Xbox. NTSC na PAL prosze o pomoc

lukas365

Świeżak
Świeżak
Witam
Mam tego starszego xboxa i pewnien problem poniewaz mam telewizor ktory nie obsługuje NTSC i obraz jest czarno biały.
Chce sie spytac spytac cze moze nie ma jakiejś przejsciowki ktora by konwertowała ten obraz z ntsc na pal.
Kolejnym pomysłem był program na kompa czy tez na na xboxa ktory by zrobił z gierki ntsc pal.
Nie mam pojecia ale moze jak sprobuje podpiąć konsolke do monitora to zadziałaja mi gry ntsc.
Widziałem przejsciowki ale tylko pod ps2 , co zrobic za kazdą odpowiedz bardzo dziekuje
 

ATi

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Tu masz temat o konwersji NTSC na PAL-->http://xboxforum.pl/iso-f31/konwertowanie-obrazu-iso-z-ntsc-na-region-free-lub-pal-tylko-starsze-tytuly-1587.html
A wogóle to NTSC to gry amerykańskie których europejskie konsole nie obsługują więc zmiana telewizora ci nic nie da
 

rs.pect

Użytkownik
Użytkownik
Tu masz temat o konwersji NTSC na PAL-->http://xboxforum.pl/iso-f31/konwertowanie-obrazu-iso-z-ntsc-na-region-free-lub-pal-tylko-starsze-tytuly-1587.html
A wogóle to NTSC to gry amerykańskie których europejskie konsole nie obsługują więc zmiana telewizora ci nic nie da
[[[[ ten fragment został usunięty ]]]] zloliłem .

lukas365, niestety, nie można zmodyfikować konsoli na PAL. Moim zdaniem najlepiej sprzedać konsolę w USA i kupić PAL w Polsce.
 

ATi

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Kolejnym pomysłem był program na kompa czy tez na na xboxa ktory by zrobił z gierki ntsc pal.
Może sam nie doczytałeś? Podałem link z konwersją OBRAZU ISO czyli robiący z gry NTSC gre PAL tak jak chciał
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
ATI - poczytaj dokładnie. To działa tylko ze STARYMI grami
 

lukas365

Świeżak
Świeżak
Dzięki ATI ten program jest bardzo pomocny
 

Grzechu988

Użytkownik
Użytkownik
Wiem że gościu kiedyś zajmował się usługą typu że wymienia coś w konsoli i masz z ntsc na pal i odwrotnie
weź zapytaj
PROFESJONALNY SERWIS KONSOL XBOX 360, PS3 i XBOX

pOzdro
 

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
tylkp ze starym dashem niestety
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
a nie chodzi ci czasem o xboxa 1?
 

Do góry Bottom