Xbox One - kilka pytań

ManyPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Witam.
Zakupiłem dzisiaj Xbox One :pride: w zestawie z grą Fifa 15 i dwoma padami. Trochę czasu upłynie zanim Fifa zacznie się nam nudzić ;) dlatego mam kilka pytań. Czy używane gry - wersje pudełkowe - po zakupie i zainstalowaniu będą normalnie działać i czy będzie można grać online? I odnośnie grania online - wiem, ze trzeba wykupić usługę Gold bodajże aby móc rywalizować z innymi graczami - jaka jest cena i czy do xboxa one jest to taka sama usługa jak np. do x360? Sorki za lamerskie pytania ale to moja pierwsza konsola w życiu:biggrin:
 

o M a c z 0 S

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
1. w używane gry pudełkowe zagrasz bez problemu jedyne co to gra musi być w napędzie, choć czasem cos sie buguje i np. u mnie wystarczyło zainstalować i mogę grać bez płyty
2.Subskrypcja Gold jest potrzebna do grania online jej cena jest rożna w zależności gdzie się kupuję, kupując bezpośrednio z konsoli 12 miesięcy płacisz 229zł 3 miesiące 79zl
ja Golda kupuję na Keye.pl polecam jest taniej a kod dostaje sie po chwili
3. Gold do xbox 360 jest taki sam jak do xbox one czyli nie trzeba kupować osobnych kodów
 

ManyPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Instalujac grę z płyty, żeby grać to płyta musi być w napędzie? Kupując "używki" mam pewność, że wszystko jest ok i ktoś od kogo kupuję nie ma np tej gry na dysku? :confused:;) Widzę też profile z grami na allegro w podejrzanie niższych cenach niż wersje pudełkowe - gdzie tu tkwi haczyk?
 

barto494

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Na profile uważaj, bo część z nich pochodzi ze skradzionych kart kredytowych i wtedy ryzykujesz banem konsoli.
 

>Pollux<

Użytkownik
Użytkownik
grę którą zainstalujesz z płyty na dysku będziesz musiał później użyć jej do odpalenia/uruchomienia gry
 

ManyPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Na profile uważaj, bo część z nich pochodzi ze skradzionych kart kredytowych i wtedy ryzykujesz banem konsoli.
Tak myślałem, ze coś tu nie gra.... chyba nie będę rydzykował :) banem.

Kontynuując pytania - rozumiem, że jak zakupię grę w wersji cyfrowej i jeśli np. skończę grę i usunę z dysku, a później chciałbym zagrać np. w multi to mam możliwość pobrania jej ponownie? Czy jak usunę to już finito??
 

nollo

Użytkownik
Pomocnik
Użytkownik
Możesz ją pobierać ile razy będziesz chciał
 

mrok

Ryżownik
Ryżownik
Użytkownik
Istnieje jakas przejsciowka pod ps4, zeby mozna bylo grac na padzie od xbox one?
 

ROBI772

RGH
Użytkownik
Nie ma takiej możliwości
 

mrok

Ryżownik
Ryżownik
Użytkownik
Na innym forum, ktos mi podal linka do przejsciowki, ale lipa bo pad od ps4 ma dotykowy ekranik, wiec lipa.
XCM Cross Battle Rapid Fire to PS3 PS4 Xbox 360 Xbox One Controller for Console | eBay
 

o M a c z 0 S

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Istnieje jakas przejsciowka pod ps4, zeby mozna bylo grac na padzie od xbox one?
Istnieje nazywa się
Cronus Max
albo XIM4
obydwie służą do podłączenia innych kontrolerów do konsoli
 

Tomtu

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Mam pytanko...pewnie dla większości głupie, ale spróbuję.
Tydzień temu kupiłem x1. Gram sobie w Dragon Age Inkwizycję. Czy jest konieczne, żeby do uruchomienia gry zawsze płyta była w napędzie?
 

nollo

Użytkownik
Pomocnik
Użytkownik
Mam pytanko...pewnie dla większości głupie, ale spróbuję.
Tydzień temu kupiłem x1. Gram sobie w Dragon Age Inkwizycję. Czy jest konieczne, żeby do uruchomienia gry zawsze płyta była w napędzie?
No a jak uruchomić bez płyty ?? Swoją drogą co za problem sprawdzić samemu ??
 

ManyPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Następne pytania :) Do zestawu dołaczono kod na 14 dni na Xbox Live. Czy jest to pełnowartościowe konto i można w tym okresie 14 dni grać w multi i ściągnąc jakaś grę, czy tylko można grac poprzez internet? Czy kody sprzedawane na usługe Live poprzez np. allegro sąbezpieczne, czy nie grozi ban - pytam bo nie chce "nabroić" - pierwsza w życiu konsola to i pytania może głupie, bo jako pecetowiec usługa grania online była darmowa :)
 

szangg

Użytkownik
Użytkownik
Do zestawu dołaczono kod na 14 dni na Xbox Live. Czy jest to pełnowartościowe konto i można w tym okresie 14 dni grać w multi i ściągnąc jakaś grę, czy tylko można grac poprzez internet?
Tylko multi. 14 dniowy kod nie daje statusu gold. Na allegro śmiało możesz kupować, ale oczywiście od sprawdzonych sprzedawców.
 

miller11

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
14 dniowy to jest trial Gold który umożliwia grę na Multi, przeglądanie internetu. Jeśli chcesz pobierać gry które są w danym miesiącu za darmo to musiszbmiec konto Gold
 

ManyPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
1. w używane gry pudełkowe zagrasz bez problemu jedyne co to gra musi być w napędzie, choć czasem cos sie buguje i np. u mnie wystarczyło zainstalować i mogę grać bez płyty
2.Subskrypcja Gold jest potrzebna do grania online jej cena jest rożna w zależności gdzie się kupuję, kupując bezpośrednio z konsoli 12 miesięcy płacisz 229zł 3 miesiące 79zl
ja Golda kupuję na Keye.pl polecam jest taniej a kod dostaje sie po chwili
3. Gold do xbox 360 jest taki sam jak do xbox one czyli nie trzeba kupować osobnych kodów
Jak to jest, że na konsoli kod na rok kosztuje ponad 200 zeta (notabene chyba lekkie przegięcie), a na allegro 130? Jest to legal? bo nie usmiecha mi się wydac na konsolę tyle kasy a potem umoczyć na jakąs lewiznę :)
 

KAF4R84

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Jak to jest, że na konsoli kod na rok kosztuje ponad 200 zeta (notabene chyba lekkie przegięcie), a na allegro 130? Jest to legal? bo nie usmiecha mi się wydac na konsolę tyle kasy a potem umoczyć na jakąs lewiznę :)
Gdzieś tu na forum był już taki temat założony. Chodzi chyba o jakąś różnicę w kursie walut czy coś w tym stylu.
Ale jest to w pełni legalne.
Ja zakupiłem tutaj: 12 miesięcy XBOX LIVE GOLD PL EU US Automat 24h (4891649770) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Od premiery Xbox One w Polsce (5 września) na tym jadę i nic mi się nie stało.
 

ManyPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
No to jeszcze jedno pytanie :wink: Czy mogę założyć dwa konta gracza dla siebie i dla syna i żeby przy włączaniu konsoli był mozliwy wybór konta i zalogowanie na dane konto bez wpisywania hasła? I czy ewentualnie wykupując jeden abonament na Xbox Live moglibyśmy grać online na obu kontach? Z góry dzięki za odpowiedzi i sorki za lamerskie pytania :D;)
 

barto494

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Można
musisz przy zakładaniu konta ustawić logowanie bez hasła oraz jak najbardziej gold działa na wszystkich kontach kontach na konsoli
 

Do góry Bottom