1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox One otrzyma pełne wsparcie dla klawiatury i myszki

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Lipiec 22, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    4005
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Już w przyszłym tygodniu będziemy świadkami wielkiej integracji Xboksa One z komputerami osobistymi. Microsoft przygotowuje się do tego wielkiego wydarzenia, więc Phil Spencer chętnie odpowiada na pytania fanów. Jeden z graczy postanowił zapytać o obsługę myszy i klawiatury na konsoli.

Microsoft właśnie dopieszcza ostatnie elementy Windowsa 10. System zadebiutuje na rynku już w przyszłym tygodniu i na pewno wielu graczy wyczekuje na możliwość przetestowania streamingu rozgrywki z konsoli na komputery osobiste.

W trakcie rozmowy na Twitterze Spencer odniósł się do pomysłu, aby w przyszłości gracze mogli skorzystać z zasobów swoich PC-tów na konsoli. Szef działu Xbox podkreślił, że jest to bardzo ciekawy pomysł, ale niezbędna jest do tego pełna współpraca konsoli z klawiaturą i myszką.

Spencer zaznaczył, że wsparcie takiego zestawu, a w szczególności myszek to coś, nad czym jego ekipa będzie pracować.

Oczywiście aktualnie inżynierowie skupiają się na dopracowaniu przesyłania rozgrywki z Xboksa One na komputery osobiste, jednak w przyszłości przedstawiciele firmy mogą rozpocząć prace nad odpaleniem PC-tów na konsoli.

Co Wy na to? Chcielibyście mieć pełny dostęp do swojego blaszaka na Xboksa One i w dodatku móc korzystać z myszki na konsoli?

2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    398
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    a po jakiego grzyba mi klawiatura i myszka? i gdzie ja sobie to mam wziasc jak siedze na fotelu przed telewizorem? od tego mam kompa przy biurku, jest z klawiatura i myszka

4. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    2539
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    I zaczął się płacz zgrzytanie zębami gdzie nie zerknę i o tym piszą to już pełna pielucha. Jedyne co to gry będą musiały mieć dodatkowe opcje w mp a tak to niech gra każdy na tym co lubi.
    Mi to tam niepotrzebne ale nikomu nie bronie.

5. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Aby nie grali myszka i klawiatura w gry na konsoli a reszta jak sobie chcą .

BuRRRza lubi to.
  6. LoKo6264

LoKo6264 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Sunset City
    Komputer na konsoli japitole . Co to jest :p Konsola jest bo to żeby się walnąć na łóżko i z jednym padem w dłoni grać a nie żeby siedzieć przy biurku i grać na konsoli myszką i klawiaturą...jak dla mnie bezsens ostatni.

7. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    690
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Czyli wsparcie dla kompletnych niedojdów w trybach multiplayer. Jeśli to wejdzie, to powodzenia życzę, ale chyba wtedy z multi rezygnuję.

JaZz lubi to.
  8. andijaw

andijaw Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    28
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Trójmiasto
    No lipa jeśli w Halo 5 gościu mi będzie headshoty myszką sprzedawał. Abym mógł pobiegać po mapie dłuższą chwilę będę musiał się zainstalować przy biurku?

9. Dominus PL

Dominus PL XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kielce
    O ile pad na PC to dobre rozwiązanie to klawiatura + mysz na konsoli bez sensu.. w czym to będzie stosowane? Tylko w fps? Za duża przewaga będzie nad graczami z padami w rękach. Miło, że Microsoft próbuje nowych rzeczy ale niektóre mogliby bardziej przemyśleć, ale nie ma co płakać, na razie to tylko spekulacje :)

10. barman_2000

Polubienia:
    398
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    poprostu nie zajma sie czyms pozytecznym a nie bzdurami nie potrzebnymi nikomu a skoro wiekszosc narzeka to znaczy ze to niepotrzebne jest

11. Punisher

Punisher Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    68
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Chełm, Poland
    W sieciówkach można by zablokować tą możliwośc, ale w kampaniach fpsowych jak najbardziej wskazane. Co to za problem podłączyć konsole do monitora hdmi, troche więcej [email protected] by było jeśli monitor ma vga. Pad do x360 jest najwygodniejszym padem, ale taki od ps3 to najgorszy pad w histori, gorszy od tego z ps2. Ile sie owkurwiałem przy Killzonie, Last of Us czy Unchartedzie ze względu na niegrywalne sterowanie, i to w playstatiomach powinna być możliwośc podłączenia myszki i klawy

Ostatnia edycja: Lipiec 29, 2015
    JaZz lubi to.
  12. BuRRRza

BuRRRza Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    85
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tarnobrzeg
    Takie samo mam zdanie. Jeżeli myszka zacznie zastępować pada na konsoli w grach wymagających celności to chyba czas na przesiadkę na PS4..
    Nie no z tymi FPS to ja byłbym spokojny, Spencer miejmy nadzieje ,żę wie co robi i nie pozwoli by w FPS na konsoli zaczęli grać myszką.
    Spekulacje to już nie są bo pad i myszka w X1 to już moim zdaniem kwestia czasu. Od dawna widać integrację PC z X1

13. barman_2000

Polubienia:
    398
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    jezeli ktos sie decyduje na konsole to jest swadomy gry na padzie, nawet najwieksi zwollenicy myszek z czasem przyznaja ze na padzie tez mozna przyjemnie grac, nie mowie tutaj o ludziaj grajacych zawodowo itp, a naprawde nie widze sensu w podlaczaniu konsoli pod monitor itp zeby sobie popykac na myszce...

14. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1901
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Masakra.. myszka + klawiatura w FPS na konsoli - przesada totalna. Niech sobie jest taka możliwość w każdej grze ale nie w multi.

BuRRRza i Kyron lubią to.
  15. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Zobaczymy co wyjdzie, możliwe ze chodzi o te opcje dla przeglądarki i ewentualnie innych aplikacji typu YT i poruszania sie po konsoli . Do gier raczej nie dadzą mam nadzieje .

16. Pooteeen

Pooteeen Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Warszawa
    Ale przecież powiedział, że do integracji z PC... Nie sądzę by była możliwość załączenia tego w grach, ba, nawet nie ma takiej opcji w ustawieniach gier.
    Będzie przydatne na pewno podczas korzystania z IE na konsoli czy innych apek, by się szybciej pisało. W grach tego nie zrobią, równie dobrze mogliby połączyć obie platformy PC + Xbox, bo co za różnica?

17. Bis

Bis Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Niektórzy to chyba czytają tylko tytuły newsów.
    Przecież myszka i klawiatura nie będzie do gier konsolowych tylko do zdalnego pulpitu windowsa, czy Streamowania Win10 na XONE jak to ładnie nazywają.

18. maxiazo

maxiazo Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kaczki
    Jak dla mnie to z dala od takich pomysłów.. Jak sie za mocno integruje konsola z pc to niejeden cfaniak dopisze swoją nakladke do gry i bedzie smigał myszką w fps na konsoli... I to bedzie koniec..

BuRRRza lubi to.
  19. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    2539
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jakoś nie widziałem by ktoś płakał bo gra w Forza na padzie :play:z osobą grającą na kierownicy o_O

Takie marudzenie dla pomarudzenia.

20. kratylos

kratylos Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Lodz
    dla mnie bez sensu poza konsola mam w domu 2 piecyki z klawiaturami i myszkami. konsola daje mi luz z padem na kanapie...

21. LoKo6264

LoKo6264 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Sunset City
    Przecież to nieobowiązkowe z pada będzie mógł nadal korzystać ;)

Sae lubi to.

Wczytywanie...

Poleć forum