Xbox One FAQ

Rafau666

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Panowie mam pytanie odnośnie aktualizacji gier w xone... jak to wygląda ? kiedy np jest aktualizacja gry to w powiadomieniach mi się to pokazuje czy gdzie szukać takiej informacji ?

A drugie pytanie mam odnośnie robienia screenów z gier i wrzucania np na fb, jest takie coś na xone ?
przy włączeniu gry się pojawia info jak w 360 + są w kolejce w moich grach

chyba nie, nie słyszałem nic o screench
 

maxankazuya

Banned
Xbox One
Użytkownik
Panowie mam pytanie odnośnie aktualizacji gier w xone... jak to wygląda ? kiedy np jest aktualizacja gry to w powiadomieniach mi się to pokazuje czy gdzie szukać takiej informacji ?

A drugie pytanie mam odnośnie robienia screenów z gier i wrzucania np na fb, jest takie coś na xone ?
Jak wejdziesz w my games& apps to jak jest dostnepna aktualizacja dla danej gry czy aplikacji to na kafelce aplikacji/gry bedzie widoczna taka gwiazdka w prawym górnym rogu... zreszta jak odpalisz gre czy apke to bedzie jak na x360 zapyta o pobranie itd.
co do drugiego pytania nic mi o takiej funkcji nie wiadomo... znaczy brak ;)
 

P.O.D.

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Panowie, mam pytanie odnośnie ikonki w kafelkach z grami a mianowicie o takiego pada z plusem, o czym informuje ta ikonka ?
 

corner9

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Panowie, mam pytanie odnośnie ikonki w kafelkach z grami a mianowicie o takiego pada z plusem, o czym informuje ta ikonka ?

Dokladnie :) o co chodzi?
 

Rafau666

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
obleciałem po swoich grach, ikone mam przy tych do których coś dokupiłem- dlc/season pass/coś do pobrania z dołączonego kodu itp
 

geometric77

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Dokładnie tak. Pad z plusem obok ikonki z grą oznacza, że do gry doinstalowany jest dodatek, albo w przypadku Forza 5 - dodatkowe car packi / season pass itp.
 

Mizdz

Użytkownik
Użytkownik
Czy w XO istnieje odpowiednik ps4 odbuduj baze danych? Podobno coś to przyśpieszało prace? Czy jeśli w Gry i Aplikacje klikne odinstaluj odinstaluje to w pełni gre? Bo z boku jest tabelka do instalacji i gra którą odinstalowałem nadal tam istnieje stamtąd nie można jej wyrzucić można tylko ukryć. Czy takie odinstalowywanie/instalowanie nie zwalnia pracy konsoli? Dzięki za odp!
 

Auto

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Sprzedałem swojego Xboxa 360 z RGH i nadeszła pora na kupno Xbox One. Długo myslałem czy na pewno One, a moze PS4. Wybrałem ONE i mam pytanie. Czy Xbox ONE podobnie jak Xbox 360 ma rożne płyty głowne ? Miałem od 2009 Falcona. Czy to aktualnie bez roznicy i od premiery One na swiecie ma tą samą płytę ? Zastanawiam się nad tymi dwoma zestawami:
Xbox One 500GB + FIFA 15 + Forza Motorsport 5 - Dobra cena, Opinie w Sklepie RTV EURO AGD
Xbox One 500GB + FIFA 15 + GTA V - Dobra cena, Opinie w Sklepie RTV EURO AGD
 

Rtruth

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam wszystki jestem nowy na forum i od wczoraj jestem posiadaczem X-box one. I odrazu mam pytanie. Czy po wyłączeniu kosnoli zasilacz ma świecić na biało?
 

o M a c z 0 S

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
jeżeli konsola zostaje w trybie czuwania zasilacz świeci sie na biało, a jeżeli nie to na pomarańczowo
 

Rtruth

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ok dzięki jeszcze mam takie pytanko żeby kupić coś w sklepie muszę podać swoją karte czy są jakieś zdrapki do kupienia z pieniędzmi tak jak to jest na ps3?
 

sradkg

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
są zdrapki
 

Eryk Mierzejewski

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam
Mam pytanie czy gry z Usa pas kody będą działały w polsce czy można pobrac te gry ponieważ chce kupić xboxa z usa zestaw z Assain Creed i jak wygląda pobranie tych gier czy musze założyć nowe koto z regionem Usa w polsce czy na polskim koncie da rade pobrac, słyszałem że może pojawić się problem z regionem z góry dzięki.
 

samfisher74

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam , wiecie może jakie formaty obsługuje napęd blue ray , interesuje mnie najbardziej mp4 , wczoraj zapodałem płytke z filmem i nic nie poszło
 

maciekww28

Użytkownik
Użytkownik
xbox nie obsługuje nagrywanych płyt

@eryk, xbox nie ma blokady regionalnej
 

Cronos

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Witam , wiecie może jakie formaty obsługuje napęd blue ray , interesuje mnie najbardziej mp4 , wczoraj zapodałem płytke z filmem i nic nie poszło
z płyty nie, ale z pendrive mp4 śmiga
 

samfisher74

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
ok thx
 

Do góry Bottom