego XT1650 przy użyciu Tapatalka

12. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    3092
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Używałem jako domowego internetu LTE od lutego 2014r do marca 2018r i do streamu gier to się nie nadaje. Ja obstawiam że prędzej powstaną gry które będą korzystać z mocy obliczeniowej chmury do zaawansowanych obliczeń ale będą nadal generowane na urządzeniu fizycznym. Chyba że nowa technologia która ma zastąpić LTE będzie na tyle wydajna... tylko zanim postawią infrastrukturę to mine kolejne 10 lat.

B0ni3k lubi to.
  13. Thunderer

Thunderer Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Opóźnienia będą zawsze, nowy xbox to przedsięwzięcie na kolejne lata i może wiele się poprawić w tej kwestii opóźnień wciąż, tym bardziej że nowy x nie jest kierowany tylko na Polskę a na krajem wysoko rozwinięte gdzie może już będzie chulać 5g albo 4g ulta/HD/plus/premium czy jak to nazwią, może wykrizyeywa będzie zwykła więc wifi do grania sobie w domu a gry które będą mogły sobie pozwolić na większy lag to przez 4g łączyć się będą mogły. Można sporo jeszcze spekulować i w sumie wszystko może być trafne :)

Wysłane z mojego XT1650 przy użyciu Tapatalka

14. Gilban1

Gilban1 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Przecież ja gdzieś czytałem, że nowy X będzie tylko takim terminalem. Czyli gry będą odpalane w chmurze na serwerach M$, a my będziemy mieli tylko końcówkę właśnie w formie terminala podpinanego do netu, TV i pada. Pewnie coś w stylu Steam Link.

Generalnie jak widać M$ nauczył się sprzęt robić i system. Gorzej jest z grami na wyłączność, których praktycznie nie ma.

Zaczyna mnie to przypominać czasy Commodore i Amigi, na którą poza grami (głównie na A500) nie było prawie nic. Mam na myśli oprogramowanie biurowe.

15. Resident

Resident Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    59
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Gdynia
    Nie brzmi to zbyt dobrze :/

16. keicaM85

keicaM85 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    "który ponownie zaoferuje w pełni wsteczną kompatybilność"

Chyba przegapiłem tę w pełni wsteczną kompatybilność na Xbox One z X360, bo nadal 3/4 moich tytułów jest niekompatybilna (potężny SARKAZM i KPINA :fakju-kartoflu:)

B0ni3k lubi to.

Wczytywanie...

Poleć forum