Xbox one nie ma obrazu

Anna1947

Użytkownik
Użytkownik
Witam czy ktoś miał taki problem że przywiuzł konsole z UK i na pl TV nie ma obrazu i dźwięku ? Jeszcze parę godzin temu było wszystko ok. Połączyłam konsole w pl i nie ma obrazu 2 kable HDMI sprawdzone na innym sprzęcie działają . Co może być nie tak?
 

BialyGTi

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
moze zadam głupie pytanie czy czy kabel HDMI podłączyłeś do WYJŚCIA ??(ten bliżej zasilania) bo jak wiadomo konsola ma 2 gniazda HDMI
 

lazi00

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Zrób reset ustawień konsoli( trzymasz jednocześnie przycisk włączania i wysuwania płyty aż usłyszysz dźwięk, ok 6 sek.). Mi to pomogło.
 

Anna1947

Użytkownik
Użytkownik
Niewiem o co chodzi na innym TV działa a na tym nie. Dziwne bo dekoder działa normalnie na obu wejściach hdmi
 

BialyGTi

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
jaki Tv ??
 

Kyron

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
"przywiuzł" za to nie powinna działać. Ale może dziś przemówi ludzkim głosem.
 

warone

Banned
Użytkownik
"przywiuzł" za to nie powinna działać. Ale może dziś przemówi ludzkim głosem.

W wyłapywaniu ludzkich błędów jesteście najlepsi :)
 

Anna1947

Użytkownik
Użytkownik
Tv panasonic tx-32LE8PA teraz podpielem lapka do tv i dziala juz probowalem wszystkiego nie moge zresetowac konsoli trzymam te 2 przyciski i konsola sie uruchamia jak puszcze to sie wylacza (trzymam 10sek)
 

exitcosmo

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
W wyłapywaniu ludzkich błędów jesteście najlepsi :)
Tylko szkoda że swoich nie widzi.
 

kubuspu3hatek

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
A w ustawieniach TV przestawiłeś wyświetlanie obrazu na odpowiednie wejście?
 

Anna1947

Użytkownik
Użytkownik
A w ustawieniach TV przestawiłeś wyświetlanie obrazu na odpowiednie wejście?
W tv nie ma takich opcji tylko xbox nie wyswietla obrazu . Laptop i dekoder dziala. Poprzednia konsola chodzila bez problemu(kupiona w polsce)
 

kubuspu3hatek

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
"lista wejść" (input) ustawia się na tv nie konsoli...
 

Anna1947

Użytkownik
Użytkownik
Temat do zamkniecia musialem kupic nowy tv nie mam pojecia czym to bylo spowodowane.
 

MGKAIKA5

Użytkownik
Użytkownik
Temat do zamkniecia musialem kupic nowy tv nie mam pojecia czym to bylo spowodowane.
a może miałeś taką sytuację że na TV w polsce miałeś ustawione na Full HD 1080p,
a tv w uk był HD READY czyli 720p więc ekran jest czarny i trzeba podłączyć do tv FHD i zmienić na 720p
 

Do góry Bottom