Xbox One + Rise of the Tomb Raider

trem0r

Świeżak
Świeżak
witam, mam pytanie, czy kody gier w zestawie z konsolą są równoważne z ich zakupem. Kupiłem konsolę z grą Tomb Raider: Definitive Edition oraz Rise of then Tomb Raider. Zainstalowały się bez problemu, ale jak wchodzę do sklepu to przy pierwszej mam przycisk 'Graj', a przy drugiej 'Graj' oraz 'Kup kopię' i jest napisane 'Możesz pograć w tę grę przez jakis czas lub ją kupić i mieć na zawsze'.
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
tą drugą grę pobrałeś na HDD?
 

trem0r

Świeżak
Świeżak
tak, od kilku dni w nią gram, przez przypadek wszedłem to sklepu i trochę zdziwił mnie ten komunikat
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
A jesteś pewny, że drugi kod wbiłeś na te same konto? Bo wygląda jakbyś wbił na inne, bo nie powinieneś mieć opcji kup. Sprawdź jeszcze na www co Ci wyjdzie. Poszukaj Rise of the Tomb Raider w sklepie MS na www, zaloguj się do swojego konta i nie powinieneś mieć ceny przy grze skoro kod wklepałeś na konsoli. Jeśli masz cenę to coś jest nie halo i gra nie jest przypisana do Twojego konta.
 

trem0r

Świeżak
Świeżak
Mam tylko jedno konto, wpisywałem kod jeden po drugim. Na stronie www faktycznie stara wersja ma info 'Posiadasz ten produkt', natomiast przy tej nowej jest cena i przycisk 'Kup'. Nic chyba trzeba będzie zgłosić problem do supportu.
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Mam tylko jedno konto, wpisywałem kod jeden po drugim. Na stronie www faktycznie stara wersja ma info 'Posiadasz ten produkt', natomiast przy tej nowej jest cena i przycisk 'Kup'. Nic chyba trzeba będzie zgłosić problem do supportu.
To pisz za wczasu :)
 

p_bladek

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Może jest to edycja podstawowa i rozszerzona, a Ty posiadasz którąś z nich, więc logicznie ta druga będzie do kupienia.
 

trem0r

Świeżak
Świeżak
Wyzerowałem konsolę i teraz jest ok przy Rise of the Tomb Raider mam już info, że produkt posiadam i jest do sciągnięcia. Nie wykluczone, że faktycznie posiadam inną wersję - 'Rise of the Tomb Raider and Tactical Survivor Pack'
 

Do góry Bottom