Wiedza XBOX ONE - ALL in ONE - Pytania przed kupnem/problemy/tańsze granie/akcesoria/wersje kolorystyczne

woj1984

Świeżak
Świeżak
Wiatam . Co jest z tym jtag dla xbox one , dziala to wogule??Pozdrawiam
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Nie ma czegoś takiego jak jtag dla Xbox One i BARDZO DOBRZE!
 

rychu8818

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
To zrób tak jak jest napisane w linku i pochwal się rezultatem;) A tak na poważnie to usuń ten link bo jeszcze ktoś się da nabrać i uwali sobie konsole.
 

davex

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
"You can download Xbox One games from Xbox Store and there is no need to add credit card. All those games are free to download with free of cost." Buahah nie wiem jakim jeleniem trzeba być żeby w to uwierzyć.

Wysłane z mojego E2105 przy użyciu Tapatalka
 

rychu8818

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Też jak to czytałem to mi się od razu humor poprawił.
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Nie ma to jak się pośmiać na koniec dnia, że ktoś w takie pierdy wierzy. Brawo Ty :D Jak stać na konsolę to i stać na gry, tyle w temacie.
 

Cocacola452

Świeżak
Świeżak
Witam mam parę pytań telewizor posiadam panasonic-tx-42a400e nie zamierzam zmieniać go wiec xbox one x raczej odpada bo i tak w 4k nie zagram

pytanie takie opłaca się kupić xbox one s +forza horizon za 1399zł? czytałem na forum,że xboxy piszczą czy to prawda?

co do grania na tym telewizorze moim niby ma full hd to gry ładnie będą wyglądać?

i czy wiek 25lat /prawie 26 to nie za duzo na bawienie się znów w gry?

dodam miałem kiedyś 2x konsole xbox 360 i dość sporo grałem ale 2lata już nie mam konsol

proszę o odpowiedzi na pytania.Z góry dzięki
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Witam mam parę pytań telewizor posiadam panasonic-tx-42a400e nie zamierzam zmieniać go wiec xbox one x raczej odpada bo i tak w 4k nie zagram

pytanie takie opłaca się kupić xbox one s +forza horizon za 1399zł? czytałem na forum,że xboxy piszczą czy to prawda?

co do grania na tym telewizorze moim niby ma full hd to gry ładnie będą wyglądać?

i czy wiek 25lat /prawie 26 to nie za duzo na bawienie się znów w gry?

dodam miałem kiedyś 2x konsole xbox 360 i dość sporo grałem ale 2lata już nie mam konsol

proszę o odpowiedzi na pytania.Z góry dzięki
Nie warto, to normalna cena tej konsoli na premierę. Już bywały zestawy i za 999zł lub poniżej z Forzą/Fifą 17 lub takim trójpakiem Rise of the Tomb Raider, Quantum Break i Forza Horizon 3 (ta wersja akurat była droższa). Co do piszczenia to jest w Skach taka wada fabryczna, ale to na prawdę trzeba być szczęściarzem, żeby na tą wadę trafić. Jak się trafi to w sklepach wymieniają konsole lub MS naprawia bez problemu. Gry wyglądają dobrze na tv Full HD. A Ty myślisz, że ile lat mają ludzie na tym forum? Tu większość jest dorosłych, a dzieci to mniejszość. Konsole nie są przeznaczone tylko dla dzieci, grać można w każdym wieku i nikomu nic do tego ;)
 

diego1028

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam mam parę pytań telewizor posiadam panasonic-tx-42a400e nie zamierzam zmieniać go wiec xbox one x raczej odpada bo i tak w 4k nie zagram

pytanie takie opłaca się kupić xbox one s +forza horizon za 1399zł? czytałem na forum,że xboxy piszczą czy to prawda?

co do grania na tym telewizorze moim niby ma full hd to gry ładnie będą wyglądać?

i czy wiek 25lat /prawie 26 to nie za duzo na bawienie się znów w gry?

dodam miałem kiedyś 2x konsole xbox 360 i dość sporo grałem ale 2lata już nie mam konsol

proszę o odpowiedzi na pytania.Z góry dzięki
Oświeciłeś mnie, jutro wyrzucam moją konsolę ponieważ jestem już za stara na takie zabawy i gry dla dzieci :)
PS. A tak na poważnie to gry to Hobby jak każde inne, każdy ma swoje zainteresowanie i powinien z tego korzystać. Jeśli grałeś kiedyś na Xbox 360 to wiesz mnie więcej jaka kiedyś grafika była i można śmiało powiedzieć że tym razem będziesz miał o wiele ładniejszą grafikę niż jeszcze wtedy. Oczywiście na PC masz jeszcze ładniejszą grafikę, ale jak wolisz konsolę to nie ma co się zamartwiać tymi paroma FPS'ami i rozdzielczością.
 

