Xbox one 500Gb instalacja problem

Tomaszedison

Świeżak
Świeżak
Czy miał ktoś podobny problem? Nie mogę zainstalować battlefield 1, zatrzymuje się na 1,44gb i 2% instalacji (raz poszło dalej do 87% i się zatrzymało). Próbuję zainstalować od tygodnia, próbowałem odłączać od zasilania,resetować, czyścić cache, kasować zapisane dane, nawet zrobiłem hard reset. Automatyczne aktualizacje tez wyłączone, juz nie mam siły. Netflix też raz działa raz nie, miałem taki sam problem z instalacja gta ale udało się po przejściu w tryb offline (battlefield to wersja cyfrowa wiec musi być połączenie). Teraz problem z Forza motorsport 6, na trybie offline instaluje się do około 30% (wcześniej przez rok grałem bez problemu). Próbowałem dodzwonić się do supportu microsoft to się nie dało, chat z konsultantem także nie działał. żadnych kodów błędów, po prostu komunikat, że instalacja zatrzymana. w ustawieniach sieci mam podwójny NAT, podłączałem bezpośrednio do gniazka internetowego przez kabel, wtedy jest napisane, że NAT otwarty ale problem z instalacjądalej występuje, czy jest możliwe, że to wina internetu? Sciaganie mam na poziomie 40Mb/s więc wolny nie jest ale nie wiem, czy dostawca mógł coś poblokować? wcześniej wszystko działało w 100%.

Do góry Bottom