Xbox One strąca PlayStation 4 z pocycji lidera!

mk89

Użytkownik
Użytkownik


Jak widać, zaproponowane przez Microsoft restrykcje w Xboksie One, były główną przyczyną słabej przedsprzedaży nowego next-gena. Po wczorajszym oświadczeniu amerykańskiego potentata, w sieci pojawiły się masa głosów, jakoby wojna konsol dopiero teraz się rozpoczęła. Patrząc na statystyki sklepu Amazon UK - ciężko się z tym nie zgodzić.

Jak pokazują szczegółowe słupki, zmiana podejścia do klientów przez Microsoft, zaowocowała rekordowym wzrostem zamówień na Xboxa One, a tym samym zepchnięciem z pozycji lidera PlayStation 4. Jak widać zdrowa rywalizacja dwóch platform na dobre wróciła.

Możemy więc oczekiwać powrotu do dawnych metod PR i znanych nam zagrań przeciwnych sobie obozów? A może czeka nas jeszcze epilog tego zorganizowanego na wielką skalę przedstawienia?

Xbox One strąca PlayStation 4 z pozycji lidera! - Aktualności - PPE.pl - PS4, PS3, Xbox One, Xbox 360 - Portal PSX Extreme

Ciekawe co teraz Sony pokaże
 

Nazir

Banned
Ja i tak kupię PS 4 ma lepsze exclusivy i jest tańsza o 400 zł rachunek jest prosty a po drugie usługi jakimi się promuje XBOX ONE i tak nie będą dostępne w Polsce więc rachunek jest prosty.
 

mk89

Użytkownik
Użytkownik
Ja i tak kupię PS 4 ma lepsze exclusivy i jest tańsza o 400 zł rachunek jest prosty a po drugie usługi jakimi się promuje XBOX ONE i tak nie będą dostępne w Polsce więc rachunek jest prosty.
pewności nie mamy że się nie pojawią te usługi, czas to zweryfikuje
 

spioszeq3

Użytkownik
Użytkownik
No i bardzo dobrze. Na rywalizacji dwóch firm na pewno zyskają ich klienci.
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
I bardzo dobrze, że tak się dzieje, bo konkurencja nam na dobre tylko wyjdzie :)

Wysłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 4
 

Dave_NS

Użytkownik
Użytkownik
Wątpie że XO dział w PL z tymi wszystkimi funkcjami. Wyobrażacie sobie akcje" Xbox włacz Polsat" albo "Xbox wlącz Trwam" hahahah
 

mk89

Użytkownik
Użytkownik
Wątpie że XO dział w PL z tymi wszystkimi funkcjami. Wyobrażacie sobie akcje" Xbox włacz Polsat" albo "Xbox wlącz Trwam" hahahah
Nic nadzwyczajnego, polecam zobaczyć jak działa Smart TV Szajsunga ;)
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Ja bym chyba był ze sikany jakby w dniu premiery M$ oznajmił, że jednak trzeb będzie połączenia z internetem, zero używek i blokada regionalna :D. Na prawdę turlałbym się ze śmiechu :D
 

Testtest2

Użytkownik
Użytkownik
Patrząc na statystyki sklepu Amazon UK - ciężko się z tym nie zgodzić.

Jak pokazują szczegółowe słupki, zmiana podejścia do klientów przez Microsoft, zaowocowała rekordowym wzrostem zamówień na Xboxa One, a tym samym zepchnięciem z pozycji lidera PlayStation 4. Jak widać zdrowa rywalizacja dwóch platform na dobre wróciła.
[/QUOTE]

Byłem na amazaon.co.uk może ktoś mi pokazać , gdzie są te magiczne "słupki" , i gdzie można zobaczyć ilość zamówień PS4 i X1 ? Czyżby kolejny przekopiowany "news" bez żadnego poparcia w faktach?

[quote="Tomsi, post: 1025795"]Ja bym chyba był ze sikany jakby w dniu premiery M$ oznajmił, że jednak trzeb będzie połączenia z internetem, zero używek i blokada regionalna :D. Na prawdę turlałbym się ze śmiechu :D[/QUOTE]

Ja bym się w ogóle nie zdziwił.
 

mk89

Użytkownik
Użytkownik
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
 

l33t

Użytkownik
Użytkownik
Mmm, proszę jak świetne wyniki Xboksa nam prezentują portale branżowe po wczorajszej zmianie koncepcji MS.
Szkoda tylko, że (o ile powyższa lista to faktycznie ta, o której mówimy) w zestawieniu jest 5 różnych bundle'i PS4 i jeden podstawowy zestaw Microsoftu... To jest świadome wprowadzanie czytelników w błąd, czy ktoś po prostu nie potrafił przewinąć listy w przeglądarce?

Errata: Przejrzałem teraz brytyjskie bestsellery Amazona. I tam znowu na miejscu 18. jest taka sama wersja konsoli Xbox One, jak na miejscu drugim. Szczerze? Te zestawienia są chyba o kant d*py [bez przesady z tą cenzurą] potłuc i nie wydaje mi się, aby warto było brać je pod uwagę jako oficjalne porównania.
 

crosk

Xbox One
Xbox One
czytałem gdzieś, że funkcje telewizyjne w XO będą dostępne na całym świecie
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Errata: Przejrzałem teraz brytyjskie bestsellery Amazona. I tam znowu na miejscu 18. jest taka sama wersja konsoli Xbox One, jak na miejscu drugim.
No to widać nie doczytałeś opisu, bo pozycja nr 2 to Day One Edtion z limitowanym padem.

 

DJ.Bart

Użytkownik
Użytkownik
czytałem gdzieś, że funkcje telewizyjne w XO będą dostępne na całym świecie
Pierwsze słyszę! Skąd takie informacje?

Wysłane listem poleconym. (Tapatalk 2)
 

peh

Banned
czytałem gdzieś, że funkcje telewizyjne w XO będą dostępne na całym świecie
Ja czytałem że nie będą w pierwszym okresie życia konsoli dostępne nigdzie poza US. Ile ten okres raczkowania w tym przypadku potrawa, tego nie wie nikt.
Swoją drogą, jak sobie podłącze to mam mówić do kinecta po polsku, po angielsku ? jak tak to czy dostane książeczkę obsługi komend ? niezłe jaja, muszę ją sobie w pierwszych 2 latach sprawić... :D
 

Azazel

Użytkownik
Użytkownik
hahahahahaah niezły news :D zna ktoś jeszcze jakiś kawał ?
 

mich2406

Użytkownik
Użytkownik
To ile teraz MS zapłacił za pozytywne newsy o X'One? Kolejne 50 mln zielonych? Przecież tutaj mogą tymi statystykami manipulować do woli, a głupi plebs uwierzy.
 

peh

Banned
Były już newsy że XBONE przegonił w przedsprzedaży PS4, jak się okazało, po wejściu na stronę amazonu, poszczególne pozycje albo nie istniały albo zmieniały się bardzo dynamicznie. Walka będzie jak już wejda obie do sprzedazy. W ogóle nie kapuje takich newsów, preordery można w każdej chwili anulować albo zmienić, to nic nie znaczy.
 

Filemon666

Użytkownik
Użytkownik
nikt nikogo nie zepchnie o to nie ma sie co martwic :) SONY zawsze bylo lepsze i tym razem jest tak samo i tak zostanie :)
 

Do góry Bottom