HOT! Xbox One S pod lupą DigitalFoundry. Lepsze podzespoły robią różnicę i niektóre gry działają lepiej

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl



Wiele słów na temat podzespołów Xboksa One S mogliście przeczytać przed premierą urządzenia. Dopiero dzisiaj sprzęt trafił na rynek i możemy oficjalnie potwierdzić, że nowa maszyna ma mocniejsze podzespoły, dzięki którym niektóre gry działają lepiej.

Przedstawiciele Microsoftu w kilku wywiadach wspominali, że Xbox One S będzie posiadał mocniejsze podzespoły. Nie wszyscy chcieli w to uwierzyć, ale dzisiaj możemy już to oficjalnie potwierdzić. Według specjalistów z DigitalFoundry niektóre produkcje działają lepiej na XOne S niż w przypadku XOne, ale różnica nie jest kolosalna. Istotnych różnic gracze mogą doświadczyć dopiero w późniejszym terminie.

Pracownicy wewnętrznego zespołu Eurogamera podkreślają – w najgorszym wypadku Xbox One S działa tak jak Xbox One. W najlepiej sytuacji odnotowano 9 klatek na sekundę więcej w trakcie rozgrywki na nowym urządzeniu. Oczywiście najlepsze różnice można dostrzec w grach z odblokowanymi fps-ami, ale nawet w przypadku „zamkniętych 30 klatek” można odczuć lepszą wydajność nowej konsoli. W zasadzie w każdym testowanym tytule DigitalFoundry dostrzegło pozytywne różnice w działaniu – jedynie Fallout 4 śmiga bardzo podobnie na obu urządzeniach.

Tak prezentuje się specyfikacja obu konsol:



W tej sytuacji jeśli rozważacie nabycie Xboksa One, to najlepiej sięgnąć po wersję z „S” w tytule. Microsoft faktycznie usprawnił konsolę, która działa odrobinę lepiej, ale jej największe atuty zostaną dopiero odblokowane. Wcześniej dowiedzieliśmy się, że skalowanie rozdzielczości do 4K będzie dostępne dopiero od dzisiaj.

Więcej informacji znajdziecie w poniższych filmach i w tekście DF.




 

Curian666

Użytkownik
Użytkownik
Zostaję mimo wszystko przy FACIE nie chce dopłacać i tutaj uwaga 500-600zł za raptem 6-8% no może max 10% wydajniejszego sprzetu. Na płynność to dało by mi może 2-4FPS więcej a jak na 500zł to zdecydowanie za drogo. Slim powinien kosztować 1449-1499zł max a nie 1800zł
 

jagmar

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Slim powinien kosztować 1449-1499zł max a nie 1800zł
https://muve.pl/sklep/xbox-one/konsole/konsola-xbox-one-s-500-gb-fifa-17-gra-do-wyboru-xbox-live-6m-ea-access,254680

przecież tyle własnie kosztuje... i to na dodatek z 2 grami i live na 6 miesiecy...
 

Curian666

Użytkownik
Użytkownik
Ale mi chodzi o 2TB a nie 500gb, 500GB FAT kupisz za 799-899zł a Slim 500 Gb powinien być w cenie 1100zł max 1150zł. A nie 1499zł to są chyba jakieś żarty.... Nawet bez tych gier to cena by była 1299zł to i tak za wysoka.

Mając teraz FATA nie ma szans byś sprzedał go za 800-900zł jeszcze bez gwarancji tym bardziej. Więc tak czy siak MUSISZ przynajmniej dołożyć 500-600 zł do interesu co jest mega nieopłacalne.

ogólnie MS pojechało nieźle po bandzie z tymi cenami. Już Slimka 360 miała atrakcyjniejszą cenę niż Xbox One Slim.
 

Abandon

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Najlepiej jak by dawali za darmo prawda ? Bo po co zarabiać
 

jagmar

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
500GB FAT kupisz za 799-899zł
powiedz gdzie kupie nowego fata za 799 a jutro kupuje...
 

p_bladek

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
powiedz gdzie kupie nowego fata za 799 a jutro kupuje...
Z kontekstu wypowiedzi chodzi o używkę.
 

Kendzi76

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
jasne ja bym chcial za darmo konsolkę ;)
 

jagmar

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Z kontekstu wypowiedzi chodzi o używkę.
no własnie nie bardzo chodzi bo porównuje ceny nowego Slima do używki Fata... to tak jakby porównywać cenę samochodu w salonie i używki i dziwić się że w salonie jest droższy...
 

Curian666

Użytkownik
Użytkownik
powiedz gdzie kupie nowego fata za 799 a jutro kupuje...
http://allegro.pl/microsoft-xbox-one-500gb-pad-okazja-fvat23-i6393396946.html


Kupuj !!
Z kontekstu wypowiedzi chodzi o używkę.
Nie nie używkę nówkę kupisz już od 799-899zł powyżej masz linka do konsoli za 900zł.
Wczoraj były od sprawdzonego sprzedawcy nowe za 799zł pięć sztuk. Jak wiadomo taka okazją to ludzie się rzucili.

Wyprzedaż trwa w najlepsze ale co niektórzy spinają poślady..... Bo przecież nie może być XO za 900zł !!. W renomowanych sklepach masz za 999zł już. Każdy chce się pozbyć staroci zalegających w magazynie. Inni sprzedają po 900zł inni po 999/1100zł (chcą jeszcze zarobić)
Najlepiej jak by dawali za darmo prawda ? Bo po co zarabiać
To jest czysty przykład popadania w skrajność, nie mam nic sensownego do napisania napiszę głupotę o darmowej konsoli a co fajny będę, co nie.

PS: CO do nowych BEBECHÓW i ich ceny, nie bądźmy śmieszni. Aby żądać sobie za 6-8% prawie 500-600zł nawet najdroższe firmy jak Nvidia nie żądają sobie tyle za tam mały przeskok wydajności.
 
Ostatnia edycja:

jagmar

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
piszesz za 799 a podajesz linka gdzie cena 909 i to na dodatek od użytkownika który ma 0 komentarzy... nie mam więcej pytań...
 

kshychopata

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
za 999 masz fata z dyskiem 1TB w Auchan
 

Curian666

Użytkownik
Użytkownik
piszesz za 799 a podajesz linka gdzie cena 909 i to na dodatek od użytkownika który ma 0 komentarzy... nie mam więcej pytań...
Nie pisałem za 799zł napisałem od 799-899zł a to jest różnica. Również wcześniej pisałem że remontowani sprzedawcy też sprzedają po 799-899zł
A konsole za 799zł schodzą jak P^%^$3ne 5 sztuk rozeszło się w 45minut na Allegro.

za 999 masz fata z dyskiem 1TB w Auchan
Dokładnie

Więc cena FATA 500gb za 800-900zł jest jak najbardziej realna, trzeba tylko wyłapać okazję. Slima nic nie tłumaczy tak wysoka cena konsoli, która jest aż za wysoka.
 

Do góry Bottom