Cocacola452

Świeżak
Świeżak
A nie wiadomo czy dalej konsole w sklepach są z wadami fabrycznymi tych wentylatorów?

Koledzy i koleżanki ciągle zastanawiam się nad zakupem ale obawiam sie tego


ja znów jestem taki,że może odgłos być poprawny a mi sie bedzie wydawało,że jest coś nie halo i pół dnia będę osłuchiwał konsolę
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

davex

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Koledzy i koleżanki ciągle zastanawiam się nad zakupem ale obawiam sie tego


ja znów jestem taki,że może odgłos być poprawny a mi sie bedzie wydawało,że jest coś nie halo i pół dnia będę osłuchiwał konsolę
No i? Mamy Cie przekonywać żebyś kupił? Póki sam się nie przekonasz my nic tu nie pomożemy. Ja mam fata od półtora roku i chodzi bez zarzutu.
Wysłane z mojego E2105 przy użyciu Tapatalka
 

Cocacola452

Świeżak
Świeżak
koledzy byłem dzisiaj w sklepie media markt i były dwie konsole xbox one s i ps4 pro

co do padów..hmm ten i ten leżał dobrze.Był też włączony xbox one s i hehe nasłuchiwałem wiatraka ale chodził cichutko tam.Czy byłby ktoś tak miły i odpowiedział by mi na kilka pytań..bo czytam i co opinia to inna itp

1.Co lepiej brać ps4 pro 1600zł goła czy xbox one s 1200zł goły (tutaj mi zostaje na parę gierek fajnych)
2.Czy grając w gry faktycznie na ps4 pro grafa będzie lepsza od xbox one s?czy taka sama
3.Telewizor tutaj właśnie od 2 lat posiadam w domu taki model panasonic-tx-42a400e dałem za niego 1300zł.Grając na nim w nfs carbona puszczonego przez hdmi z lapka obraz żyleta był jak dla mnie to czy grając w gry na konsoli będzie też fajny obraz? wiem,że są tv lepsze ale dla amatora który nie dopatruje się pikseli itp czy ogarnie on konsolę? bo niby ma full HD
4.Głośność w sklepie chodziła ps4 pro i xbox one s i powiem jedno jak i drugie ciche.. nawet rzekłbym ze ps4 pro jak by wyłączona była.. a leciało na niej grand trusimo
5.Miałem dwie konsole xbox 360 jasper i falcon i grało mi się dobrze.Uruchomiłem na ps4 pro to grand turismo i jadąc bmw m3 bodajże jak minimalnie ruszyło się gałką to mi auto oberka robiło..czułem się tam jak bym nigdy w gry nie grał... a przecież grając w nfs na xbox360 śmigało się jak talala...ale to 2 lata temu a tu jak bym jakiś zielony był kompletnie
6.TV 4k nie będę miał więc one x odpada.Ale ponoć ps4 pro lepsze bebechy ma... i niby konkurować może z xbox one x niż z xbox one s
7.Prosiłbym bardzo grzecznie o odpowiedzi na te pytania bo nie wiem na prawdę czy ps4 pro czy xbox one s.,

Jeden plus co przemawia za ps4 pro to to,że nie trzeba się bać po rozpakowaniu konsoli i uruchomieniu o zgrzyty z wentylatora.Gdyby nie to to xbox one s nr 1 u mnie i się boje tego

aha i co do kurzu to one s będzie się szybko kurzył niż ps4 bynajmniej na czarnym chyba tak nie będzie widać albo się myle
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik


PS4PRO = XOX,
XOS = PS Slim,
PS4 = XO.

Dziwne pytania zadajesz porównujesz prosiaka do XOS, PS4Pro jest dokładnie 3x mocniejsze od XOS więc siłą rzeczy grafika na prosiaku będzie lepsza.
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
koledzy byłem dzisiaj w sklepie media markt i były dwie konsole xbox one s i ps4 pro

co do padów..hmm ten i ten leżał dobrze.Był też włączony xbox one s i hehe nasłuchiwałem wiatraka ale chodził cichutko tam.Czy byłby ktoś tak miły i odpowiedział by mi na kilka pytań..bo czytam i co opinia to inna itp

