Xbox One Xbox One S trzeszczące cewki

ArgoxPL

Świeżak
Świeżak
Witam :), mam mały problem gdy konsola jest wyłączona (tryb oszczędzanie energii) jak przybliży się ucho do konsoli słychać takie lekkie trzeszczenie. Słyszałem gdzieś, że to cewki powodują takie zjawisko. W związku z tym mam pytanie : Czy trzeszczące cewki wpływają na działanie konsoli ??

Ogólnie to mi to nie przeszkadza ale chce tylko wiedzieć czy ma to jakikolwiek wpływ na pracę konsoli. Zauważyłem natomiast , że te trzeszczenie pojawiło się po zaktualizowaniu konsoli przedtem nic nie było słychać (chyba, że byłem głuchy :p).
 

Wezyr87

Świeżak
Świeżak
U mnie słychać dźwięk przypominający przepływ prądu. Nie wpływa to negatywnie na pracę konsoli, Z tego co udało mi się dowiedzieć spowodowane jest to tym, iż zasilacz znajduje się w konsoli, a ta cały czas jest w trybie czuwania (tzn. nie wyłącza się całkowicie nawet w trybie oszczędnym).
 

ArgoxPL

Świeżak
Świeżak
U mnie słychać dźwięk przypominający przepływ prądu. Nie wpływa to negatywnie na pracę konsoli, Z tego co udało mi się dowiedzieć spowodowane jest to tym, iż zasilacz znajduje się w konsoli, a ta cały czas jest w trybie czuwania (tzn. nie wyłącza się całkowicie nawet w trybie oszczędnym).
Wlasnie u mnie tez ten dzwiek przypomina taki jaki wydaje prad. Jestem chyba zbyt przewrazliwiony. Przynajmniej wiem ze to nie jest jakas usterka :p
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
To słychać zasilacz, a nie konsolę jak już tak chcecie pisać. U mnie też to słychać tak jakby przepływ prądu, w sumie dopiero się o tym zjawisku dowiedziałam, jak przewrażliwieni zaczęli pisać i poszłam z ciekawości sprawdzić :D
 

davex

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
"dzwiek przypomina taki jaki wydaje prad...." "nie wiem co bierzecie ale bierzcie tego mniej"

Wysłane z mojego E2105 przy użyciu Tapatalka
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Jeśli to cewki to tylko ich wymiana pomoże. Nie jest to jednak takie proste :)

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
 

Do góry Bottom