Xbox One S - wentylator hałasuje

milyOn92

Banned
Świeżak
ja kupiłem z ms UK

ale nie trzeba było robić im zwrotu tylko odesłać do MS do naprawy konsolę
 
P

Pepeustrzyki89

Guest
ja kupiłem z ms UK

ale nie trzeba było robić im zwrotu tylko odesłać do MS do naprawy konsolę
Nie akceptuję takiego rozwiązania. Konsola była używana mniej niż 24h i ma być coś w niej grzebane. Nie dzięki ;)
 

DeEscapist

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Kup na miejscu i posłuchaj od razu.
 

milyOn92

Banned
Świeżak
nie wytrzymałem i rozpakowałem konsolę konsola z UK data 17/39 na pudełko zaś z tyłu obudowy 2017.08.-07

no i odpał.Wentylator nie ''tyrkota''jedynie słychac szum powietrza ale np jak metr dwa odejdę i w domu cisza to słychać konsolę jak ''chodzi''

zauważyłem dwie rzeczy po podłączeniu jedna to taka i nie wiem czy tu nie wada jakaś jest.Po wyłączeniu konsoli(konsola dalej podpięta do gniazdka) po zbliżeniu ucha głównie z tyłu bardziej to słychać,słychać takie cykanie cały czas... tak cyk,cyk,cyk,klik klik coś takiego dopóki nie wyłączę z gniazdka to takie coś słychać...

no i aktualizacja na dzień dobry 1GB
 

rychu8818

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
W ps4 słychać jak odrzutowiec startuje nawet jak Masz imprezę w domu, a Ty mówisz że w ciszy słychać pracę konsoli. Przyłóż jeszcze ucho do pada może w ciszy też usłyszysz brzęczenie.
 

WRUB5ON

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
nie wytrzymałem i rozpakowałem konsolę konsola z UK data 17/39 na pudełko zaś z tyłu obudowy 2017.08.-07

no i odpał.Wentylator nie ''tyrkota''jedynie słychac szum powietrza ale np jak metr dwa odejdę i w domu cisza to słychać konsolę jak ''chodzi''

zauważyłem dwie rzeczy po podłączeniu jedna to taka i nie wiem czy tu nie wada jakaś jest.Po wyłączeniu konsoli(konsola dalej podpięta do gniazdka) po zbliżeniu ucha głównie z tyłu bardziej to słychać,słychać takie cykanie cały czas... tak cyk,cyk,cyk,klik klik coś takiego dopóki nie wyłączę z gniazdka to takie coś słychać...

no i aktualizacja na dzień dobry 1GB
Człowieku to twoje cykanie to nic innego jak praca dysku twardego po wyłączeniu konsola sprawdza czy nie ma aktualizacji do zainstalowania jeżeli jest to dla ciebie problem to mam 3 rady wyłącz w ustawieniach sprawdzanie aktualizacji 2. Kup dysk SSD i wymień w konsoli 3 jak chcesz mieć zupełnie bez głośny sprzęt do gier kup Pegasusa tam nie ma HDD i wentylatora więc nie będziesz słyszał żadnego hałasu

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
 

boskiapollo

Świeżak
Świeżak
Drodzy forumowicze, przedwczoraj dostałem konsolę z Microsoftu Szwajcaria no i niestety ma ona ten opisywany problem. Nawet podczas oglądania Netflixa słychać wyraźnie terkot z 2-3m. Da się wytrzymać, ale jest to irytujące, szczególnie, że poprzedni X360 był cichutki. Jako, że zamówiłem drugą z Amazonu DE (czeka na poczcie), miała być dla kumpla, to teraz się zastanawiam czy jednak nie odesłać tej a zostawić sobie tę z Amazonu (choć i tu nie mam pewności czy będzie ok). Moje pytanie jest takie, czy można zwrócić ją o tak? Dodam, że grę z zestawu (Forza Horizon) aktywałem od razu, zanim jeszcze ją usłyszałem. Nie chce mi się bawić w gwarancje, szczególnie jak czytam , że niektórzy dostają z powrotem takie same jak były.
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Drodzy forumowicze, przedwczoraj dostałem konsolę z Microsoftu Szwajcaria no i niestety ma ona ten opisywany problem. Nawet podczas oglądania Netflixa słychać wyraźnie terkot z 2-3m. Da się wytrzymać, ale jest to irytujące, szczególnie, że poprzedni X360 był cichutki. Jako, że zamówiłem drugą z Amazonu DE (czeka na poczcie), miała być dla kumpla, to teraz się zastanawiam czy jednak nie odesłać tej a zostawić sobie tę z Amazonu (choć i tu nie mam pewności czy będzie ok). Moje pytanie jest takie, czy można zwrócić ją o tak? Dodam, że grę z zestawu (Forza Horizon) aktywałem od razu, zanim jeszcze ją usłyszałem. Nie chce mi się bawić w gwarancje, szczególnie jak czytam , że niektórzy dostają z powrotem takie same jak były.
Jakbyś nie aktywował gry to jeszcze jakieś szanse byś miał na zwrot, a tak to nie mam pojęcia. Próbować możesz, może akurat. A co do sprzętu na gwarancji to już dawno jest to nieaktualne, widocznie czytałeś tylko przednie wpisy, a nie te z całego wątku. Teraz jak wysyłasz konsolę do naprawy to ją dostajesz cichutką i naprawioną. W moim przypadku siosta wygrała konsolę i nie mieliśmy do niej dowodu zakupu, więc wchodziła w grę tylko naprawa. Konsola poszła w styczniu na serwis tego roku i wróciła cichutka i naprawiona. Do dziś dnia nic się nie dzieje, a sama konsola jest cicha ;) Osoby z forum, które wysyłały po mnie konsole tak samo dostały sprawne, naprawione.
 

