Xbox One: Rekordowa liczba pre-orderów w UK

mk89

Użytkownik
Użytkownik

Po raz kolejny muszę stwierdzić, że nie rozumiem tego świata. Po zapowiedzi Xboksa One na nową platformę Microsoftu wylała się ogromna fala hejtu, a marketingowcy giganta z Redmond zapewne zamiast otwierać szampana zaczęli obmyślać sytuację, jak poprawić swój wizerunek. Mimo to konsola już teraz cieszy się ogromną popularnością w brytyjskich sklepach.

A konkretniej w jednym. Blockbuster, jedna z największych sieci sklepów w Wielkiej Brytanii, zanotował rekordową liczbę zamówień przedpremierowych w 24-letniej historii firmy.

Konkretne dane nie są znane, nie wiadomo też, jak wygląda sytuacja w innych sklepach. Nie zmienia to faktu, że dobry rezultat – a musi taki być, skoro przedstawiciele Blockbustera twierdzą, że padł rekord – jest sporym zaskoczeniem po fali krytyki, jaka spadła na Xboksa One po pamiętnej prezentacji.​

http://www.cdaction.pl/news-32764/xbox-one-internauci-swoje-klienci-swoje-rekordowa-liczba-pre-orderow-w-wielkiej-brytanii.html

:)
 

cptMichaaX

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Dla mnie to nie ma znaczenia czy się sprzedaj dobrze czy nie. Ważne by mi się konsola podobała ...
 

NikoBellic91

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
News rodem z wirtualnej polskiej. Np. "Masz to zainstalowane w telefonie? Lepiej szybko usuń...", a dalej nie ma nic napisane, co i jaki konkretnie program, grę, nie wiem cokolwiek usunąć...
 

Remix27

Banned
Konsola jest na duze rynki takie jak uk lub usa gdzie ludzi stac na nia wiec news raczej realny.
 

voltan91

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
To samo jest z serią COD :D
Pierwsze screeny i trailery "oooo jeju, znowu to samo", a po premierze pędzikiem do sklepów.
Są ludzie którzy kupią wszystko co im się wciśnie i nic się na to nie poradzi.
Jak widać konsolę do gier na której granie nie jest najważniejsze też chcą.
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Najazd na konsolę jest ogromny w Polsce ! Bo pół mózgi czytające o konsolach czytają na portalach plotkarskich informacje, później jeszcze te plotki przekształcają no i jest bum.
 

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
To takie miarodajne! Znam kilka sklepów branżowych w UK ale o blockbusterze nie słyszałem. Branża gier wideo rośnie z dnia na dzień. Wczoraj branża była mniejsza niż dzisiaj. Nowe konsole wychodzą raz na 8 lat więc jeżeli wtedy odniosły sukces na mniejszym rynku. Xbox One i PS4 bez problemu się dobrze sprzedadzą. Btw. tylko anglikom chce się składać pre-ordery w sklepach nie znając ceny.
 

Angel_

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Użytkownik
Mialam to samo pisac, ze na tyle sklepow w UK ktore znam o tym calym 'blockbusterze' nawet nigdy nie slyszalam ;)
 

KejGi

Użytkownik
Użytkownik
To takie miarodajne! Znam kilka sklepów branżowych w UK ale o blockbusterze nie słyszałem. Branża gier wideo rośnie z dnia na dzień. Wczoraj branża była mniejsza niż dzisiaj. Nowe konsole wychodzą raz na 8 lat więc jeżeli wtedy odniosły sukces na mniejszym rynku. Xbox One i PS4 bez problemu się dobrze sprzedadzą. Btw. tylko anglikom chce się składać pre-ordery w sklepach nie znając ceny.
Xbox One, a New Generation Revealed - blockbuster.co.uk prosze sklep a funkcja "konsola" na 7pozycji
 

mrmarko

Użytkownik
Użytkownik
A ja tam obstawiam za X-em i też mam go zamiar mieć w dniu premiery w domu. Zapewne historia się powtórzy jak w przypadku poprzedniej generacji, kupiłem X-a potem PS3 i generalnie zostałem przy 360. Ps3 sprzedałem i kupiłem drugiego X dla dzieciaków. Warto pobawić się dwoma platformami i wybrać sobie tą bardziej odpowiadającą lub zostawić dwie ale jak wiadomo jest to związane z nieco większym wydatkiem i większą ilością wydanej kasy na gry.
 

