Xbox One otrzyma nowy kontroler. Prezentacja na E3

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl


Microsoft pracuje nad nowym kontrolerem, który zostanie ujawniony już w przyszłym miesiącu. Urządzenie charakteryzuje się nietypowym ustawieniem klawiszy, ale ma to głębszy sens, ponieważ propozycja nie jest przeznaczona dla wszystkich.

Korporacja z Redmond niemal systematycznie przedstawia nowe wersje swojego cenionego kontrolera. Firma dokonuje zazwyczaj drobnych zmian lub po prostu decyduje się na całkowicie nowe malowanie.


Najnowsza propozycja wygląda dość zaskakująco – nie widzimy tutaj typowego kontrolera, a coś na wzór tabletu z dwoma dużymi przyciskami, krzyżakiem oraz klawiszami funkcyjnymi. Nie jest to oczywiście przypadek, ponieważ urządzenie pozwoli na rozgrywkę graczom ze specjalnymi potrzebami.

Jest to aktualnie wyciek, więc na oficjalne informacje musimy zaczekać, ale możemy oczekiwać, że dwa duże i łatwe do kliknięcia przyciski będą w pełni programowalne, więc osoby z pewnymi dysfunkcjami będą mogły mimo wszystko cieszyć się elektroniczną rozgrywką.

Sprzęt nosi kodową nazwę „Project Z” i posiada dwa gniazda – słuchawkowe oraz USB. Warto zwrócić uwagę na trzy diody, które pojawiły się już w przypadku udoskonalonego kontrolera Xbox One Elite – pad wciąż nie został oficjalnie pokazany.


 

krisis

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Rząd nie chce sie dogadać z niepełnosprawnymi to Microsoft podjął kroki w tym kierunku. ;)
(Taki czarny żart)
 

Kyron

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Nie mogę się powstrzymać - mam taką kuchenkę elektryczną na działce :)
 

touareg72

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Nie mogę się powstrzymać - mam taką kuchenkę elektryczną na działce :)
Poszukaj sterowników na stronie MS może będzie kompatybilna z xboxem hehehe Pozdrawiam :)
 

suki

Użytkownik
Użytkownik
Rząd nie chce sie dogadać z niepełnosprawnymi to Microsoft podjął kroki w tym kierunku. ;)
(Taki czarny żart)
No widzisz... jak ktoś przez lata miał za darmo to teraz sakiewka boli że będzie trzeba płacić jak wszyscy.
Po za tym Polska jest cały czas biedniejszym krajem niż "zachód" i tyle w temacie.
Niech zamiast brać pieniądze od niemców na ulotki które wiszą do słownie w każdym mieście w Polsce o tym ile to rocznie będzie umierać niepełnosprawnych napiszą ile biednych ludzi umiera bo na suchy chleb ich nie było stać a pomoc społeczna w tym kraju jest dla pijaków i tych co już kompletnie nic nie mają - wtedy dostaniesz 60pln na miesiąc i żyj cały miesiąc...
 

Do góry Bottom