Xbox one:Dysk zewnętrzny a pc

Komandorv

Świeżak
Świeżak
Witam. Otóż mój problem jest taki że podłączyłem jakiś czas temu do konsoli Xbox one s dysk zewnętrzny 500gb marki pqi. Dysk ma uezbiusza 3.0 więc nie ma problemu. Jednak gdy podłączam go do laptopa on go nie wykrywa. Co z tym zrobić? Czyżby uzyskał umiejętności znikania? A tak poważnie to komp go nie wykrywa i nie wiem co w tej sytuacji zrobić. Jakieś sugestie? Z góry dziękuję i pozdrawiam

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Pobierz program XBOX One Drive Converter i zmień w okienku xbox na PC.

szczupi26

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Szukałem właśnie takiego tematu więc podepnę się bez zakładania kolejnego. Mając już zrzuconą kopię/przeniesione dane na zewnętrzny napęd pojawia się kolejne pytanie. Czy takie gry, dla przykładu, kopiowane są wraz z sejwami znajdującymi się na dysku konsoli?
Pytanie proste a jednak przez pół godziny szukania na googlach nie znalazłem na nie odpowiedzi.

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Save są w chmurze nie trzeba ich kopiować wystarczy być online. Będąc w preview miałem opcje w ustawieniach skopiuj save i profil na dysk usb ale komu to potrzebne i czy dalej tam jest to ne wiem.

szczupi26

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Właśnie na takie odpowiedźi trafiłałem. Chmura mnie nie interesuje bo często nie mam internetu więc dla swojego bezpieczeństwa chciałbym mieć kopie u siebie na dysku lub pendrive

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka

Komandorv

Świeżak
Świeżak
Krzys1190 dziękuję za pomoc :D Pozdrawiam i życzę miłego dnia ;)

Do góry Bottom