cptMichaaX

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Jak chce znać datę premiery i cenę, wtedy będę mógł się przystosować ( ilość zaoszczędzonych pieniędzy przygotowywać )
 

Wheelman

Użytkownik
Użytkownik
Marketingowy belkot, najlepiej zamawiany sprzet ale jaka ilosc to nikt nie podal... A nich sobie kupuja, moze fanom TV i Sportu sprzet sie spodobal ale z konsola to on ma nie wiele wspolnego i MS oddal nastepna wojne
 

NikoBellic91

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Najazd na konsolę jest ogromny w Polsce ! Bo pół mózgi czytające o konsolach czytają na portalach plotkarskich informacje, później jeszcze te plotki przekształcają no i jest bum.
Poprawka. Nie tylko w Polsce, sądząc po ocenach filmiku Microsoftu gdzie zablokowali możliwość komentarzy. Z resztą się zgadzam :)
 

Remix27

Banned
ocenach filmiku Microsoftu gdzie zablokowali możliwość komentarzy. Z resztą się zgadzam
Już prawie wszystkie tematy zamknięte o one ciekawe kiedy ten zamknie się ludzie na każdym kroku robią wojne co kolwiek o tej konsoli za plota nie wyjdzie. Ciekawe ile w polsce preorderów jest np ultima je prowadzi:p
 

TigraTeam

Banned
Już prawie wszystkie tematy zamknięte o one ciekawe kiedy ten zamknie się ludzie na każdym kroku robią wojne co kolwiek o tej konsoli za plota nie wyjdzie. Ciekawe ile w polsce preorderów jest np ultima jest prowadzi:p
Ten preorder w ultimie jest bez sensu,zrobiony żeby się nazywało że jest :p
 

rikamaru

Użytkownik
Użytkownik
Hejterzy na forum to jest na prawdę mały ułamek ludzi którzy kupili xboxa. Xbox 360 sprzedał się w ponad 70mln egzemplarzach, wojujących ludzi na wszystkich forach z tych 70mln ile może być? 200tys? 500tys? więcej na pewno nie, jest to znikomy procent konsumentów, nawet tych durnych łapek na youtube nie było nawet 10 tysięcy. A idioci na forach dalej wierzą, że jeśli teraz zhejtują Xone to nikt tego nie kupi, ludzie przejżyjcie na oczy. Lwia ilość konsumentów to są ludzie którzy widzą reklame fajnej konsoli z funkcją TV i gnają do sklepów, M$ dobrze wie, że Ci wszyscy durnie na forach którzy prowadzą swoją świętą wojne z wiatrakami nic mu nie zagrożą. Taka prawda, Xbox wyjdzie i jeszcze się sprzeda tak, że wam gały z oczów wyjdą, właśnie przez te funkcje TV i inne Kinekty bzdedy dodawane do konsoli. Bo jak myślicie co przeciętny Kowalski wybierze? PS4 z Grafiką z 18 shaderami i 8gb ram gddr5 czy coś co na papierze niczym się nie różni od PS4 a dodatkowo ma kinecta który pozwala na masę zabawy oraz dopracowane funkcje TV, VOD, wbudowane przeglądarki inne pierdoły? Zastanówcie się nad tym dobrze.
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Rikamaru opcja edytuj istnieje, a co do konsol to skąd wiesz że PS4 nie będzie miało więcej gadżetów niż xbox one ? Przecież Sony nic nie pokazał absolutnie nic, a wy tak ocenianie że jest już lepsze.
 

rikamaru

Użytkownik
Użytkownik
Nie twierdze czy coś jest lepsze czy gorsze, tylko jak to odbierze zwykły gość w sklepie. PS4 wątpie, że pójdzie w tak rozbudowane funkcje TV jak ms chociaż kto wie, a move nawet nie ma startu do Kinecta 2.
 

cptMichaaX

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
11 dni i 22 h ( odliczajmy od momentu dodania mojego postu ) do prezentacji i coraz więcej narzekań itp. Zrobił bym teraz na forum taką ciszę "wyborczą", że do E3 nikt już nic nie pisze o XOne :p
 

Do góry Bottom