Xbox one naped

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Jokaz

Banned
Świeżak
Wyjmujecie plyty z napedu po graniu czy nie . slyszalem rozne opinie ze lepiej nie zostawiac plyt w napedzie gdyz nie jest to dobre dla lasera.z drugiej strony ciagle wyjmowanie i wkladanie plyt predzej czy pozniej spowoduje ze plyta sie porysuje
 
Ostatnia edycja:

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Napęd jest nieużywany gdy go nie używasz a jak ma paść to padnie.
 

p_bladek

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Nie wyjmyjemy.
 

Jokaz

Banned
Świeżak
Nie wyjmyjemy.
"Wyjmyjemy' Hmmm.... Nie ma takiego słowa w języku polskim.Zamiast czynnego udziału na forum proponuje uzupełnić edukacje.
 

p_bladek

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Wyjmyjecie plyty z napedu po graniu czy nie"?". "S" slysxalem rozne opinie ze lepiej nie zostawiac plyt w napedzie gdyz nie jest to dobre dla lasera." " "Z"z drugiej strony ciagle wyjmowanie i wkladanie plyt predzej czy pozniej spowoduje, ze plyta sie porysuje
"Wyjmyjemy' Hmmm.... Nie ma takiego słowa w języku polskim.Zamiast czynnego udziału na forum proponuje uzupełnić edukacje.
O moją edukacje się nie martw, myślę że sporo daleko Ci do niej.
Proponuje przeczytać oba cytaty. Nauczyć się czytać, a najlepiej cały wątek i w szczególności ze zrozumieniem. Nie robić byków. Dopiero później udzielać porad ;).
 
Ostatnia edycja:

Jokaz

Banned
Świeżak
O moją edukacje się nie martw, myślę że sporo daleko Ci do niej.
Proponuje przeczytać oba cytaty. Nauczyć się czytać, a najlepiej cały wątek i w szczególności ze zrozumieniem. Dopiero później udzielać porad ;)
A gdzie ja napisalem wyjmyjemy ? Kolega chyba zlapal niezla faze ,proponuje ograniczyc lola :)
 

p_bladek

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
A gdzie ja napisalem wyjmyjemy" "? Kolega chyba zlapal niezla faze" "," "proponuje ograniczyc lola :)
@orso Możesz mu wyłączyć edycje postów?
 

Jokaz

Banned
Świeżak
@orso Możesz mu wyłączyć edycje postów?
Zamykam temat.dalsza dyskusja nie ma sensu gdyz znam odpowiedz na nurtujace mnie pytanie.nie mam zamiaru klocic sie z "panem" gdyz poziom panskiego intelektu pozostawia wiele do zyczenia.jeszcze raz proponuje uzupelnic edukacje przynajmniej na poziomie podstawowym.pozdrawiam
 

p_bladek

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Zamykam temat.dalsza dyskusja nie ma sensu gdyz znam odpowiedz na nurtujace mnie pytanie.nie mam zamiaru klocic sie z "panem" gdyz poziom panskiego intelektu pozostawia wiele do zyczenia.jeszcze raz proponuje uzupelnic edukacje przynajmniej na poziomie podstawowym.pozdrawiam
No oplułem monitor ze śmiechu.
 

Jokaz

Banned
Świeżak
No oplułem monitor ze śmiechu.
Wspolczuje ,czy tak zachowuje sie dorosly czlowiek ?prosze potraktowac to jako pytanie retoryczne , oczywiscie jesli wie pan co to takiego .jeszcze raz pozdrawiam.dobranoc
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Hahaha analfabetyzm nam się szerzy na forum jak widzę :D Ty się tam o edukacje bladka nie martw, zacznij sam się dokształcać w szczególności z interpunkcji o ile wiesz co to takiego w ogóle jest. Swoją drogą chciałeś błysnąć, ale pod Twoim wpisem jest, że go edytowałeś. Nic się nie ukryje. Od zamykania tematów jest moderator :)
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom