1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox one:Dysk zewnętrzny a pc

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Komandorv, Sierpień 12, 2018.

1. Komandorv

Komandorv Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Otóż mój problem jest taki że podłączyłem jakiś czas temu do konsoli Xbox one s dysk zewnętrzny 500gb marki pqi. Dysk ma uezbiusza 3.0 więc nie ma problemu. Jednak gdy podłączam go do laptopa on go nie wykrywa. Co z tym zrobić? Czyżby uzyskał umiejętności znikania? A tak poważnie to komp go nie wykrywa i nie wiem co w tej sytuacji zrobić. Jakieś sugestie? Z góry dziękuję i pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    3095
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Pobierz program XBOX One Drive Converter i zmień w okienku xbox na PC.

Komandorv lubi to.
  4. szczupi26

szczupi26 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Szukałem właśnie takiego tematu więc podepnę się bez zakładania kolejnego. Mając już zrzuconą kopię/przeniesione dane na zewnętrzny napęd pojawia się kolejne pytanie. Czy takie gry, dla przykładu, kopiowane są wraz z sejwami znajdującymi się na dysku konsoli?
    Pytanie proste a jednak przez pół godziny szukania na googlach nie znalazłem na nie odpowiedzi.

5. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    3095
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Save są w chmurze nie trzeba ich kopiować wystarczy być online. Będąc w preview miałem opcje w ustawieniach skopiuj save i profil na dysk usb ale komu to potrzebne i czy dalej tam jest to ne wiem.

6. szczupi26

szczupi26 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Właśnie na takie odpowiedźi trafiłałem. Chmura mnie nie interesuje bo często nie mam internetu więc dla swojego bezpieczeństwa chciałbym mieć kopie u siebie na dysku lub pendrive

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka

7. Komandorv

Komandorv Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Krzys1190 dziękuję za pomoc :D Pozdrawiam i życzę miłego dnia ;)

Wczytywanie...

Poleć forum