1.Co lepiej brać ps4 pro 1600zł goła czy xbox one s 1200zł goły (tutaj mi zostaje na parę gierek fajnych)
2.Czy grając w gry faktycznie na ps4 pro grafa będzie lepsza od xbox one s?czy taka sama
3.Telewizor tutaj właśnie od 2 lat posiadam w domu taki model panasonic-tx-42a400e dałem za niego 1300zł.Grając na nim w nfs carbona puszczonego przez hdmi z lapka obraz żyleta był jak dla mnie to czy grając w gry na konsoli będzie też fajny obraz? wiem,że są tv lepsze ale dla amatora który nie dopatruje się pikseli itp czy ogarnie on konsolę? bo niby ma full HD
4.Głośność w sklepie chodziła ps4 pro i xbox one s i powiem jedno jak i drugie ciche.. nawet rzekłbym ze ps4 pro jak by wyłączona była.. a leciało na niej grand trusimo
5.Miałem dwie konsole xbox 360 jasper i falcon i grało mi się dobrze.Uruchomiłem na ps4 pro to grand turismo i jadąc bmw m3 bodajże jak minimalnie ruszyło się gałką to mi auto oberka robiło..czułem się tam jak bym nigdy w gry nie grał... a przecież grając w nfs na xbox360 śmigało się jak talala...ale to 2 lata temu a tu jak bym jakiś zielony był kompletnie
6.TV 4k nie będę miał więc one x odpada.Ale ponoć ps4 pro lepsze bebechy ma... i niby konkurować może z xbox one x niż z xbox one s
7.Prosiłbym bardzo grzecznie o odpowiedzi na te pytania bo nie wiem na prawdę czy ps4 pro czy xbox one s.,

Jeden plus co przemawia za ps4 pro to to,że nie trzeba się bać po rozpakowaniu konsoli i uruchomieniu o zgrzyty z wentylatora.Gdyby nie to to xbox one s nr 1 u mnie i się boje tego

aha i co do kurzu to one s będzie się szybko kurzył niż ps4 bynajmniej na czarnym chyba tak nie będzie widać albo się myle
1. Przejrzyj sobie gry, które są na wyłączność obu konsol i zdecyduj, które Cię bardziej ciekawią czy te na PS4 czy te na Xboxa i PC. Gry z Sony są nastawione na dobrą grę fabularną z ciekawą historią, a gry z Xboxa mają jakąś tam historię, ale są bardziej nastawione jako gry do grania w sieci.
2. Logiczne, że będzie lepsza, bo porównujesz złe konsole ze sobą. Już Ci Krzysiu wytłumaczył. PS4 Pro porównuje się z Xboxem One X, a Xbox One S porównuje się z PS4 Slim i nie inaczej.
3. Na Full HD spokojnie możesz grać i w oczy nie będzie palić.
4. Bo obie konsole są cichutkie na starcie. PS4 dopiero po czasie zaczyna chodzić jak suszarka w domu po odpaleniu gier na konsoli. Skę mam w domu i mam ją cichutką.
5. Gry idą do przodu i mają w ustawieniach różne wspomagacze włączone lub wyłączone. Po prostu trzeba trochę pograć żeby się wczuć.
6. PS4 ma lepsze bebechy i nie ponoć, a na pewno jest konkurentem do XOX, a nie Ski. Tu masz po prostu błędne myślenie.
Co do zgrzytów to na prawdę trzeba mieć pecha żeby trafić na wadę wentylatora. Jeśli trafisz to nie wiem czego się obawiasz. Albo lecisz do sklepu wymienić konsolę, albo ślesz ją na serwis MS i bez problemu Ci ją wyciszą. Co do kurzu to się mylisz, bardziej kurz przyciągają czarne meble i urządzenia niż białe.

 

MasterD23337

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
koledzy byłem dzisiaj w sklepie media markt i były dwie konsole xbox one s i ps4 pro

co do padów..hmm ten i ten leżał dobrze.Był też włączony xbox one s i hehe nasłuchiwałem wiatraka ale chodził cichutko tam.Czy byłby ktoś tak miły i odpowiedział by mi na kilka pytań..bo czytam i co opinia to inna itp

1.Co lepiej brać ps4 pro 1600zł goła czy xbox one s 1200zł goły (tutaj mi zostaje na parę gierek fajnych)
Skoro chcesz wydać 1600zł za ps4 pro, to nie lepiej dołożyć do XOX. XOX można wyhaczyć taniej np.

Na Szwajcarskim ms store jest duża przecena na XOX:
https://www.microsoft.com/de-ch/sto...459594)(hL3Qp0zRBOc-UE1fLUdF9BdI3wRXu4FuVQ)()
Po przeliczeniu wychodzi 1860zl z darmowa dostawą.
.

Potwierdzam słowa kuleczka91 Na białym widać mniej kurzu niż na czarnym.
 

Cocacola452

Świeżak
Świeżak
xbox one x nie chce bo to już mi się nie kalkuluje a tv 4k nie mam.

