Wiedza XBOX ONE - ALL in ONE - Pytania przed kupnem/problemy/tańsze granie/akcesoria/wersje kolorystyczne

Thunderer

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Można aktywować developer mode? Uczę się jak wykorzystać konsole jako emulatora by ogrywać stare gry z dzieciństwa a już na dzień dobry mam kłopot bo aplikacja Dev Mode Activation powoduje mi kod który muszę wpisać w przeglądarce na pc a jak wpisuje adres to mam przekierowanie na inną stronę z dashboard a tam już nie widzę żadnej opcji wpisania kodu. Ktoś pomoże?

Wysłane z mojego XT1650 przy użyciu Tapatalka
 

kemot80

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Mam pytanie, czy XBOS wykorzystuje pliki zainstalowane dla X w grach które są ulepszone dla wersji X? pytam bo zastanawiam się czy jest sens by opcja pobierz zawartość gry 4K była włączona? czy ma to tylko sens wtedy jeśli w najbliższym czasie chciałbym się przesiąść na XBOX? Jakby nie było to sporo GB więcej zajmuje a w przypadku jeśli mam dysk 500 GB to troche słabo to wyglada.
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Mam pytanie, czy XBOS wykorzystuje pliki zainstalowane dla X w grach które są ulepszone dla wersji X? pytam bo zastanawiam się czy jest sens by opcja pobierz zawartość gry 4K była włączona? czy ma to tylko sens wtedy jeśli w najbliższym czasie chciałbym się przesiąść na XBOX? Jakby nie było to sporo GB więcej zajmuje a w przypadku jeśli mam dysk 500 GB to troche słabo to wyglada.
Nie ma sensu, bo XOS odtwarza tylko filmy w 4K, a nie gry.
 

kemot80

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ok czyli niepotrzebnie zasysałem dodatkowe GB w przypadku FM 7...muszę wyłączyć tą opcje, dzięki za szybką odpowiedź :)
 

Piotr Kołakowski

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Zastanawiam się nad zakupem Xboxa. I teraz nie wiem, czy brać Xbox One X czy Xbox One S. Mam TV full hd więc nie wiem, czy xbox one x coś mi da więcej niż xbox one s ??? Co wybrać bo zbliża się Black Friday.
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
To nawet lepiej że masz 1080 bo gry są w 4k skalowane do FHD obraz dzięki temu jest ostrzejszy. Tak naprawdę efekt łał robi dopiero HDR.
Jak nie jesteś ślepy i cie stać to bierz XOX.
 

Piotr Kołakowski

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ok czekam na promocje i może coś upoluję.
 

DarthOne

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Wyłączam na noc swojego One S z prądu. 15-20 minut po skończeniu grania (gdy wentylatory i dyski przestaną chodzić). Konsola w trybie oszczędzania energii. Może coś się stać konsoli czy wszystko powinno być w porządku?
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Wyłączam na noc swojego One S z prądu. 15-20 minut po skończeniu grania (gdy wentylatory i dyski przestaną chodzić). Konsola w trybie oszczędzania energii. Może coś się stać konsoli czy wszystko powinno być w porządku?
Po jakimś czasie Ci może konsola nie wystartować, bo już się zdarzały takie przypadki tu na forum, że zasilacz siadł przez taką zapobiegliwość.
 

piotrfilmowy96

Świeżak
Świeżak
Hej,

Tydzień temu kupiłem Xbox One X w media markt. Wcześniej miałem one s i ps4 slim. Tutaj przy one x zauważyłem coś niepokojącego - kilka razy po włączeniu konsoli przy odtwarzaniu animacji startowej z 4k konsola się wyłączyła i w padzie znaczek XB zaczął migać.
Do tego przy niektórych grach, konsola nie pracuje na pełnych obrotach, tak jak to ma miejsce u znajomych.

Pytanie co mam zrobić - iść do MM i domagać się wymiany konsoli na podstawie rękojmi, próbować samemu wgrać soft, czy też oddać do MS na gwarancję - ta opcja chyba nie wchodzi w grę z uwagi na zbyt długi czas rozpatrywania.

Proszę o pomoc
Piotr
 

mrpitero

Świeżak
Świeżak
Cześć,
planuję w najbliższym czasie (najpóźniej za 2 tygodnie) kupić Xboxa One S 1tb + pad. Interesują mnie tylko nowe konsole z polskich sklepów. Obecnie najtańsza oferta za zestaw jest za 959zł. Widzieliście może coś lepszego w ostatnim czasie albo są jakieś szanse, że pojawi się ciekawsza oferta od tej?

Dzięki za pomoc ;)
 

Do góry Bottom