Xbox One jest najszybciej sprzedającą się konsolą w Australii

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl




Sprzęt Microsoftu zadebiutował wyłącznie w 13 krajach, ale przedstawiciele firmy na pewno nie mogą narzekać na słabe zainteresowanie swoją perełką. W Australii gracze bardzo chętnie sięgają po ten sprzęt.

Według raportu NPD Gropu, Australijczycy w trzy dni kupili 65,917 urządzeń. W tej sytuacji Xbox One stał się najszybciej sprzedającą się konsolą w tym kraju – pobijając rekord Wii z 2006 roku.

Sony nie chwali się liczbą sprzedanych egzemplarzy PlayStation 4. Prawdopodobnie jest to spowodowane sytuacją, że wynik jaki osiągnął sprzęt Japończyków jest dużo niższy od konkurencji. Trzeba jednak pamiętać, że hipotetyczna porażka nie wynika ze słabego zainteresowania PS4, a małą liczbą egzemplarzy w sklepach. Podobnie jak w Polsce, Australijczycy otrzymali niewystarczającą ilość konsol w dniu premiery i teraz wielu graczy czeka na kolejne dostawy.

Mimo wszystko trzeba pogratulować Microsoftowi dużego sukcesu. Przynajmniej jeden rynek został w pełni nasycony amerykańską maszynką.​

 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Prawdopodobnie jest to spowodowane sytuacją, że wynik jaki osiągnął sprzęt Japończyków jest dużo niższy od konkurencji. Trzeba jednak pamiętać, że hipotetyczna porażka nie wynika ze słabego zainteresowania PS4, a małą liczbą egzemplarzy w sklepach

LOL i nic więcej.

Bo jak niby ktoś ma kupić PS4 jak go nie ma, bo jest wyprzedany?! Brak słów.
 

Baqu

Użytkownik
Użytkownik
Przejrzyściej by było jakby podali stosunek sprzedanych do ilości oferowanych

Wysłane z mojego HTC Desire S
 

Pixel

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Jeżeli do sprzedaży trafiłoby dużo więcej sztuk PS4 to pewnie tam również by wygrało Sony :)
 

peh

Banned
Sony ogółem sprzedało więcej konsol niż MS. W dodatku wygrało w US, GB i reszcie Europy. 70tyś australisjkich xboxów wiosny nie czyni. Microsoft wróc jak będziesz miał się czym pochwalić.... :)
 

Cool sonfil

Użytkownik
Użytkownik
Zauważ iż Sony mimo braku konsol.
Nie jest na przegranej poozycji.
Zauważ iż Microsoft wyprodukował więcej konsol ale za to Sony ma więcej państw ,w których sprzedaję swoje produkty.
Czyli w teorii jest remis.

Jak pomogłem daj przydantne :)
 

warone

Banned
Użytkownik
Jak tak czytam posty tych samych osób opisujących jedna albo druga konsole w samych superlatywach a konkurencja jest BEE i vice versa to zastanawiam się ile wam płaca za to ? Ja bardzo chętnie dorobię . Plączecie na tym forum o tych wojnach konsol gorzej niż dzieci w piaskownicy . Idźcie sobie kupcie ta która bardziej wam odpowiada , usiądźcie wygodnie i zajmijcie się gra zamiast ciągle się sprzeczać PS4 lepsze XO lepsze .

3,2,1 .....
 

Do góry Bottom