Xbox One S - wentylator hałasuje

Sk_uter

Użytkownik
Użytkownik
Bądź uparty jak ja wówczas będzie rezultat ;)
Dostałem drugi raz tą samą sztukę i dalej wydaje mi się, że za głośno chodzi już nagrałem film, abyście mogli stwierdzić czy faktycznie mam rację:
Telefon wydaje mi się, że i tak ciszej to nagrywa
 
Ostatnia edycja:

kaziu422

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Powiem Ci kolego że u mnie to jakby coś w konsoli gwizdało - nie porównywalnie do Twojej. Na odległości 3m dostać można było na głowe, a wieczorem grając wiadomo jakaś tam cisza jest większa, to było przeraźliwe.
 

Sk_uter

Użytkownik
Użytkownik
To myślisz, że u mnie to jednak normalne? Wcześniej miałem zwykłego Xbox One (czarnego) i on tak głośno na pewno nie chodził.
 

a_team

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Nagraj jak stoisz 2 metry od konsoli i jak jest cisza. Może tylko telefon tak łapie, ale jeśli jest rzeczywiście tak głośno jak się wydaje, to ja bym oddawał na reklamację, póki jest. Moja tak głośno nie działa :)
 

Sk_uter

Użytkownik
Użytkownik
Zgłosiłem dzisiaj 3 raz usterkę, teraz już telefonicznie, bo za pierwszym razem sam zgłosiłem, drugi raz chciałem telefonicznie, a chat mi się odpalił, a dzisiaj już chciałem z kimś pogadać jak tutaj pisaliście i dobrze zrobiłem, ten gościu z chatu nie miał zaznaczonej wymiany na nowej konsoli, a przekazał mi takie info, że to zaznaczył, teraz już konsultant mówił że na 100% zaznaczył tą opcję, ale będzie to i tak refabrykowana konsola, jutro będzie kurier zobaczymy jak teraz będzie. Nie jestem w stanie już nagrać, bo spakowałem.
 

kaziu422

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Zgłosiłem dzisiaj 3 raz usterkę, teraz już telefonicznie, bo za pierwszym razem sam zgłosiłem, drugi raz chciałem telefonicznie, a chat mi się odpalił, a dzisiaj już chciałem z kimś pogadać jak tutaj pisaliście i dobrze zrobiłem, ten gościu z chatu nie miał zaznaczonej wymiany na nowej konsoli, a przekazał mi takie info, że to zaznaczył, teraz już konsultant mówił że na 100% zaznaczył tą opcję, ale będzie to i tak refabrykowana konsola, jutro będzie kurier zobaczymy jak teraz będzie. Nie jestem w stanie już nagrać, bo spakowałem.
NO I GITES;)
 

Do góry Bottom