Xbox One czy One X

RobertoooF

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam! Otóż mam takie pytanie Panowie. Mam zamiar kupić sobie Xboxa One lub One X ale, czy warto mi dopłacać i pakować się w One ☓ jeśli na chwilę obecną nie mam telewizora 4K? I czy Xbox One będzie zawsze trzymał dobra płynność w wszystkich grach?

GB Iskra

Świeżak
Świeżak
Czysto praktykcznie powinien X trzymać płynnie FPS, jeśli masz zamiar kupić dobry tv to tym bardziej. Jedynie możesz żałować że nie kupiłeś wcześniej konsoli gdy wersja X kosztowała po 1419 PLN. Zawsze gra będzie lepiej wyglądała na mocniejszej konsoli, FPS czy jakość textur. Z którego roku masz w ogóle TV? Bo jak dość leciwy (4 lata) to dużej różnicy moim zdaniem nie zobaczysz.

RobertoooF

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Czysto praktykcznie powinien X trzymać płynnie FPS, jeśli masz zamiar kupić dobry tv to tym bardziej. Jedynie możesz żałować że nie kupiłeś wcześniej konsoli gdy wersja X kosztowała po 1419 PLN. Zawsze gra będzie lepiej wyglądała na mocniejszej konsoli, FPS czy jakość textur. Z którego roku masz w ogóle TV? Bo jak dość leciwy (4 lata) to dużej różnicy moim zdaniem nie zobaczysz.
On ma więcej niż 4 lata

a_team

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Jak jest kasa, to zawsze lepiej kupić mocniejszą konsolę. Jeśli chcesz kupić Xbox One a za rok będziesz sprzedawał, bo kupisz nowego Xboxa Series X, to kup zwykłego :)

hunter45pl

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jeżeli kupisz zwykłą wersję (One) i przypadkiem zmienisz tv na górną pöłkę, to wtedy pożałujesz swojej decyzji. Niestety gry na One i dobry tv.... słabo to wygląda.

GB Iskra

Świeżak
Świeżak
Jak dla mnie warto zainwestować w mocniejszą konsolę, lepsza grafa to raz i lepsza płynność gier, a loading jest krótszy. Tv pod gry nie są w jakiś mocnych cenach, a jak będziesz wymieniał konsole na X series mniej się dopłaci.

RobertoooF

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jak dla mnie warto zainwestować w mocniejszą konsolę, lepsza grafa to raz i lepsza płynność gier, a loading jest krótszy. Tv pod gry nie są w jakiś mocnych cenach, a jak będziesz wymieniał konsole na X series mniej się dopłaci.
Myślę, że One X może skreślić prędkość łącza internetowego bo z tego co wiem, to konsola wymaga pobierania dodatkowych nie mało ważących plików.

Do góry Bottom