Sprzęt Xbox One S 1tb - 2 pady - gry - gwarancja

M

manyy

Guest
https://www.olx.pl/oferta/xbox-one-s-1tb-2-pady-gry-gwarancja-CID99-IDr67vp.html

Mam do zaoferowania zestaw, w którego skład wchodzi:

-xbox one s 1tb
-2 pady
- 6 gier pudełkowych: Call of Duty WWII, Call of Duty Infinite Warfare, Elex, Watch Dogs 2, Forza Horizon 2, Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands (brak pudełka, sama płyta).

Konsola, pady, pudełka i płyty są w stanie bardzo dobrym. Do konsoli posiadam dowód zakupu, obecnie został prawie rok gwarancji (d2d). Działa bez zarzutu, nie miałem żadnych problemów ze sprzętem.

Jeśli będziesz zainteresowany/a posiadam również gry cyfrowe na koncie, którego maila mogę zmienić na podany przez Ciebie, przez co uzyskasz wyłączny dostęp do mojej cyfrowej zawartości, w której skład wchodzi: Assasin's Creed Unity, Forza Horizon, Forza Horizon 3 (+ dodatki, blizzard mountain, hot wheels, vip, season pass, dodatek porsche), Evil Within, Red Dead Redemption, Player Unknown's Battlegrounds, Plants vs Zombies Warfare 2 Deluxe Edition, Fifa 17. Cena za cyfrową zawartość do dogadania.

Na wszelkie pytania dotyczące zestawu chętnie odpowiem. Gorąco zachęcam do zakupu. Sprzedaję, ponieważ nie mam czasu na grę.
Tylko całość, nie sprzedaję pojedynczych rzeczy.
 

Do góry Bottom