Xbox one -kupno teraz czy czekać na rozwój

Machiavellimind

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
witam
Duzo zmienia sie teraz -info o nowym PS4, pogłoski o tańszym xbox one bez dysku twardego
Sam nie wiem czy czekać na czerwcowa konferencje czy kupić teraz-obawiam sie ze z moim szczęściem to zaraz ogłoszą coś oficjalnie:)
Co sądzicie?

Mam tez pytanie odnośnie RDR-mozna juz normalnie grać czy nadal nie bo mam sprzeczne info?
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
pogłoski o tańszym xbox one bez dysku twardego
Ha ha ktoś ma fantazję i totalnie zero wiedzy ;D

Mam tez pytanie odnośnie RDR-mozna juz normalnie grać czy nadal nie bo mam sprzeczne info?
Nadal nie można grac w RDR na XO.
 

Machiavellimind

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Było w jakimś artykule na polygamii-ze prognozowana odp. na nowy ps4
Ja natomiast nie mam zbytniej wiedzy o świecie xboxa dlatego pytam
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Chcesz to czekaj, nawet gdyby na konferencji coś powiedzieli to jeszcze musi minąć kolejny czas, żeby coś doszło do sprzedaży i co później do końca roku będziesz czekać, gdyby mieli wydać nową konsolę (wtedy wychodzi gow 4)? Jak sobie wyobrażasz konsolę bez dysku? Myślisz, że gry gdzie będą się instalować łącznie z aktualizacjami? Na wyimaginowanym dysku? Co najwyżej wg pogłosek konsola miała być bez napędu, czyli byłbyś skazany na wyłącznie na wersje cyfrowych gier. Wg mnie nie warto czekać, poza tym gdyby Ci nie pasowała obecna konsola zawsze możesz tak ową sprzedać i niewiele dołożyć do "nowej", bo chętni zawsze się znajdą. Zwłaszcza, że ludzie nadal kupują X360 w cenie takiego XO, a przecież era X360 się praktycznie kończy, bo nic nowego już z gier na tą platformę nie wychodzi ;)
 

rathaniel

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Prawdopodobnie przegapiłeś najlepszą okazję na kupno. 1 kwietnia cena była na prawdę dobra w oficjalnym sklepie MS. Aż mi trochę szkoda było, że pospieszyłem się o 3 miesiące, ale już mi przeszło :p Nawet jeśli ogłoszą wydanie ulepszonej konsoli to XO nie wiele pójdzie w dół (i tak jest już tanio). Po prostu nowsza konsola będzie kosztowała ponad 2k.
 

Cyga0000

Użytkownik
Użytkownik
Sam kupiłem na prima aprilis za 999 zł z wiedźminem. Musisz polować na okazję.
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Moim zdaniem tak czekać można do zakichanej śmierci bo zawsze będzie wychodzić nowy sprzęt. Czy kupić teraz XO czy się wstrzymać tego nie potrafię odpowiedzieć na pewno nie kupiłbym na dzień dzisiejszy PS4. Chyba jedyne sensownie wyjście było by kupić dobrego PC ale to kosztuje jeżeli cię na taką opcje nie stać to szukaj XO dobrej cenie i graj bo chyba o to w tym wszystkim chodzi a nie o piksele :)
 

warone

Banned
Użytkownik
Kup lub czekaj i czekaj i czekaj proste . Co do RDR był myk na odpalenie gry jeszcze niedawno teraz nie wiem czy dalej to działa .
 

rathaniel

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Załatali już. Działało kilka dni. Teraz link prowadzi do innej gry :)
 

Machiavellimind

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Sam kupiłem na prima aprilis za 999 zł z wiedźminem. Musisz polować na okazję.
Ale to pewnie wersja 500 GB ja kupuje 1T (budkę z division)
Juz zamówione jutro odbiór
P.s. Jakby ktoś był z poznania i chciał sie zamienić division na far cry primal to chętnie
 

Jarecki_74

Świeżak
Świeżak
Nawet bez promocji dało się całkiem rozsądnie to poskładać, teraz kupowałem na prezent, xbox one nowy z kinectem w standardowym zestawie z 3 grami sport, taniec, zoo + dokupione 4x eneloop 1900 z ładowarką panasonica, padem z gniazdem jack i minecraftem za 1800zł. Nie wiem czy warto czekać :)
 

Machiavellimind

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Czekać juz nie mam zamiaru ale wlasnie przed chwila wszedłem na pewien portal wymiany gier i sie przeraziłem -statystyka jest fatalna 6000 ps4 do 800 xbox one w skali kraju
Na cały Poznan jest 14 gier do osobistej wymiany-o primal moge zapomnieć
Wiedziałem ze sa różnice w posiadaniu ale ze az tak nie zdawałem sobie sprawy
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
A co to tylko gametrade istnieje do wymiany gier? Masz olxa, na fb jest fanpage o nazwie Xbox Targ, na forum masz dział do wymian. Serio pobiegniesz w tłum, bo reszta tam biegnie? Jak znajdziesz drugą osobę wśród znajomych, albo na forum to można gry kupować w store na dwóch, na innym regionie będzie jeszcze taniej niż na polskim regionie i gry wcale tak drogo nie wychodzą takim sposobem. Poza tym kup też jakieś gry, ograj je i zamień za inny tytuł, w czym widzisz problem? Jako posiadasz obu konsol zdecydowane wybieram Xbox One, bo PS4 duupy nie urywa tak szczerze ;) Może i ma fajne tytuły ekskluzywne, ale nic poza tym nie oferuje wg mnie :p Nie od dziś wiadomo, że w Polsce na ogół ludzie kupowali konsole Sony więc nie ma co się dziwić, że jest więcej ryżowników niż posiadaczy Xboxa ;)
 

