Xbox One S z FIFA 18 i Gears of War 4 za 975 zł

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl


Microsoft ponownie wykorzystuje wielką premierę do zainteresowania swoją konsolą klientów. Tym razem firma oferuje FIFA 18 z Gears of War 4 w bardzo atrakcyjnej cenie.

Xbox One S można w Polsce nabyć za około 969 zł – w tej cenie otrzymacie konsolę bez jakichkolwiek gier z dyskiem o pojemności 500GB. Urządzenie z przykładowo Forza Horizon 3 jest wyceniane na około 1149 zł.


Wspominam o tym nie bez powodu, bo właśnie takie porównanie pokazuje, jak dobrą ofertę przygotował brytyjski Microsoft. Firma oferuje konsolę z dwoma mocnymi tytułami za mniej niż 1000 zł:

Zamawiając z Wielkiej Brytanii od czasu do czasu pojawia się problem z „Billing Address” – należy w tym miejscu podać przykładowo adres znajomego z Wysp, bo i tak najważniejszy jest „Delivery Address”, na który przyjdzie paczka.

Microsoft ponownie w ciekawy sposób „omija” promocję Sony, które podpisało umowę z Electronic Arts na promocję FIFA 18. Amerykanie nie mogą tworzyć oficjalnych zestawów, ale bez najmniejszego problemu wrzucają grę do znanych pakietów i oferują pudełka w bardzo atrakcyjnej cenie.

 

suki

Użytkownik
Użytkownik
Wygląda na to że kupiłem. Płacąc wirtualną visą z ing 199,99 £ przeliczyło 988,46 pln.
:);)
 
Ostatnia edycja:

Brolly

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ciekawe jak długo trzeba będzie czekać na zestawy XOX z grami...

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
 

Masownik20

Użytkownik
Użytkownik
chyba tez sie zdecyduje, rozumiem ze wchodze na linka przekierowuje mnie do sklepu kupuje podaje adres dostawy moj a ten drugi adres to jak w przypadku zdrapek na inny region czyli podaje adres ambasady lub czegos podobnego? Przelew robie z karty podpietej pod moje konto na xbox com tak?
 

rychu8818

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
 

Do góry Bottom