Xbox One Fat Głośno działa (piszczy) itp.

daniel1004

Użytkownik
Użytkownik
Hej

Od dłuższego czasu mam problem z podstawowym modelem Xbox One, a mianowicie czasami podczas działania wydobywa się z niej bardzo nieprzyjemny dźwięk - pisk (coś takiego jak tu: ). Jak oceniacie głośność swoich fatów, bo u mnie siedząc 4 metry od telewizora, mimo innych dźwięków wydobywających się z otoczenia konsola jest bardzo wyraźnie słyszalna.

Ponadto kilka razy zdarzyło mi się że konsola nie chciała się włączyć. Dotykam przycisku włączania, zero reakcji. Gdy spojrzałem na zasilacz to dostrzegłem, że dioda na nim się nie świeci. Dopiero, gdy odłączyłem od prądu, odczekałem kilka minut to sprzęt można było znów normalnie używać. Możliwe że to tylko zasilacz - niestety nie mam jak sprawdzić, bo wszyscy znajomi mają S-ki.

Ostatnio jak byłem u znajomego to, aż mnie zamurowało jak jego konsola jest cicha i to z włączonym trybem Instant Mode.

Prawdopodobnie czeka ją wysyłka na gwarancję.
Miał ktoś z was już coś takiego?
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Tak to są cewki, naszczescie Microsoft wymienia takie egzemplarze. w przeciwieństwie do serwisów laptopów :)

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
 

daniel1004

Użytkownik
Użytkownik
Tak to są cewki, naszczescie Microsoft wymienia takie egzemplarze. w przeciwieństwie do serwisów laptopów :)

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
To się wiąże z wymianą całej konsoli, a nie naprawą tak? Czy możliwe jest że te cewki odpowiadają również za problemy z zasilaczem, czy jest to oddzielny problem? Zawsze wydawało mi się, że piszczące cewki wiążą się tylko z tym nieprzyjemnym dźwiękiem.
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Plyta główna do wymiany będzie.

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
 

daniel1004

Użytkownik
Użytkownik
Plyta główna do wymiany będzie.

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
A wiesz może jak długo taka naprawa zajmuje?

I jeszcze jedno. Konsola lubi się czasami sama włączyć.
 
Ostatnia edycja:

Do góry Bottom