1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox one Slim - klawiatura i mysz ?

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez nazer, Grudzień 5, 2016.

1. nazer

nazer Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam...
    Na wstępie rozwieję domysły, nie chcę zapytać czy da się grać na klawie i myszy, tylko sprawa u mnie wygląda tak, że moja dziewczyna ciągle okupuje kompa i ciężko się dostać, zastanawiam się nad kupnem Xaa bo uważam, że dla gier konsola najlepsza, ale zastanawiam się też nad tym czy da się ją wykorzystać jako powiedzmy mini komputer, do przeglądania neta, oglądania filmów online, dlatego moje pytanie o to czy jest w slimie wsparcie klawiatury i myszy, tak by można łatwo przeglądać strony, dodawać jakieś komentarze, oglądać filmy z cda, itp?? Bo do gier to jestem przekonany, że tylko konsola, ale też brakuje mi troszkę, tej niezależności przy śmiganiu po necie, a nie znoszę tego robić wpisując strony, komentarze, na padzie... dlatego zastanawiam się czy zbierać dalej na kompa, czy kupić sobie xaaa....
    Więc jak jest z tą klawą i myszą w sssach ??

2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    2986
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Mysz nie, klawa na pewno działa taka na bluetootha, czy zwykła to nie wiem. Strony z filmami działają o ile na stronie nie ma flasha. Raczej konsola to słaby pomysł jeśli zamierzasz używać jej do przeglądania neta, ja bym osobiście dalej zbierała na kompa ;p

Edit: jednak co do tego flasha nie jestem pewna czy ma być czy nie. Poszukaj w wyszukiwarce na forum, bo ktoś już kiedyś o to pytał.

Ostatnia edycja: Grudzień 5, 2016
  4. Gumis_sx

Gumis_sx Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    121
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Zawsze możesz sobie coś takiego dokupić np.
    http://allegro.pl/klawiatura-chatpad-bezprzewodowa-pad-xbox-one-s-i6611030783.html
    (Tylko nie jestem pewien czy działa to też w dashu czy tylko jako chat)
    Klawiaturę możesz również podłączyć

Ps. Co do CDA to sam do niego używam konsoli bo smart słabo sobie z nim radzi
    Ps.2 Zawsze jest jeszcze Venom, ale to wydatek rzędu około 400zł (przynajmniej jakiś rok temu to ustrojstwo tyle kosztowało)

Ostatnia edycja: Grudzień 5, 2016
    mrok lubi to.
  5. nazer

nazer Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki za szybką odpowiedź, bo coś kiedyś obiło mi się o uszy, że jakiś cwaniak z MS zapowiadał, że do końca tego roku X ma obsługiwać mysz i klawę...
    kuleczk91, ja osobiście gram yy ( raczej grałem jak miałem x360 tylko w jedną grę, tj. bf4, teraz tak myślałem przesiąść się na bf1 i x one, ale ze względu na dziewczynę i tęsknotę za czasami przeglądaniem neta zastanawiam się nad kompem... Ale wiem, że komp pod bf1 to przynajmniej 2.5 tyś zł... więc jak dla mnie sporo zbierania...

6. Kendzi76

Kendzi76 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    774
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Warszawa
    To już twoja indywidualna decyzja czy weźmiesz PC czy konsole to jest dobre i to ja generalnie używam lapka do neta a konsoli do gier za te np 2500 miałbyś konsole i używanego laptopa który do neta wystarczy spokojnie

kuleczka91 lubi to.
  7. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    2986
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Ja tak samo mam to i to :) Na lapku coś tam grałam kiedyś, ale jak przesiadłam się na konsolę to laptop mi został do przeglądania neta, bo mi się zwyczajnie odechciało grać na lapku mając konsolę. Na konsoli w życiu bym nie wpadła na pomysł by przeglądać neta, a już na pewno nie na pisanie z konsoli, bo by mnie chyba szlag trafił, że to wszystko tak długo trwa :D Co jak co, ale laptop to jest jednak wygoda do neta :)

8. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    2535
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Konsola to wygoda ale jak potrzebujesz czegoś więcej to kup..., każde z urządzeń będzie miało wady i zalety. Konsola to wygoda kupujesz grę, instalujesz i grasz save masz w sieci wiec przy ewentualnej awarii zmieniasz sprzęt i grasz dalej ale oprócz grania nic nie zrobisz - no dobra filmy, youtube, muzyka - ale to tylko substytut. Desktop to niezależność bo sam dobierasz podzespoły i składasz jednostkę ale też jest to sprzęt typowo stacjonarny i potrzebne jest miejsce. Laptop jest przenośny i to największa jego zaleta ale łatwo tu o awarię w dodatku wydajny sprzęt kosztuje fortunę.

Ja komputer używam do wszystkiego tylko nie grania - dziwne zważywszy na podzespoły.

Powiem tak:
    Konsola tania i tylko do gier,
    Laptop łączy zalety wszystkich urządzeń ale ma sporo wad,
    Komputer desktop wypada najlepiej prawie same zalety i jakość ale potrzeba na niego miejsce.

Jak zawsze wszytko rozbija się o budżet. Konsola > Desktop > Laptop.

kuleczka91 lubi to.
  9. Kyron

Kyron Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    256
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Prościej zapodać zdjęcie dziewczyny. "Fachowcy" z forum podpowiedzą wtedy czy gonić ją od kompa czy zostawić.Skoro komputer jest to raczej przydałaby się konsola.

10. Kendzi76

Kendzi76 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    774
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Warszawa
    Dokładnie i jeszcze mobilny jest lapek np można w wyrku coś obejzec ja swój komputer sprzedałem bo miałem jedna grę w która już tam grałem lapka miałem starego ale jest a kasę z kompa odkładam na scorpio :D

Wczytywanie...

Poleć forum