warone

Banned
Użytkownik
Nie zapominaj ze coraz więcej graczy posiada wersje cyfrowe stad tez mniej pudelek do wymiany ja osobiście wśród calej listy znajomych mam może ze 3 osoby które jeszcze kupują pudełka gdy cyfry wychodzą taniej.
 

Machiavellimind

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Kupiłem xone z the division :) ale gram w far cry primal
Taka mała tradycja- ps4 było z far cry4 teraz xone tez
A prehistoria to juz w ogóle moje klimaty
Pierwsza rzecz- wielki brzydki odtwarzacz vhs z zasilaczem
Żona sie śmieje ale komfort grania boski -wiedziałem co robię po x360 i ps3
Ps4 przy np. The last of us to był helikopter w pokoju
Wczoraj po zakończonej grze musiałem jeszcze udać sie do pokoju raz jeszcze sprawdzić czy wyłączyłem bo taka cisza w nocy
Czy zasilacz po wyłączeniu ma sie świecić ?- dałem oszczędzanie energi mode
No i witam wsród xboxow :)
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Kupiłem xone z the division :) ale gram w far cry primal
Taka mała tradycja- ps4 było z far cry4 teraz xone tez
A prehistoria to juz w ogóle moje klimaty
Pierwsza rzecz- wielki brzydki odtwarzacz vhs z zasilaczem
Żona sie śmieje ale komfort grania boski -wiedziałem co robię po x360 i ps3
Ps4 przy np. The last of us to był helikopter w pokoju
Wczoraj po zakończonej grze musiałem jeszcze udać sie do pokoju raz jeszcze sprawdzić czy wyłączyłem bo taka cisza w nocy
Czy zasilacz po wyłączeniu ma sie świecić ?- dałem oszczędzanie energi mode
No i witam wsród xboxow :)
Tak, jak jest wyłączony to się świeci dioda na pomarańczowo, jeśli konsola jest włączona to na biało. Szczerze? Ja uważam, że PS4 mi szpeci pokój, XO jest dużo ładniejsze wg mnie mimo swych gabarytów. Swoją drogą dziwi mnie zdanie "odtwarzacz vhs z zasilaczem", zasilacze były zawsze i wszędzie. Co z tego, że PS ma ukryty go w środku jak ma większą "****" od XO dzięki temu ;)
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Powiedz jej że nie tylko wygląd się liczy :p




Moim zdaniem PS4 ani XO nie jest najpiękniejszym sprzętem ale ps4 ma jedną zaletę to że można ja postawić pionowo ale ma też tym samym wadę brak nóżek - które można oczywiście dokupić w formie podstawki, poziomo za to ma tylko trzy nóżki z czego jedną szeroką po środku i przez co lekko się telepie gdy robi za podstawkę dla pudełek, durny kompromis pomiędzy wyglądem a funkcjonalnością. Brak nóżek w trybie stojącym wkurza mnie w nocy bo przy opcji instant dysk ciągle pracuje a jest on w metalowym uścisku bez żadnej gumy i przenosi tym samym wibrację na szafkę a ta burczy na szczęście to nie jest jakiś problem nie do rozwiązania. XO za to stoi masywnie i ani drgnie ale przydała by się możliwość postawienia go pionowo bo jest niema co ukrywać ogromny i ten zasilacz obok..., może XO N będzie tak można postawić się okaże. Stary model PS4 był jak odkurzacz nowy też jest głośny ale da się z tym żyć tylko czasami zamienia się w krwiożerczego potwora próbującego wciągnąć mi głowę ;D
 

galaretka007

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Mi tam bardziej pasuje wygląd xboxa. A co do pracy obu konsol to rzeczywiście ps4 jest jak odkurzacz. Między innymi to był powód dla którego wymieniłem na one.
IMO nie warto czekać. Jak ktoś wcześniej napisał, takim tokiem rozumowania można czekać do usranej śmierci. ;-)
Kupuj i ciesz się graniem, obecni gracze ps4 podniecają się tymi lepszymi rozdziałkami. Czasami mam wrażenie że tutaj już czasami chodzi o to który sprzęt ma lepsze cyferki w benchmarkach niż o granie.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
 

p_bladek

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Ją bym poczekał do 2020r ma wyjść wtedy super NeXtgen. Tak to będziesz musiał po drodze że dwie generacje zmieniać. Szkoda kasy.
 

szuldi

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
W tym momencie wolalbym poczekac z zakupem czy to ps4 czy x one. Przynajmniej do lata bo wtedy pewnie cos bedzie wiadomo (e3). W tej chwili zakup mija sie z celem. Do jesieni zleci szybko takze warto poczekqc na rozwoj wypadkow

Wysłane z mojego Luna przy użyciu Tapatalka
 

Do góry Bottom