Xbox One S

RezydenT

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam, konsola jest wyłączona A mimo to wydaje dziwny dźwięk takiego tykania szybkiego, cichy ale że wiem o tym to mnie denerwuje, zaznaczeze gdy odetne całkowity dopływ porodu poprzez wyjście z gniazdka dźwięk ustaje, ktoś wie co zrobić?

MirBar

Banned
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Ustawić brak aktualizacji w tle (w opcjach zasilania) - konsola wyłączy się całkiem. I nie będzie nic tykać.
Tyka bo działa...

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Ustawić brak aktualizacji w tle (w opcjach zasilania) - konsola wyłączy się całkiem. I nie będzie nic tykać.
Tyka bo działa...
Będzie mu dalej tykać, nawet po wyłączeniu, ale to tylko przewrażliwieni słyszą ;)

RezydenT

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Będzie mu dalej tykać, nawet po wyłączeniu, ale to tylko przewrażliwieni słyszą ;)
Ale to naprawdę denerwujące dźwięk, dlaczego tak tyka czego to wina?

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Wyłącz tryb instant będzie ciszej

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

MirBar

Banned
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
XXI wiek i nie do końca idealna jakość sprzętu. Ale weź pod uwagę że za mniej niż 1000 masz odtwarzacz 4k - czego oczekujesz?
Jak przeszkadza to wtyczka z gniazdka i będzie cicho

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Nie wiem czy to nie są te kondensatory czy tam cewki w konsoli. Nie znam się na tym. U mnie też to tyka, ale już nie zwracam na to kompletnie uwagi, bo to słychać jak na prawdę człowiek skupi na tym uwagę żeby to chcieć słyszeć. W ładowarkach z telefonu też nieraz słychać buczenie jak się przyłoży ucho. Tak to już jest :)

Do góry Bottom