1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox One Xbox One 500gb + game pass

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez ZephireK, Czerwiec 7, 2018.

1. ZephireK

ZephireK Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Z racji iż jest to mój pierwszy post to pragnę się przywitać. Szukam jakiejś taniej konsoli do grania, padło na Xboxa One, jest to najstarsza wersja konsoli, czy wszystkie gry będą na nim chodzić w stopniu grywalnym? Na początku planuje kupić Game Passa, i ograć jakieś Mass Effecty itp, mam rozumieć że jeżeli wykupie game pass to będę miał wszystkie gry z owej oferty doputy będę odnawiał abonament?

2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    4586
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Tak.

Tak, ale nie kupuj playerunknown's battlegrounds ta gra na tej wersji jest ponoć do bani!

Wczytywanie...

Poleć forum