Xbox One przeróbka?

locarno

Użytkownik
Użytkownik
Hej
Czy w dalszym ciągu trwają jakieś prace nad załamaniem zabezpieczeń Xbox One?

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Nie. Po co chcesz to przerabiać jak masz gry za grosze... MS zabił piractwo game passem.

a_team

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Nic nie słyszałem o przeróbkach już dawno. Chyba temat umarł, sam nie przerabiam konsol od Xbox Classic, tanie używane gry, tanie cyfry i gamepass skutecznie chyba to wyeliminował, aczkolwiek widziałem ostatnio jakieś oferty PS4 z jailbreakiem, więc tam chyba coś przerabiają :p

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Konsole złamano dawno temu lecz dziś lepiej się kalkuluję zgłosić do XYZ i dostać kasę lub pracę niż wydawać to na świat i iść do pierdla + gigantyczna kara finansowa. To już nie te czasy.
Po za tym konsole są połącznie na stałe do sieci a co za tym idzie bardzo szybko łatane są wszelakie luki. Ile razy PS łamali, Sony od razu wysyłało aktualizację.
Tak czy owak każdy w końcu dochodzi do wniosku że piractwo nie ma sensu, lepiej mieć 10 gier i w nie grać niż mieć 1000 i nie grać w nic.

jejek

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Miałem na x360 okolo 150 gier piratów, przeszedłem może z 10.
Na xbox one gre którą kupię, przechodzę.

maniekmaniu

Użytkownik
Użytkownik
Zgadza się. Ja tam kupuję używki za 15-50zł. GamePass za kilka zł co kilka miesięcy.
A tak to przeróbka chyba by z 300zł kosztowała, płyty Blue i nagrywarka. Konsole są cały czas aktualizowane, więc na jak długo taka przeróbka by wystarczyła.
Xbox też miał tak. LT, LT2 i LT3.

Do góry Bottom