xbox one i myszka

maciekamator

Świeżak
Świeżak
Witam. Czy jest jakis sposób żeby podłączyć do konsoli klawiature i myszke :)? grafie w CODa to załamka na padzie :/
 

Rechu

Użytkownik
Użytkownik
klawiature można podlaczyc, ale to tylko do chatu, grac nie bedziesz mogl a co do myszki to nie da rady, chyba, ze do XO juz jakies przejsciowki czy inne badziewia wyszly jak na x360
 

Rob1N

Banned
Użytkownik
CronusMAX chyba działa z xbox one.
 

Lera1n

Użytkownik
Użytkownik
Granie w FPSy na padzie nie należy do najprzyjemniejszych ale nie jest to aż tak trudne jak Ci się wydaje. Daj sobie troche czasu na przyzwyczajenie do czułości analogów. Pamiętaj tez że przeciwnicy też używają padów dzięki czemu poziom jest wyrównany. Dopinając sobie myszkę będziesz tylko pseudo-cheaterem :p
 

trebol91

Użytkownik
Użytkownik
A tam gadanie takie. Ja tam za pada nic bym nie zamienił bo fantastycznie mi się na nim gra. W pada jestem już w tak w czajony ze granie fpsy to żadna trudność. Po prostu trzeba się przyzwyczaić. Dla mnie przez to że nigdy nie grałem na myszce w żadna grę to właśnie taki sposób grania byłby bardzo ciężki ale wiem że jeśli bym trochę pograł to wszedłbym wprawe. W tej chwili na myszcze nie potrafię grać i takiego coda na easy bym miał problem przejść a na padzie to najwyższy poziom trudności nie stanowi problemu. Trzeba po prostu grać a po czasie dojdziesz do wniosku czy to myszka czy to pad to i tak można tyle samo radości czerpać.

Sent from my NOKIA using Tapatalk
 

Do góry Bottom