XBOX ONE S

SeBa123

Świeżak
Świeżak
Witam. Otóż planuje zakupić swoją pierwszą konsolę w życiu i zdecydowałem się że będzie to XBOX ONE S. I teraz mam pytanie. Czy jeśli mój telewizor nie obsługuje ani 4K ani HDR to czy jest sens kupować X1S czy ten HDR i 4K dotyczy tylko filmów ?
 

arkadiush

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam. Otóż planuje zakupić swoją pierwszą konsolę w życiu i zdecydowałem się że będzie to XBOX ONE S. I teraz mam pytanie. Czy jeśli mój telewizor nie obsługuje ani 4K ani HDR to czy jest sens kupować X1S czy ten HDR i 4K dotyczy tylko filmów ?
Miałem ten sam dylemat ale chyba nie warto kupować starego kloca..A cenowe nie są aż tak kosmiczne . Ja za 1400 dostałem Xbox plus forza, fifa I look roku Xbox gold

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
 

pablo88r

Użytkownik
Użytkownik
ja kupiłem xbox one s 500gb+fifa17+horizon3+6miesiecy xbox gold cenna 1499zl dobra cenna? a mój telewizor to Samsung 50u6400 :p ciekawe jak to będzie
 

SeBa123

Świeżak
Świeżak
Dobra ostateczne pytanie. Jeśli mój telewizor nie obsługuje HDR to kupować tego X1S czy nie ?
 

arkadiush

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Dobra ostateczne pytanie. Jeśli mój telewizor nie obsługuje HDR to kupować tego X1S czy nie ?
Zdecydowanie :) mój też nie obsługuje

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
 

SeBa123

Świeżak
Świeżak
A tak na marginesie to nie rozumiem po co wydawać tyle konsol. Najpierw był zwykły XONE potem X1S ale to akurat jakiś rozsądny ''apgrejd'' ale po co wydawać kolejną konsolę skoro można już teraz zacząć pracować nad wydaniem następnej konsoli która wyjdzie za 4-5 lat.
 

arkadiush

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
A tak na marginesie to nie rozumiem po co wydawać tyle konsol. Najpierw był zwykły XONE potem X1S ale to akurat jakiś rozsądny ''apgrejd'' ale po co wydawać kolejną konsolę skoro można już teraz zacząć pracować nad wydaniem następnej konsoli która wyjdzie za 4-5 lat.
Nie wiem po co... Miałem ps4 a dopiero xbone s mnie przekonał do zmiany więc chyba na to sens :)

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Mój TV też nie ma 4k, hdra, a kupuję. Działać będzie normalnie :p
 

SeBa123

Świeżak
Świeżak
Dobra więc decyzja podjęta. Za niecałe 2 miesiące ONE S zagości u mnie pod TV !
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Dobra więc decyzja podjęta. Za niecałe 2 miesiące ONE S zagości u mnie pod TV !
W poniedziałek dam Ci znać jak to działa na zwykłym tv :p
 

SeBa123

Świeżak
Świeżak
Oke ! ;) A możesz podać model swojego TV ??
 

arkadiush

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
W poniedziałek dam Ci znać jak to działa na zwykłym tv :p
Działa idealnie :) nie mogę się od forzy oderwać :)

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Oke ! ;) A możesz podać model swojego TV ??
Ja mam 7 letni telewizor także zacofanie jest :D Dokładnie mam LG 42LF2510
 

Kendzi76

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
A tak na marginesie to nie rozumiem po co wydawać tyle konsol. Najpierw był zwykły XONE potem X1S ale to akurat jakiś rozsądny ''apgrejd'' ale po co wydawać kolejną konsolę skoro można już teraz zacząć pracować nad wydaniem następnej konsoli która wyjdzie za 4-5 lat.
Niestety komputery poszły za bardzo do przodu i konsole powoli nie wyrabiają mniejsza rzodzialka gorsze detale to juz nie te czasy ze konsole next genowe będą co 8 lat wydawane te konsole i tak na starcie były dość przestarzałe ale to i tak są świetny sprzęt tak samo 360 wiec jak nie miales nigdy x one bierz śmiało slimke i ciesz sie graniem a tv nawet jak 1080p to w zadnym wypadku nie przeszkadza :)
 

SeBa123

Świeżak
Świeżak
Okej dzięki za porady ;)
 

P4TRYK89

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
do dwóch lat hdr i 4k w telewizorach to ma być standard a nie luksus więc lepiej pomyśleć przyszłościowo.
 

Kendzi76

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
i tak juz planują wypuścić tv 8k
 

mrok

Ryżownik
Ryżownik
Użytkownik
 

Kendzi76

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
 

SeBa123

Świeżak
Świeżak
To może najlepiej kupić monitor do konsoli i po problemie ? :D
 

Do góry Bottom