Mam dwa pytania jeszcze

1.posiadam wyżej wymieniony tv panasonic tx 42e400e ma full hd i tak jak leci film hd to z daleka wygląda ok..ale z bliska jak się dojdzie prawie nosem do tv to widać nie ostry obraz coś jak by w upalny dzień patrząc na ulicę takie mazanie z 1.5/2m nie ma tego bo cięzko to widzieć.Czy to już taki urok tv?

2.Co do konsoli w co bym chciał pograć to nfs/call of duty/gta V/mafia iii/ufc2/bf to takie z grubsza gry.Tylko czy na tv dla lajka będzie widoczna różnica między ps4 pro i xbox one s w grafice? za xbox one s przemawia 1.pad.2.cena bo 1200zł czysta 1tb.. i mam ponad 600pak na gry

za ps4 pro mocniejsze bebechy która konkurować może z xbox one x ale miałem 2 xbox 360 i nie wiem czy przyzwyczaje się do pada ps4 pro bo tam gałki dwie są obok siebie a w xbox gałka jedna wyżej jest i jakoś lepiej to mi się widzi bo dwie obok to dziwnie mi się sterowało trochę

znów kupic xbox one s a za rok będzie,że nie wyrabia z grami i ps4 pro nadal ogarnia temat dobrze względem xbox one x

jednym słowem konsola mi potrzebna do gier.NFS/CALL OF DUTY JAKIEŚ/BF/GTA V/MAFIA III/UFC2/ a inne to zależy bo lubie wyścigi/strzelanki/bitki i głównie tyle.

Proszę o odpowiedzi z góry dzięki
 

ROBI772

RGH
Użytkownik
1. Będziesz grał z nosem przy samym ekranie? :) Normlana odległość od TV to 2-3m i będzie ok.

2. Jakiś większych różnic zapewne nie zauważysz.

No jak Ci lepiej leży pad od xboxa to weź x'a, choć gdybyś wziął PS i tak szybko byś sie przyzwyczaił...

Nie będzie takiego czegoś że nie wyrabia z grami, wszystkie gry które będą wychodzić bedą działać na wszystkich wersjach xboxa (no może na wersji X bedą trochę lepiej wyglądać)

Wysłane z mojego E5823 przy użyciu Tapatalka
 

Cocacola452

Świeżak
Świeżak
hmm a jeszcze spytam bo za pewne macie tutaj konsole ps4.. podobno jakieś wersje z cyfra 2 czy 4 zle działają.. ktoś na ceneo.pl pisał opinie,że na 1080 chodzi ok ale na 4k jakieś crashe się dzieją.. i wymieniał już 3ps4 i na jednej crashe byly..na drugiej nie..trzecia zaś głośna coś stuka

mam kasę.. 1900zł..no na xbox one x 2stówy i mam ale potem 2mc bede czekał aż grę sobie jedną kupie..i będzie stać..
 

konjo11

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
ogarniesz sobie accessa i za 14 zeta z hakiem na miesiąc ograsz sobie Bf Nfs i ufc
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Różnicę na pewno dostrzeżesz, bo ja na zwykłym PS4 widzę w exach różnicę w grafice między PS, a XO, ale na pewno nie uzyskasz takiego efektu jak byś widział na TV z 4K. Do tego musiałbyś mieć obie konsole, żeby tą różnicę dostrzec, bo tak jak będziesz miał tylko jedną z nich to dla Ciebie widok będzie normalny. Mafia III ogólnie jest brzydką grą i nie ma znaczenia gdzie ją ograsz, bo i tak brzydotę zobaczysz na jednej czy na drugiej konsoli :hilarious:. Co do reszty gierek, które wymieniłeś to na Xboxie masz taką fajną subskrypcję EA Access. Płacisz 15zł/msc lub najlepiej 80zł na rok i grasz w sporo pozycji od EA za grosze. Tutaj masz wymienione wszystkie pełne wersje gier jakie są obecnie w usłudze: https://www.ea.com/pl-pl/ea-access/games. Jak ja kupowałam konsolę to kupiłam sobie to od razu na rok. Do tego jak wychodzą nowe gry od EA to tydzień przed możesz zagrać w daną grę np. przez 10h, albo w określone poziomy i tym sposobem możesz przetestować czy daną grę warto kupić lub nie. Do tego na każde gry od EA masz 10% zniżki gdybyś chciał kupować wersję cyfrową. Sony nie ma tej usługi w ogóle. Co do pada to Ci od razu powiem, że się zawiedziesz, bo ten ich zdechlak wytrzymuje tak z 6-8h max, a potem trzeba go ładować. Na padzie z Xboxa jesteś w stanie przegrać z 30h spokojnie ;)
 

Do góry Bottom