Xbox one instalacja 0-1% wstrzymanie

Radson24

Świeżak
Świeżak
Witam, jak w temacie instaluje GTA V z płyty instaluje się 1% i zatrzymuje. Próbowałem już po usunięciu gier lokalnie i offline, próbowałem na dysku konsoli oraz na dysku zewnętrznym. Pomoże ktoś? Nie mam nikogo znajomego kto by miał Xbox więc nawet nie sprawdzę czy instalacja idzie u kogoś innego
 

pluto26

Xbox One
Xbox One
Pomocnik
Użytkownik
Czy to pierwsza gra jaką instalujesz na one, grę masz nową czy odkupiona od kogoś , jak nową może być nagrana z błędem i jedynie co pozostaje to reklamować i wymienić na nową.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
 

Radson24

Świeżak
Świeżak
Gra używana, nie, mam jeszcze inne gry zainstalowane z płyty (4) i bardzo dużo cyfrowych
 

pluto26

Xbox One
Xbox One
Pomocnik
Użytkownik
A jak wygląda powierzchnia płyty nie ma jakiegoś uszkodzenia mechanicznego chodzi głównie o rysy ? Można jeszcze jeden myk zrobić odinstalować jedna z gier które masz na płycie i spróbować ja jeszcze raz zainstalować żeby się upewnić ze nie jest to wina xa . Zapisu gry nie stracisz więc można tak spróbować gorzej jak się okaże ze to wina konsoli, ale wtedy i tak konsola do naprawy .


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
 

Radson24

Świeżak
Świeżak
Uszkodzenia brak, odinstalować grę i zainstaluje, będzie wiadomo :)
 

pluto26

Xbox One
Xbox One
Pomocnik
Użytkownik
Daj znać jakie wyniki.
 

Radson24

Świeżak
Świeżak
Kolejna gra, bez problemu przebiega instalacja
Czyli coś z płytą od GTA V?
 

pluto26

Xbox One
Xbox One
Pomocnik
Użytkownik
Na 99.9 % tak.
 

Radson24

Świeżak
Świeżak
Dzięki za pomoc :)
 

Radson24

Świeżak
Świeżak
Odgrzewam kotleta z nieco innym pytaniem. Mając dwie różne płyty z grą gta V, czy jak zainstaluje grę płytą jedną to jak wsadze drugą z tą samą grą, to będzie działać bez instalacji? :D
 

pluto26

Xbox One
Xbox One
Pomocnik
Użytkownik
Powinno działać .
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Odgrzewam kotleta z nieco innym pytaniem. Mając dwie różne płyty z grą gta V, czy jak zainstaluje grę płytą jedną to jak wsadze drugą z tą samą grą, to będzie działać bez instalacji? :D
Powinno śmigać, bo płyta później w napędzie będzie Ci służyć tylko jako licencja. Ogólnie to czasami trzeba zostawić grę na jakiś czas, aż się obudzi i pójdzie dalej, albo bawić się w zabawę pauza/wznów instalację. Ostatnia opcja to oddać taką płytę do regeneracji i powinna się obudzić ;)
 

Radson24

Świeżak
Świeżak
Dzięki :D
 

Do góry Bottom