Wiedza XBOX ONE - ALL in ONE - Pytania przed kupnem/problemy/tańsze granie/akcesoria/wersje kolorystyczne

Sae

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
W trybie 'instant on' automatycznie pobierają się aktualizacje wszystkiego czyli np. gier czy tylko samego xboxa? I jak to jest wtedy gdybym chciał odłączyć konsole od prądu, można to normalnie zrobić w tym trybie czy lepiej nie?
Tak, jest taka możliwość jeśli zaznaczysz opcje 'Automatycznie pobieraj aktualizacje i zakupy' w ustawieniach zasilania i uruchamiania. . Co do wyłączania metodą z gniazdka to odradzałbym gdyż konsola cały czas pracuje tylko ze zmniejszonym poborem prądu. Dodatkowo konsola może przeprowadzać aktualizacje systemu w momencie, w którym zdecydujesz się wyciągnąć kabel z gniazdka czy tam nacisnąć listwę co może skutkować w uszkodzeniu systemu. Jeśli tego nie robi to i tak jest możliwość uszkodzenia jak na przykład podczas burzy gdy wyłączą nam prąd.

Fajne pytanie, dodane do pierwszego posta :)
 
Ostatnia edycja:

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
Tez chciałbym zapytać o aktualizacje...
Wiadomo w trybie instant on zaznaczamy automatyczne pobieranie,a jak to jest w przypadku "oszczędzania energii " ?
Wtedy opcja automatycznych aktualizacji jest nieaktywna.

Wysłane z mojego LG-H525n przy użyciu Tapatalka
 

Facepalm

Użytkownik
Użytkownik
Bardzo dobra robota,pozdrawiam
 

LoRo1987

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Sweterku wtedy wchodzisz w opcje i ręcznie szukasz aktualizacji :)
 

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
Już to rozkminiłem :p

Wysłane z mojego LG-H525n przy użyciu Tapatalka
 

Jacek1812

Świeżak
Świeżak
sweterek podpowiedz jak ręcznie przejść do aktualizacji konsoli
 

MatGlo

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
W przypadku oszczędzania energi po odpaleniu konsoli sam xbox sprawdza czy nie ma aktualizacji, nie trzeba uruchamiac ręcznie.

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
 

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
Dokładnie.
Jak będzie aktu to od razu ci wyskoczy info,ewentualnie w ustawieniach-system tam będziesz miał wpis "np brak aktualizacji"

Wysłane z mojego LG-H525n przy użyciu Tapatalka
 

Artemis147

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jak się ma sprawa aktualizacji aplikacji/gier? Często jak odpalam jakąś pozycję pojawia się komunikat o aktualizacji i muszę czekać aż się zaktualizuje. Aktualizacje systemu to najmniejszy problem. Jest jakieś rozwiązanie tego problemu? Wolałbym nie korzystać z trybu "Instant On".
 

EksbokŁan

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Dobrze pamiętam, że w wersji 1 TB dysk jest 7200 obr?
 

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
Yes

Wysłane z mojego LG-H525n przy użyciu Tapatalka
 

claudii

Użytkownik
Użytkownik
czy data produkcji konsoli ma znaczenie? Poprawione chłodzenie, mniejsza prądożerność?
 

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
Niby z poczatku produkcji miały glosniejszy napęd..
Ja mam z początku produkcji i napęd mam cichy ale już drugi raz mam chrabaszcza...(poszukaj tematu o tym na forum)

Wysłane z mojego LG-H525n przy użyciu Tapatalka
 

szuldi

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Czy jak kupie kod zdrapke z jakas gra ktora byla dodana do konsoli to moge normalnie wpisac kod na nowo zalozonym koncie i podzielic sie z kolega?

Wysłane z mojego ALCATEL ONE TOUCH 7047D przy użyciu Tapatalka
 

warone

Banned
Użytkownik
Tak
 

Ocelotto

Świeżak
Świeżak
Czy (tak jak w przypadku PS4) ma znaczenie to kiedy konsola została wyprodukowana i możemy w jakiś sposób to skontrolować?
Chodzi o to czy nowsze egzemplarze np. chodzą ciszej, mają usprawnienia itp.?

Z tego względu myślałem o zakupie nowej wersji z 1TB zamiast z 500 GB, która to może leży sobie w sklepie pół roku albo i dłużej...
 

a7ina

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Dziś była aktualizacja... Po włączeniu konfiguracja kinecta... Ale nie wiem jakie zmiany... Też mieliście?
 

DarthOne

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Otóż mam 3 pytania dotyczące Xbox One:
- czy można połączyć pendrive zamiast dysku na potrzeby zapisania gry?
- ile średnio GB zajmuje przeciętna gra na XO?
- jaki port USB posiada: 2.0 czy 3.0?
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Otóż mam 3 pytania dotyczące Xbox One:
- czy można połączyć pendrive zamiast dysku na potrzeby zapisania gry?
- ile średnio GB zajmuje przeciętna gra na XO?
- jaki port USB posiada: 2.0 czy 3.0?
nie, konsola ma wbudowany dysk na stałe oraz zapisuje save w chmurze.
od 100MB do 70GB
3x USB 3.0
 

DarthOne

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
nie, konsola ma wbudowany dysk na stałe oraz zapisuje save w chmurze.
Mi chodzi o dodatkowy dysk na USB, bo wiele czytałem, że wielu użytkowników będzie dokupywać dysk 500 GB, 1 TB, 2 TB i chciałem się dowiedzieć, czy zamiast dysku zewnętrznego można podłączyć pendrive np. 32 GB na jedną grę? Czyli czy pendrive-y są tak samo obsługiwane jak dyski zewnętrzne i da się na nich także instalować gry?
 

Do góry Bottom