1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XBOX ONE KONTROLER PROBLEM

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez bartekkk2, Sierpień 11, 2018.

1. bartekkk2

bartekkk2 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Kontroler xbox podłączyłem na kabel usb nieoryginalny i przestał działać pad w sposób bezprzewodowo a przedtem działał teraz jak włączam konsole pad działa tylko na kabel USB a chce żeby działał bezprzewodowo. CO mam zrobić aby pad z powrotem działał przewodowo

2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    3133
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Przytrzymaj przycisk parowania na padzie i konsoli (Po połączeniu kablem samo się powinno sparować). Jak by się nie chciało parować to zaktualizuj pada w ustawieniach.

4. bartekkk2

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ale bezprzewodowo pad miga tylko i przestaje a na kabel dziala a nie dziala bezprzewodowo wogóle sie nie chcą parować

5. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    3133
    Punkty za osiągnięcia:
    113
  6. bartekkk2

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1