Xbox One S - Gdy trochę mocnej nacisnę lewy analog dołącza do niego lewy spust.

WercyRycyCescy

Świeżak
Świeżak
Witam.

Sprawa dotyczy nieoryginalnego pada do Xbox one. Co nie oznacza, że był tani ;) Próbowałem już dużo kombinowań z sterami i z całym tym zapleczem. Nic. Rozkręciłem 3 razy i skręciłem rzecz jasna. Pad nowy. Jak lekko się z nim obchodzę to jest ok. Nie wiem co to morze być.
Przesyłam wideo.
Szukałem wszędzie już chyba
:(

Nie wiedziałem jeszcze o tym forum, więc dokładnie to samo mam na elektrodzie, gdzie wrzuciłem film:

Mam oczywiście oryginalny pad, ale jak już mi brakuje baterii to czasem się przydaje taki, a mało za niego nie zapłaciłem.
Rozsądne pomysły traktuje poważnie, jestem nawet nastawiony na ingerencję w elektronikę gdyby takowa była potrzebna, bo co staje na przeszkodzie jak i tak nie można swobodnie na nim działać :)

elektor

Użytkownik
Użytkownik
Witam na pewno coś z elektroniką. spotkałem się z usterkami tego rodzaju lecz różne rozwiązania.
Czujnik od LT jest centralnie pod lewym analogiem ( oczywiście z drugiej strony płyty) sprawdź przylutowanie (zimne luty ) oraz mikropękniecie płytki . Najlepiej rozłóż go całkowicie z obudowy odlutuj silniki (4 pary kabli) i wykręć z obudowy .Złóż dwie płytki razem i zobacz jak będzie . Wtedy to już diagnoza będzie prosta.

Pozdrawiam

Do góry Bottom