boskiapollo

Świeżak
Świeżak
Jakbyś nie aktywował gry to jeszcze jakieś szanse byś miał na zwrot, a tak to nie mam pojęcia. Próbować możesz, może akurat. A co do sprzętu na gwarancji to już dawno jest to nieaktualne, widocznie czytałeś tylko przednie wpisy, a nie te z całego wątku. Teraz jak wysyłasz konsolę do naprawy to ją dostajesz cichutką i naprawioną. W moim przypadku siosta wygrała konsolę i nie mieliśmy do niej dowodu zakupu, więc wchodziła w grę tylko naprawa. Konsola poszła w styczniu na serwis tego roku i wróciła cichutka i naprawiona. Do dziś dnia nic się nie dzieje, a sama konsola jest cicha ;) Osoby z forum, które wysyłały po mnie konsole tak samo dostały sprawne, naprawione.
O widzisz, faktycznie całego nie czytałem, bo wczoraj dość późno go znalazłem, przejrzałem i przesłuchałem początek i koniec. To może w takim razie spróbuję odesłać, może faktycznie naprawią. Dzięki
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
O widzisz, faktycznie całego nie czytałem, bo wczoraj dość późno go znalazłem, przejrzałem i przesłuchałem początek i koniec. To może w takim razie spróbuję odesłać, może faktycznie naprawią. Dzięki
Jakbyś wysyłał to Cię od razu uprzedzę, że możesz dostać karteczkę z informacją, że wgrali jej tylko nowe oprogramowanie. Już jak to przeczytałam to miałam dość, jednak miło się zaskoczyłam jak konsolę rozpakowałam po serwisie i była cichutka tak jak moja pierwsza Ska :D Ja to tą wadliwą słyszałam jak głośno chodzi na drugim końcu pokoju i było to uciążliwe, więc ją wysłałam. Ja przy wysyłaniu nakleiłam kartkę A4 na konsolę, że chodzi o głośną pracę wiatraka po ang i niemiecku :p
 

boskiapollo

Świeżak
Świeżak
Jakbyś wysyłał to Cię od razu uprzedzę, że możesz dostać karteczkę z informacją, że wgrali jej tylko nowe oprogramowanie. Już jak to przeczytałam to miałam dość, jednak miło się zaskoczyłam jak konsolę rozpakowałam po serwisie i była cichutka tak jak moja pierwsza Ska :D Ja to tą wadliwą słyszałam jak głośno chodzi na drugim końcu pokoju i było to uciążliwe, więc ją wysłałam. Ja przy wysyłaniu nakleiłam kartkę A4 na konsolę, że chodzi o głośną pracę wiatraka po ang i niemiecku :p
A zgłąszam to do Microsoftu Szwajcaria czy mogę normalnie do polskiego oddziału? Gdzie dokładnie się to odsyła ?
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
A zgłąszam to do Microsoftu Szwajcaria czy mogę normalnie do polskiego oddziału? Gdzie dokładnie się to odsyła ?
Ja załatwiałam przez chat eng, ale jak chcesz to Ci podam numer na polską infolinię MS. Konsola jedzie do Niemiec do Frankfurtu na serwis, cała procedura wysyłki + 1 dzień naprawy + odsyłki zajmuje 1,5 tygodnia. Konsolę wysyłasz bez oryginalnego kartonu i bez kabli pada itd. Samą konsolę w jakimś sztywnym kartonie i najlepiej w folii bąbelkowej.
 
Ostatnia edycja:

goran

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Zmartwiłem się lekko czytając ten wątek. Moja nowa eSka ze szwajcarskim rodowodem niby nie terkocze jak traktor ale jest głośniejsza od fata. W zasadzie samo dmuchanie wentylatora by mi nawet nie przeszkadzało ale denerwuje towarzyszące temu delikatne bzyczenie (jakby nie nasmarowane łożysko). Ciężko powiedzieć czy tak ma być czy to już wada. Cholera.
 

boskiapollo

Świeżak
Świeżak
Ja załatwiałam przez chat eng, ale jak chcesz to Ci podam numer na polską infolinię MS. Konsola jedzie do Niemiec do Frankfurtu na serwis, cała procedura wysyłki + 1 dzień naprawy + odsyłki zajmuje 1,5 tygodnia. Konsolę wysyłasz bez oryginalnego kartonu i bez kabli pada itd. Samą konsolę w jakimś sztywnym kartonie i najlepiej w folii bąbelkowej.
To podaj proszę, to sobie to ogarnę wieczorem. Dzięki bardzo!
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
To podaj proszę, to sobie to ogarnę wieczorem. Dzięki bardzo!
Łap: 00 800 441 17 96. Czynna pn-pt 10-18.
 

