WercyRycyCescy

Świeżak
Świeżak
Witam.

Nadszedł czas, by konsola od Microsoftu stała się "Pro" ;) Chce dokupić do niej słuchawki, oraz dodatkowy kontroler.
Na tym sformułowaniu moje kwalifikacje niestety się kończą, ale od czego mamy właśnie take fora. Sprawdzałem tu i tam, ale ile takich tematów nie było, każdy się różnił od siebie, a co za tym idzie także od moich potrzeb. Wiem czego potrzebuje, ale odkąd przestałem interesować się elektronika i związaną z na technologią sądzę, że zanim nadrobię sam materiał - tu, dzięki forum zdążę kupić i co najmniej kilka razy upuścić podczas pasjonujących rozgrywek ;) Miałem szukać na forach audio/hi-fi, lecz sądzę, że dobrze trafiłem.

Potrzebuję:

* nadajnik/odbiornik bluetooth (BT min na 2 urządzenia jednocześnie) z NFS oraz najlepiej z kodekiem apt-x HD, rzecz jasna z łączem s/pdif, oraz jack. (wybór jest tak duży, że w nawet w sklepie mi doradzili fora, bo jeśli mi się nie śpieszy to można znaleźć coś nawet rozsądnego. poczytałem trochę na ten temat, wiec minimalnie się orientuję)

* kompatybilne, także w miarę rozsądne słuchawki BT nauszne (tu moja wiedza się kończy).

Jeśli chodzi o cenę, to nie chciałbym dać za "rozdzielacz" więcej niż 250, a za słuchawki mniej więcej tyle samo. Tylko mam rzecz jasna na uwadze, że słuchawki mogą i prawie 100% więcej kosztować. Nakreślam, że na pieniądzach nie śpię, ale nie ma nic lepszego od czystości dźwięku. Z czasem także będę chciał kupić soundbar, lub może kino dlatego chce mieć dużo możliwości podłączenia. Póki co to na razie to wystarczy. Ciężko mi nawet określić, czy to powinno być jednej marki, czy może właśnie nie jest tak, że jedna firma zrobi coś lepiej, ale co innego to już nie. Nie mam tak dużo czasu na badanie rynku ;)
Nie samą grą człowiek żyje, więc pragnę zauważyć jeszcze, że będzie to rozrywka multimedialna. Od ciężkiej muzyki - po nasłuchiwanie wroga w łodzi podwodnej. Odsłuch wokalu również istotny, tak jak zachowana przestrzeń dźwięku w filmie akcji. Zapewne długo mi posłużą, ponieważ nie będę ich katować, ani hauturą, ani disco polo :D Nie chcę, słuchawek za 1000, bądźmy poważni. Jednak do tej pory miałem silikony JBL, więc pułap musi być co najmniej wyższy :)

To chyba wszystko z moich, jak sądzę niezbyt wygórowanych wymagań.

Pozdrawiam.

WercyRycyCescy

Świeżak
Świeżak
Prośba do Adminów. Przenieście mój temat na świeży towar, a ten komentarz - wiecie, do piachu. Z góry dzięki.

Pozdro

Do góry Bottom