Xbox one podłączony do przedłużacza/listwy.

fernando90

Użytkownik
Użytkownik
Cześć
Gdzieś czytałem o tym że xbox one podłączony do przedłużacza lub tzw. listwy zasilającej może mieć problem z głośnością, mam u siebie w pokoju podłączoną konsolę do takiej właśnie listwy i konsola jest słyszalna ale w żadnym stopniu nie mogę powiedzieć że jest tak głośna jak moje byłe wadliwe PS4. Czy sądzicie że podłączenie jej bezpośrednio do sieci sprawi że konsola stanie się jeszcze cichsza ? Może ktoś z was mógłby coś o tym powiedzieć. Proszę nie piszcie podłącz a sam się przekonasz, bo mam ją już zainstalowaną w takim miejscu że rozłączanie wszystkiego zajmie dużo czasu.
Jeśli to prawda to chciałbym was jeszcze zapytać czy istnieją oryginalne kable zasilające do konsoli, ale dłuższe od tych dołączonych do zestawu.
 

MatGlo

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Totalnie nie widzę związku, bzdura.

Wysłane z mojego GT-P5210 przy użyciu Tapatalka
 

fernando90

Użytkownik
Użytkownik
Totalnie nie widzę związku, bzdura.

Wysłane z mojego GT-P5210 przy użyciu Tapatalka
Wiem, ale tak jest nawet napisane na stronie supportu xboxa.
 

MatGlo

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
To jednak przeanalizuje czy to taka bzdura, wszak technikum konczylem dawno, moze cos zle pamietam [emoji14]

Wysłane z mojego GT-P5210 przy użyciu Tapatalka
 

fernando90

Użytkownik
Użytkownik
Może nie chodzi tu o samą konsolę a zasilacz, który jest dość słyszalny.
 

dudi2000

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
Bzdura jakiej jeszcze nie słyszałem.


Wysłane z mojego D5503
 

Fabiosek1

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Nie ma różnicy. Specjalnie testowałem.
 

fernando90

Użytkownik
Użytkownik
Nie ma różnicy. Specjalnie testowałem.
Spoko, dzięki.
 

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
Też to kiedyś testowałem.
Jak chodził głośno tak chodził nadal.

Wysłane z mojego LG-H525n przy użyciu Tapatalka
 

o M a c z 0 S

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
E tam Bzdury gadacie jest sposób by chodził bezszelestnie ciacho, wystarczy wypiąć wtyczkę z prądu polecam to zamiast tworzyć takie bzdurne tematy :)
 

fernando90

Użytkownik
Użytkownik
Bzdura, bzdura i bzdura - nie ja wymyśliłem tą teorię tylko pomoc techniczna M$.
 

dudi2000

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
słuchaj jak byś zdemontował przewód z gniazdka i pojechał nim do licznika to ci taka sama pajęczyna wyjdzie jak przykładowy "rozdzielacz". Nie ma nic wspólnego czy jest podłączony Xbox do gniazdka czy rozdzielacza ponieważ tu i tu jest taki sam prąd. Jak byś miał za bardzo obciążony obwód z którego korzystasz to by ci wybiło bezpiecznik.
 

Do góry Bottom