xbox one s na gwarancji, ubezpieczony

Szulwik

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
#1
Proszę o wycenę następującego zestawu:

konsola xbox one s 500 gb
1 pad.
Okablowanie (Kabel zasilający + Kabel hdmi)
Konsola zakupiona 16.10.2017 w sklepie Euro Agd Rtv więc jest na gwarancji producenta jeszcze do 16.10.2019
Konsola jest ubezpieczona do 15.10.2020r od kradzieży z włamaniem, awarii lub nieumyślnego uszkodzenia, także w sklepie euro.
Konsola została zakupiona na raty 20x99,90 zł (0%). Oczywiście raty biorę na siebie. Kiepski biznes, ale co zrobić jak kasy potrzeba? Raty spłacam w alior banku.
Oczywiście wszystkie dokumenty posiadam.
Brak oryginalnego opakowania.
Pod koniec stycznia oddawałem pada na gwarancje i na początku marca przysłano mi nowego pada. Dokumentacji na to nie mam, ale to oceniłem po stanie wizualnym.
Żadnych gier nie sprzedaje, konsola zresetowana, nawet aktualizacji nie zrobiłem.
I to chyba wszystkie informacje potrzebne do prośby o wycenę.
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
#3
Ostatnio się promocji na S porobiło.. moim zdaniem max 700zł dostaniesz. Wystawiałem lepszą ofertę za 750 i zero odzewu przez tydzień.

Na marginesie konsola jest uwiązana ratami, ludzie czegoś takiego nie lubią. Rozszerzona gwarancja często jest tak napisana że tylko ty możesz z niej skorzystać, doczytaj tam dokładnie co i jak.
 

ManyPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
#4
Ostatnio było na hiszpańskim MS store za około 650 zeta, dużo ludzi kupiło na handel także będzie ciężko za taka cenę :)
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
#5
Jak będzie pisał o ratach to tym bardziej tego nie sprzeda. Bo przyszły kupujący będzie się bał, że sprzęt może zostać zbanowany gdyby wpadł na pomysł nie spłacania reszty rat ;)
 

flacha00

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
#6
To nie operator sieci komórkowej żeby banować sprzęt. Problemy może mieć jedynie osoba na która jest wzięty kredyt. Także tu się nie ma czym martwić.
 

Do góry Bottom