DeEscapist

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Widzę, że promki zrobiły wrażenie. Ruch w interesie i wiatraczkach. :) Naprawiajcie, dostaniecie cichy sprzęt. U mnie niebawem rok minie od serwisu i brzęczeć nie zaczęła ponownie.
 
P

Pepeustrzyki89

Guest
Drodzy forumowicze, przedwczoraj dostałem konsolę z Microsoftu Szwajcaria no i niestety ma ona ten opisywany problem. Nawet podczas oglądania Netflixa słychać wyraźnie terkot z 2-3m. Da się wytrzymać, ale jest to irytujące, szczególnie, że poprzedni X360 był cichutki. Jako, że zamówiłem drugą z Amazonu DE (czeka na poczcie), miała być dla kumpla, to teraz się zastanawiam czy jednak nie odesłać tej a zostawić sobie tę z Amazonu (choć i tu nie mam pewności czy będzie ok). Moje pytanie jest takie, czy można zwrócić ją o tak? Dodam, że grę z zestawu (Forza Horizon) aktywałem od razu, zanim jeszcze ją usłyszałem. Nie chce mi się bawić w gwarancje, szczególnie jak czytam , że niektórzy dostają z powrotem takie same jak były.
Moja była zamówiona ze sklepu Microsoftu Szwajcarskiego i miała problem. Na Polskiej infolinii Microsoftu wytłumaczyłem o co chodzi i że chcę skorzystać z rękojmi.
Pani powiedziała że nie ma żadnego problemu. Też aktywowałem kody na grę i golda. Kazała odesłać bez nich.
Dzisiaj konsola dotarła do Microsoftu, od tego czasu mają maksymalnie 7 dni roboczych na zwrot pieniędzy
 

camileck

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Streszczę swoją historię i batalie (niezakończone) z Microsoftem PL i ich żenującą obsługą klienta. Zakupiłem Xbox One S 17 października tego roku. Odpaliłem, od początku nie podobała mi się praca wentylatora. Poszukałem więc trochę i szybko trafiłem na ten temat. Zgłosiłem usterkę i wysłałem konsolę na serwis. Konsola wróciła bez wady ale USZKODZONA MECHANICZNIE. Po KILKU interwencjach na infolinii wreszcie udało się założyć zgłoszenie reklamacyjne (kilka telefonów było bez skutku, niby zgłoszenie było zakładane ale jak się później okazywało - bezskutecznie), dostałem wiadomość że mam wysłać konsolę na serwis i tam stwierdzą z czyjej winy powstało uszkodzenie (Miałem zdjęcia konsoli z przed wysyłki - z momentu pakowania konsoli do pudełka). Po długim czasie dostałem odpowiedź, że uszkodzenie powstało w transporcie (śmiem wątpić, przesyłka zarówno ode mnie jak i do mnie była bardzo dobrze zabezpieczona, dodatkowo, wszędzie uczulają, że nie ponoszą odpowiedzialności za uszkodzenie powstałe w drodze DO SERWISU; miejsce i charakter pęknięcia obudowy wskazuje raczej na nieumiejętne otwieranie/rozkręcanie konsoli), biorą winę na siebie i przyślą mi nową konsolę. Dziś odebrałem konsolę (od zakupu była u mnie kilka dni dosłownie, resztę spędziła 2x w serwisie oraz w podróży, nie mam nowej konsoli od prawie dwóch miesięcy). Sprawdzam, rzeczywiście inny nr seryjny, oczywiście refurbished (Serviced Date na naklejce z kodem kreskowym a nie Manufactured Date), odpalam i uwaga, sytuacja jest tak abstrakcyjna, że frustracja miesza się u mnie ze śmiechem z politowania:

EGZAMPLARZ, KTÓRY DOSTAŁEM MA WADĘ GŁOŚNEGO WENTYLATORA!!!

Do konsoli była dołączona standardowa karteczka o przeprowadzeniu testów itp itd. Oczywiście poinformowałem o tym szanowny Microsoft i czekam. I tak oto kupując konsolę w październiku, jeszcze nie miałem okazji sobie na niej pograć. Możecie spodziewać się ciągu dalszego historii...
 

Troy1991

Użytkownik
Użytkownik
Pewnie głupie pytanie, ale zapytam.
Pakuję swoją konsole do wysyłki i zastanawiam się o co chodzi z
"Przyklej etykietę wysyłkową i napisz adres zwrotny na pudełku."
Po co im adres zwrotny na pudełku, skoro na etykiecie już jest mój adres. Dopisywaliście adres osobno ?
 

WRUB5ON

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Do świętego spokoju swojego sumienia napisz na kartce i włóż do paczki z konsolą chodzi o to że przyspiesza to wysyłkę zwrotną jak kiedyś wysyłałem nie włożyłem i też było okej

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
 

Do góry Bottom