xbox one s na gwarancji, ubezpieczony

Szulwik

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Proszę o wycenę następującego zestawu:

konsola xbox one s 500 gb
1 pad.
Okablowanie (Kabel zasilający + Kabel hdmi)
Konsola zakupiona 16.10.2017 w sklepie Euro Agd Rtv więc jest na gwarancji producenta jeszcze do 16.10.2019
Konsola jest ubezpieczona do 15.10.2020r od kradzieży z włamaniem, awarii lub nieumyślnego uszkodzenia, także w sklepie euro.
Konsola została zakupiona na raty 20x99,90 zł (0%). Oczywiście raty biorę na siebie. Kiepski biznes, ale co zrobić jak kasy potrzeba? Raty spłacam w alior banku.
Oczywiście wszystkie dokumenty posiadam.
Brak oryginalnego opakowania.
Pod koniec stycznia oddawałem pada na gwarancje i na początku marca przysłano mi nowego pada. Dokumentacji na to nie mam, ale to oceniłem po stanie wizualnym.
Żadnych gier nie sprzedaje, konsola zresetowana, nawet aktualizacji nie zrobiłem.
I to chyba wszystkie informacje potrzebne do prośby o wycenę.
 

ROBI772

RGH
Użytkownik
800 pln

Wysłane z mojego VTR-L09 przy użyciu Tapatalka
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ostatnio się promocji na S porobiło.. moim zdaniem max 700zł dostaniesz. Wystawiałem lepszą ofertę za 750 i zero odzewu przez tydzień.

Na marginesie konsola jest uwiązana ratami, ludzie czegoś takiego nie lubią. Rozszerzona gwarancja często jest tak napisana że tylko ty możesz z niej skorzystać, doczytaj tam dokładnie co i jak.
 

ManyPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Ostatnio było na hiszpańskim MS store za około 650 zeta, dużo ludzi kupiło na handel także będzie ciężko za taka cenę :)
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Jak będzie pisał o ratach to tym bardziej tego nie sprzeda. Bo przyszły kupujący będzie się bał, że sprzęt może zostać zbanowany gdyby wpadł na pomysł nie spłacania reszty rat ;)
 

flacha00

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
To nie operator sieci komórkowej żeby banować sprzęt. Problemy może mieć jedynie osoba na która jest wzięty kredyt. Także tu się nie ma czym martwić.
 

Szulwik

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Dziękuje za opinie, temat do zamknięcia.
 

Do góry Bottom